Treść opublikowana przez Rafi78
-
Jaki laptop na komunię?
Widzę, że co nie którym na wspomnienia się zebrało :wink4:dzięki koledzy ca cenne rady na pewno się przydadzą, a podpowiedzcie czy np. 200 stówki więcej tj. 2 tysie ma jakieś większe szanse na wybór czegoś lepszego czy po prostu to dalej ta sama pólka laptopów będzie
-
Jaki laptop na komunię?
To podpowiedz jakich bebechów w Laptku szukać
-
Jaki laptop na komunię?
Dokładnie o to mi chodzi, żeby po roku nienadawał się do muzeum
-
Jaki laptop na komunię?
Wiem, że laptop nie dla mnie ale nie chcę badziewia kupić, a do komuni mam jeszcze 6 dni
-
Jaki laptop na komunię?
No właśnie, chciałem porady a mam wykład o szkodliwości laptopa dla oczu i postawy dzieci oraz przewagi PSP3
-
Moja Czarna Pieknosc:)
:oklaski:fajna sucz, wnętrze , bezawaryjności
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Kozak furmanka
-
Jaki laptop na komunię?
Masz rację,ale takimi pieniążkami dysponuję i zdaję sobie sprawę, że kosmosu nie kupię ale ja liczę, że ktoś mnie przekona do konkretnego modelu( z uwagi choćby na awaryjnoiśc, jakość serwisu może parametry lub inne szczególy o których nie mam pojęcia a się liczą)
-
Jaki laptop na komunię?
Powodzenia. liczyłem na trochę większe konkrety, ewentualnie podpowiedzi itp.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Jarek całą prawdę napisał pretensje do garbatego, że ma dzieci proste
-
Jaki laptop na komunię?
Konsole już ma a co powiecie na Toshiba satelite c660, myślałem też nad Lenovo G 555 i Asusem X52F-przedził cenowy taki sam ale który wybrać
-
Jaki laptop na komunię?
Koledzy doradźcie jaki laptop kupić chrześniakowi na komunię, kwota do 1800zł, ma być min. dwurdzeniowy z dobrą kartą graficzną i systemem operacyjnym - ma mu służyć przede wszystkim - do gier i internetu no ogólnie multimediów? Znawców proszę o porady
-
[ALL B6] Gałka zmiany biegów
Niestety ten chromowny oring jest chyba nie wymienialny, ew. nowa gałka( w ASO przynajmniej nie mogli znaleźć)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
17 felga spokojna jazda max do 110km/h na drogach lokalnych(50 km do pracy i z porotem z czego 8km po mieście) 1080km na baku-średnia 6,5/100km Ta sama trasa tylko trochę cieższą nogą średnio 6,8-7litrów/100km
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
W takim razie jeszcze na miesiąc zapachów mi starczy
-
[ALL B6] Audi A4 1.9 TDI
Dokładki w kolor aż się prosi poza tym
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Panowie wanilia po tygodniu przestaje pachnieć
-
[ALL] Piszczy strasznie ...
ja teraz mam ate i popiskuje :gwizdanie:
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
ja bym uderzył bezpośrednio do Prokuraty opisał całą sprawę dokładnie może tam by się ktoś tym zajmą a ONI muszą odpowiedzieć na każde zgłoszenie , Spróbuj warto kolego prokuratura takie zgłoszenia przesyła do podległych jednostek policji z poleceniem zweryfikowania autentyczności zawiadomienia, także wracasz do punktu wyjścia bo musisz udowodnić umyślność działania sprawcy :gwizdanie:
-
[ALL] Piszczy strasznie ...
podłączę się pod temat bo u mnie jest podobnie w zimie na alu 15 cicho a w lato 17 i popiskuje może nie strasznie ale trochę co jest grane, napewno żaden kamyk ani opiłek mi się nie dostał pomiędzy klocki a tarczę bo sprawdzałem :confused4:tarcze z klockami wymieniane 1,5 roku temu :gwizdanie:
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
kolego wur-th to nie pianka
-
[ALL B6] Zderzak tył -na wzór z S4
Delikatnie kiczem zalatuje :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
Powiem szczeże że kolega Jarol i mi smaku narobił, trzeba fundusze zbierać i umawiać się z Mr. Rogalotti :gwizdanie:
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
Tydzień temu odgrzybiałem "Wurthem" i do kratek i na parownik - 3 dni wali w środku jak w rozlewni spirytusu a i tak efekt końcowy jest niezadowalający( 2 tygodnie wcześniej w warsztacie odgrzybiali mi klimę i dobijali mi ten czynnik) dopiero jak klima ze 3 minuty pochodzi smrodek znika albo ja go przestaję czuć
-
[ALL B6] A4B6 1.8T - jak tu jej nie kochać :)
Bardzo fajna audiola :good:nieważne ile koni by miała