Treść opublikowana przez Rafi78
-
Pomóżcie motorola DEFY czy samsung galaxy ace
Witajcie potrzebuję pomocy przy wyborze smartfona a jestem laikiem , jestem w sieci Orange i do wyboru mam Morolkę DEFY i Samsunga Galaxy Ace, poradźcie który lepszy i może ktoś miał styczność?
-
[B6 AVF] [B6 AVF] A4 S-LINE AVF 1,9 TDI 160 KM
Spoko furmanka i grunt że
-
[B6 AVF] AVANT by BoGuSz // Powrót po przerwie - NOWE MODY I ZDJĘCIA
furka jak najbardziej :good:mody w dobrym kierunku :punk:powodzenia i bezawaryjności
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
Nie daj sie prosić i zrób jak ci koledzy dobrze radzą bo z lekka kiczem wali :gwizdanie: :wink4:a furka ok
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszło
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Podziwiam :oklaski: :oklaski: :oklaski:auto :good:
-
[ALL B6] Mój pomysł na lato B6 Cabrio 1.8 T
bosssska :good:
-
[B6 AVF] Problem z doborem świec żarowych
Kolego napisz do kolegi TOM77 podając mu vin i będziesz wszystko wiedział łącznie z ceną
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
:good: :good:bezawaryjności i szerokości
-
[ALL B6] CZARNA WŁOSZKA QUATTRO PROJEKT S LINE W TRAKCIE
Bardzo fajna laleczka :good: , bezawaryjności i powodzenia w modach
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
AUDI forever :kox:
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
stawiam na źle ustawioną zbieżność z tyłu też tak miałem jak było ślisko
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]
jak przebieg orginał to dopiero dotarłeś silnik
-
5 urodziny klubu :)
100 lat i wielkie dzięki za bezcenne informacje i nietylko :good:
-
[ALL B8] Moje pierwsze Audi
Fajna sztuka pogratulowac zakupu :good: (pierwsze ale nie ostatnie... )
-
[ALL B6] Audi A4 1,9 TDI Avant
Spoko kolorek jak na avanta , bezawaryjności
-
[B6 AWX] Świece do AWX
mój mechanik polecił mi Beru ponoć żywotniejsze od Boscha- ale ten ponoć lepiej dogrzewa
-
[B6 AVF] AUDI A4 1.9TDI SPORT AVANT S-LINE
piękna sztuka :good: :good:nic dziwnego, że przyciąga wzrok :shocked:powodzonka w modach i bezawaryjności
-
moja czarnulka :}}}}
Koniecznie przyciemnij szybki i wstaw RNS-e będzie bajka :slina:, co do silnika to :wallbash:dobrze że w manualu
-
[ALL B6] Moja a4
Wszystko ok. :good:(poza wydechem i MTM na klapie )
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
:good: :good:bezawaryjnej jazdy życzę
-
[ALL B6] Zepsuty panel zamykania zapalniczki
Ale to i tak mniej roboty niż demontaż tunelu :wink4:jak by ktoś miał link ze zdjęciami
-
[ALL B6] Zepsuty panel zamykania zapalniczki
Witam , przeglądając wątki nie natknąłem się na mój problem, mianowicie w mojej b6 w środkowy tunelu zepsół sie mechanizm zamykania zapalniczki tzn. jest ona cały czas otwarta, czy ktoś już może miał taki problem i czy jest szansa by zdemontować sama zapalniczkę bez demontażu tunelu środkowego , jeśli bym sie powtórzył to przepraszam i proszę o podpowiedź
-
Audi A4 1.8t Czarny sedan Nowe zdjęcia
Spox furka , szerokości i bezawaryjności w takim razie
-
[B6 BFB] MS DESIGN,mam8 18", quattro, navi, ksenon, webasto, 3xlcd
:shocked: :slina: :good: