Treść opublikowana przez rafikk01
-
[ALL B6] Maty podgrzewania foteli
koledzy szukam mat do przednich siedzeń wersja b7 siedzenia same skóry moze ktos ma na sprzedaz albo wie gdzie mozna je kupic dzieki za info
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
WITAM koledzy a co z podłaczeniem elektryki z silnika BLB na BKD nic nie trzeba ustawic ani rzestawic w oprogramowaniu auta wtryski z silnika BKD sa widoczne i auto dopali jak z oryginalnym silnikiem BLB? PYTAM BO SAM BEDE ROBIL TAKIEGO SWAPA W TYM TYGODNIU I ZBIERAM INFO ...
-
[ALL B6] Czujnik poziomu oleju
kolego mam to samo i nie wiem co jest moze ktos pomoże
-
[B7 BLB] Co oznacza na amortyzatorze tylnym M1 LUB M9 LUB INNE M
Koledzy mam taki problem wymieniam amortyzatory tyl w a4 b7 kombi wersja s-line amortyzatory sa koloru czerwonego i posiadają karteczkę z napisem M1 .chcac zamówic nowe dopatrzyłem sie ze inne amortyzatory maja do wersji s-line inne oznaczenia w kwestii zamias M1 maj M9,M3 i coc chodzi z tymi M?????
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
witam co na amortyzatorach czerwonych od s-line oznaczenia cyferki 1M lub 9M ????
-
[B6 AVF] BRD do 1.9 AVF
kolego na moje ta BRD nie mozna powiedzic ze jest troche zardzewial, czy cos to odrazu LIPA wrecz odwrotnie moze byc super zero luzu i ladnie wstaje a to ze jest rdza to wkoncu zeliwo moze mial gdzies ja w skrzynia gdzie byla wilgoć i zardzewiała z zewnątrz to tak samo jak tarcze czasem po nocy juz rdza wiec jak da ci gwarancje albo odbiór osobisty to zobaczysz ze jest oki albo jakies fotki a to ze twierdzicie ze po zalozeniu nie ciagnie gwaltowie to wina taka ze wieksze kolo do krecenia i tak szybko sie nie rozbuja odrazu jak orginalna ma o wiele grubszy wałek i jest cieższy wirnik i sekunda lecie wiecej zeby ja rozbujac chyba ze jak zmienicie program to juz co innego bo podciagnienie na nim zeby wstawal szybciej i bedzie oki Ja sam am BDRi turbo wstaje gdzies od 2.2obrotów i jezdzilem kilkoma 2.0tdi i bylo tak samo .sam na ta chwilę mam 2xszt BRD i moge je sprzedac jak by ktos chciał POZDRO :>
-
[B5 AFB] Zmiana turba, pytanie na jaki???;>
i koledzy zalezy jaki wałek sie wstwi do hybrydy jak cienki to szybciej padnie i potem wiekie rozczarowanie hehe
-
[B5 AFN] Turbo GT22U do AFN
ja tez sie podpisuje pod powodzeniem mam nadzije ze bedzie smigac nie źle :>
-
Dobrzy chiptunerzy
ja tez polecam Roberta <TUNE-UP> osiagi widać po moim autku i poprzednie autko AFN na 160Km/360Nm tez mi robił o wielu znajomych tez go chwali po prostu WIE Z CZYM CO SIE JE :> I konkurencyjne CENY A DLA KLUBOWICZÓW RABATY
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
koledzy chłopak na pewno myslał o kasie rzedu 300zł a nie tysiak zaraz
-
[ALL B5] Czy to jakaś hybryda K04-15 ??
kolega miał w 1.8t i bardzo fajnie sia ja sterowało na hamowni okolo 230 koni +ic i wydech cos tam dłubany a wynik sie skonczył bo juz zabrakło paliwa hehe
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
a co ktos z kolegów POTRZEBUJE K04015 ????
-
[B6 AVF] Świstanie z gruchy podciśnienia
kolego załóż na gruszke jakis wężyk i wciągaj powietrze i w tym momencie ręka sprawdź czy sztanga pracuje w góre a jak sie nie unosi i słychać swist to masz rozwalona gruszkę wrazie co mam taka gruche :>
-
[ALL B5] Czy to jakaś hybryda K04-15 ??
tak k04015 to taka mala przeróbka zadko spotykana fajnie sie nia można bawić dobrze dmucha
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
na to wygląda
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
kolego najlepiej turbko K04015 jak dmuchnie to po dobrym programie do 230Km jak paliwa styknie :> [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 02:33_________________________________________________jak bys potrzebował takie turbo to pomogę[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 02:33_________________________________________________a k04 bez jakichkolwiek przeróbek wsadzasz tylko ile z tym zabawy hehe zeby tam podejść w tym samym czasie bym ze 3 wymienil w AFN
-
[B7 BLB] Turbina BRD
kolego u mnie BRD tez tak ma wiec nie masz sie czym martwic a jak wylaczasz furke to zawyje jak sowa hehe [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 02:22_________________________________________________tak turbo BRD pasuje bez jakichkolwiek przeróbek do silnik BLB jak by ktos szukał turbo BRD mam kilka na stanie w idealnym stanie
-
[B6 AWX] Co zrobić z turbiną?
kolego jak jestes zainteresowany turbinka BRD to mam takich kilka sztuk na stanie w idealnym stanie technicznym pozdrawiam
-
[B7 BKE] Turbo?, będzie jednak fmic
kolego turbo zapodaj od brd 2.0 tdi to ci dmuchnie lepiej i nie wydawaj tyle sian na turbo jak by chcial to ci zalatwie duzo taniej nowe [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 02:08_________________________________________________a i ten IC to strasznie drogo za 200zl jest w pip na allegro ,a z katalizatorem to można zostawić stary tylko wyciąc katalizator ze środka i zaspawać rurę i bedzie malina poco wydawac tyle kasy jak masz zrobić z tek 115 na 150 to tak naprawdę na orginalnych gratach by wydało
-
[ALL B6] Co sądzicie o tym coolerze na FMIC?
ja tam z chinola jestem zadowolony daje rade
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
kolego to zależy jak trafisz nie wszystkie silniki BLB sa do d*py.można powiedzieć ze to loteria jak z silnikami eco-tec w oplu jeden smiga drugi sie wali :>
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
super wyszło dobra robota :>
-
[B6 AWX] Spadek mocy
kolego albo przeplywka albo turbo czyli zapieczona kierownica albo dziura w ukladzie albo gdzies przetary wezyk od podcisnienia
-
[B5 AVG] Wymiana końcówek wtrysków
kolego a moze ci turbo puszcza i zaczyan kopcic [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 21:26_________________________________________________a nie wtryski
-
[B6 AVF] 185km/h max
jak turbo ci nie bedzie wstawac do konca to tak bedzie jechal