Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. wstały pany[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 18:44_________________________________________________destiny kupiłeś juz ?
  2. od radia bym zaczoł, skad wiesz z enie jest to wersja usa, zoabcz jak gra na innym sprzecie
  3. jak laski widza lelusa to sie smieja - ciekawe czemu
  4. on był juz zrobiony na spocie, :gwizdanie: pozdrowienia dla reszty i nie bac sie wypowiadac !
  5. no to spoko ludziska, dzisiaj sie zrobił tłum ja musiałem niestety wybyc wcześniej troche, moz wkoncu cos z rzeszowem zorganizujemy
  6. karta musi miec acces pointa, najtaniej to router z wifi 120 zł, pozatym komp musiałby biegac all time
  7. PIĄTEK 18:00 pod Carrefour - nie bójcie sie podjechać - na spocie będą dostępne najlepsze gadzety klubowe kliknij na fotke | | \/
  8. jak silnik zimny 1200 bedzie nawet dłuzej niz 20 s, nastepnie spadaja
  9. no i jak pany było?
  10. nie ma mozliwosci zwiekszenia parametrów w ASO - oficjalnie traczisz gwarancje, a boxa - lepiej nie wpinaj
  11. dobrze ze czapy nie dostałeś w tej Norwegi za taka predkosć
  12. nowiem, spokojnie juz dziekowałes pare postów temu
  13. na spocie Jerzyk bedzie miał LOGA NIKLOWANE KOLOROWE CUDEŃKA jesli by ktos chciał to niech sie odezwie do niego
  14. i cewki dobierane przez VIN a nie kupione w ciemno, do silnika , do jednego typu moze byc nieraz 4 inne czesci, VIN- ASO i sie dowiedz, ale najpierw paliwo ,
  15. no ja mam wyjazd weekendowy pany, wiec niebede juz napewno, jakis debil z bmw dzisiaj mi zajechał droge bo stweirdził ze jade wolno 40 km/h :polew:
  16. ja nad Soline jade na 99%, najlepiej panowie to organizacja rzeszów, tarnow napewno za ale terminem wyprzedzenie trzeba zrobic jakies 2 tyg
  17. kogos poniosło co on brał ?:)):
  18. hehehe:) taki mały inezapowiedziany spontan:)
  19. widze ze dorwałes:)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 21:32_________________________________________________gadaj z lelusem on wie co i jak
  20. titus niezadawaj mi pytan bo i ta nie odpowiem , nadal zablokowany jestem:)
  21. titus zablokowałes sobie mnie na gg:)
  22. dzisiaj spot najlepiej pod carfourem godzina 18 , pozniej pojedziemy pod MCdonalda, fon do mnie 696 553 103 dzwonic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.