Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Jarkost ale na spota i tak wpadnij, obejrzy się auto, doradzi :>
  2. Wihajster niezły avatar, w pierwszej chwili już chciałem bić roabala A co do GP Monaco to jeśli nie wydarzy się nic w stylu wypadek/awaria/błąd w pit stopie - to powinno być dobrze. Dużo zależy od taktyki, miejmy nadzieję że Renault obierze lepszą niż inne teamy.
  3. Najlepszego Tomeks, z okazji Twoich urodzin, przymknę oko na tą trefną naklejkę od Ciebie :>
  4. Klubową naklejkę właśnie na klapę wrzuciłem i krzywo jak ch*** Pewnie dlatego, że to ta od Tomeksa
  5. Synek co świrujesz, nie było Cię! :> I nie dostaniesz koszulki bo na spoty nie jeździsz
  6. No dobra a skąd kratki do tego zderzaka? Da się kupić czy z siatexu trzeba rezać?
  7. Będzie dziś ktoś?
  8. Aaa od kilku tygodni napalałem się na Red Dead Redemption, premiera już 18 maja a tu dzisiaj dowiedziałem się, że nie będzie wersji PC ;( Tylko Xbox360 i PS3. Szkoda, bo to takie GTA 4 na dzikim zachodzie (zresztą robi je Rockstar Games na enginie GTA4). Pewnie będzie wypasiona zabawa... Może kiedyś zrobią na PC http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12772
  9. Właściciel na 100% Polak :>
  10. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    I co robicie dzsiś spota? Bo ognisko to w taką pogodę odpada chyba? :>
  11. Ja poproszę 2 sztuki XXL, mam nadzieję że będą różne rozmiary a nie tylko S
  12. Furka wypas ale z rozmiarem zdjęć to przegiąłeś, ładują się godzinę :> Następnym razem wstaw mniejsze :>
  13. Składaki A na poważnie to skoro tak jest na każdej i w równych odstępach to sam już nie wiem, może tak jest fabrycznie Poszukaj fotek tych felg na necie, może tak ma być.
  14. ORI lub markowe firmy typu BBS, RH, MAM i inne. Mało znane firmy lub no-name odradzam.
  15. Ja też się piszę na ciuch
  16. Na stronce jest napisane że to replika :> To nie klasyk tylko wiejski tunning Klasyk to oryginał a nie ten rezany dziwoląg :> Pitolisz - zaślinił byś i tak siedzenia jak większość nas Prawda :>
  17. Ja grałem nawet sporo ale od kilku tygodni katuję inne pozycje. Jeśli będą chętni to fajnie będzie odkurzyć grę i postrzelać do klubowiczów a może nawet jakiś moderator na odstrzał się trafi Nick w grze mam taki sam jak na forum.
  18. To nie klasyk tylko wiejski tunning Klasyk to oryginał a nie ten rezany dziwoląg :>
  19. A nowi byli? A kto? I piwo było? Kurde na spotach coś się dzieje zawsze kiedy mnie nie ma
  20. Mały update: ten dzień nastąpił niecałe 3 tyg później - 17 listopada :> Nadal nie palę, to już ponad 5 miechów Plastrów nie użyłem, leżą do dziś nie ruszone, zostawię sobie na pamiątkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.