Treść opublikowana przez marec-ki
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Co to AFR ??
-
[ALL B6] Plastikowe zaczepy tylnej kanapy avant
Kurczę gdzieś mi wcięło te klamry :/ ale znalazłem paragon. Na paragonie mam tak: Tulejka (4B088637301C) http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/234789624/Seat_Buckle_OE_NO_4B0_886_373.jpg Gdzie ja swoje wrzuciłem
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
Mi jeden forumowicz polecił takie coś: http://www.denken.com.pl/index.php?p412,xenon-hid-dexo-canbus-12-24v-kompletny-zestaw-swiatel-ksenonowych-palniki-h7 Radio zwykłe zakłóca mu niestety.
-
[B6 AWX] Coś piszczy przy ruszaniu, jak popada deszcz
Dziś po pracy podejdę sprawdzić ten napinacz z samoregulacją. Napiszcie mi proszę tylko gdzie go szukać i czy na "wyczucie" idzie to sprawdzić tj. ręką (wyczuwalne luzy, inne objawy) ?? czy też jedynie wizyta u mechanika i wyjęcie dziada tylko pozostaje ? PS. czym może się skończyć jazda z czymś takim ? bo pasek klinowy to dobrze rozumuję, to jest ten na alternatorze ? Pozdrawiam
-
[ALL] Piaskowanie i malowanie felg
Ja w Markach ok. Warszawy płaciłem 55zł/szt. Uważam, że warto pod warunkiem, że dobrze to zrobią W tamtym roku dwie wypiaskowałem i dwie z robiłem sam. Wypiaskowane są lux po zimie a te co robiłem sam to masakra. Mimo iż rdzę starłem do żywej blachy, tam gdzie się nie dało to maznąłem brunox-em i dałem 3 warstwy farby + lakier błyszczący to są już całe w rdzy !! w Polsce sypią takie g...o że co roku trzeba by było samemu odnawiać felgi
-
[B6 AWX] Coś piszczy przy ruszaniu, jak popada deszcz
Alarmu nie mam. Nie sprawdzałem napinaczy bo dziwne wydaje mi się to, że tylko po deszczu. No i jak pada to te napinacze nie są narażone na działanie deszczu bo maska zamknięta
-
[B6 AWX] Coś piszczy przy ruszaniu, jak popada deszcz
Który ? na pasek mi to piszczenie nie brzmi ale kto wie. Jakiś czas temu miałem zapchane odpływy i w przegrodzie gdzie jest AKU zbierała się woda. Jakaś pompa może (np. serwo) wydawać takie dźwięki ?
-
[B6 AWX] Coś piszczy przy ruszaniu, jak popada deszcz
Ostatnio zauważyłem pewną rzecz. Jak popada deszcz to przy ruszaniu z komory silnika idzie jakiś pisk, nie jest to przeraźliwe piszczenie, tylko takie trochę jakby wycie. wcześniej wystarczyło, że 2-3 ruszyłem i zniknęło a ostatnio to niemal całą trasę do pracy wyło przy ruszaniu. I tylko jak popada. Cóż to może być ?
-
[ALL B6] Plastikowe zaczepy tylnej kanapy avant
Jeżeli nie wyrzuciłem paragonu to Ci jutro podam Sam kupowałem je jakiś czas temu i jeszcze leżą w aucie, ewentualnie jak będą na nich numery to spiszę.
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Na publicznym Forum to raczej
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Moja teoria to jest taka, że mieli zlecenie na Auto Bart'a ale pech albo raczej szczęście chciało, że akurat kolega Bart podjechał innym wozem. Kolesie się pewnie nacięli. Od razu to raczej nie wrócą bo będą podejrzewać, że jakaś prowokacja może być szykowana ale za jakiś czas ... :gwizdanie: Sytuacja po wuju Tamta osoba jest winna, bo nie wyobrażam sobie nie mieć AC na auto jakim jest A4 B6
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ten temat jest jak Moda na sukces Co xx stron to ciągle to samo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Mam pytanko techniczne. Ta fotka co dałeś -> http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/battlelost.JPG To autko stoi na podnośnikach czy podłożyłeś jakieś "koziołki" ? W którym miejscu powinno się to najlepiej podstawiać ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Może masz jakieś foty ? podaj jak najwięcej szczegółów to i ja na forum Skodovki wkleję. Nie chcę być złym prorokiem ale koleżance z pracy też zwinęli furkę i Policja powiedziała, że teraz nie kradną na handel tylko na części i jeżeli w ciągu 24h nie znajda auta to jest już pocięte i rozebrane To mi dało do myślenia, bo i ja zostawiam auto na chodzie otwierając bramę, a parę metrów dalej krzaczory i też ktoś może bez problemu się schować i w odpowiednim momencie wyskoczyć
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Ja jestem chętny jak miałem skodę to robiłem w Interhome - była promocja hamownia free za przegląd techniczny
-
[B6 AWX] Work in progress...
Avus tu roboty nie robi :gwizdanie: RS4 git a te pierwsze też ale jakoś małe się wydają może to przez ten VT
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
Dokładnie nieaktywny, czyli zalogował się, zadał pytanie i tyle go potem widzieli. Inaczej mówiąc "Jak trwoga to na Forum" a w innym wypadku to olewka :gwizdanie: Ja już skody nie mam od prawie roku, a na starym forum dalej aktywny, jednak przywiązanie i szacun zostaje
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
Haha jaka klasa taka wartość gazjetki już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem gazetę motoryzacyjną bo było coś ciekawego Ładny wynik nie ma co na moim ex forum skodovki wprowadzili dodatkowo, dobrą według mnie rzecz tj. user który przez 3miechy jest nieaktywny robi OUT !!
-
[ALL] Wpadka !! czym to zabezpieczyć ??
Dzięki za pomoc Skoro "tylko" baranek polecacie to znaczy, że tragedii nie ma zrobię jak polecił mi wujek szwagra tj ten specyfik APP PU 50. Dodatkowo jako podkład dam farbę ftalową. Jeszcze raz dzięki ahh ta głupota
-
[B6 AWX] Granatowa pszczółka AWX 174,3 KM....
Jaką polerkę zakupiłeś ? rzuć linkiem
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Sprawdzanie przy odbiorze działa na zasadzie, że dopiero po podpisaniu kwitu odbioru i zapłaceniu kasy można sprawdzić zawartość. Jeżeli przedmiot w środku jest uszkodzony lub nie ten co trzeba (czyt. cegła) to kurier spisuje protokół ale kasy nie odda !! Brać za pobraniem i już a najlepiej poprzez Allegro.
-
[ALL] Wpadka !! czym to zabezpieczyć ??
Witajcie. Stało się coś co nikomu nie życzę. Trochę przekombinowałem i zrobiłem rysę na podwoziu, zrywając tą masę zabezpieczającą. Fragment wielkości 1x5cm. Do gołej blachy !! czym to zabezpieczyć ?? Kupiłem specjalny silikon APP PU 50 - ponoć dobry na podwozie. Tyle, że na tym silikonie napisali aby powierzchnię zagruntować. Tylko czym to najlepiej zrobić ? Jakie Wy macie rady na to ?? Dzięki
-
[B6 AWX] Granatowa pszczółka AWX 174,3 KM....
No Panie lakier to masz zaje...ście zadbany kolorek jak mój, ale mój po polerce i zastosowaniu Mirror Glaze się umywa do Twojego na przyszły rok zafunduję polerkę mechaniczną i liczę na podobny efekt jak u Ciebie Ładna felga. Napisz mi coś więcej o tym zestawie HID. Jakieś zakłócenia są odczuwalne (radio, CB) ?? No i szmoc niezła może na przyszły rok odłożę $$ na wirusa bo już brakuje kuniów
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
Dziś przyszło do mnie -> http://allegro.pl/audi-a4-b7-regulacja-mechanizm-ledzwi-fotel-i1478231341.html ciekawe czy podejdą ?? :gwizdanie: Tylko kiedy ja znajdę czas na rezanie [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 23:56_________________________________________________Jednak regulacji lędźwi nie zakładam. Będę szukał od razu foteli z regulacją lędźwi oraz wysuwaną częścią fotela - podudzie. We wtorek i środę walczyłem z lakierem. Ponad 10h machania rękami. Efekt w miarę zadowalający. Będę musiał kupić coś lepszego na ryski oraz koniecznie polerkę na przyszły rok bo to idzie się pochlastać machać tyle łapami Poniżej najświeższe fotki: Zestaw małego detailera Na przyszły rok muszę się rozejrzeć za nowym felunkiem - 17" Jutro zakładam Oil Catch Tank. Muszę sprawdzić czy to faktycznie odma tak leje olejem i non stop zasyfia EGR.
-
[B6 AWX] Jakie wisko?
Tak jest zagadaj do kolegi Dzik lub TOM77, kupisz w dobrej cenie