Treść opublikowana przez sopel_prusa
-
[ALL] Wymiana obudowy kluczyka
obudowy są na allegro ale myślę że taniej kupisz cały pilot od Krychy niż samą obudowę z allegro :> a obudowę bez problemu przełożysz
-
[B5 AJM] lampa lewa
Lampę trzeba pociągnąć w stronę kierunkowskazu, aby ten bolec wyskoczył z zaczepu.
-
[B5 AJM] lampa lewa
Na dole lampy od strony chłodnicy jest taki bolec, lampa na nim jest zaczepiona w otwór przy chłodnicy. Mowa tu o lampie poliftowej.
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
w starszych zegarach masz regulacje jasności pokrętłem w nowszych jest automatyczne ustawianie jasności, a cat nie jestem pewien czy to nie jest kontrola spalin
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
wątpię aby to było normalne, a powiedzcie mi panowie od czego są przewody nr 5 i 6 w kostce manetek od sterowania fisem, przewód brązowy i brązowo-czarny.
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
opis pinów licznika Audi A6 C5 z pełnym FIS'em Licznik po 2000 r. connector for basic functions, 32-pin, blue 1 -Terminal 15 2 -Wear of brake pads 3 -Speedometer output 1 4 -not used 5 -Fuel gauge sender 6 -Fuel gauge warning OBD 2 7 -Terminal 31 (sensor earth) 8 -Coolant temperature 9 -Terminal 31 (load earth) 10 -Oil pressure 2 (high) 11 -Engine-speed signal 12 -Air conditioner shutoff 13 -Electronic throttle/ pre-glow control 14 -Self-levelling suspension 15 -Terminal 58d 16 -Trailer turn signal 17 -Main beam 18 -Left turn signal 19 -not used 20 -Terminal 58s 21 -Door contact, driver's side 22 -Low coolant level 23 -Terminal 30 24 -Terminal 31 (load earth) 25 -Consumption signal 26 -Right parking light 27 -Left parking light 28 -Speedometer input 29 -Brake 30 -S-contact 31 -Speedometer output 2 32 -ESP/TCS connector for additional functions, 32-pin, green 1 -Door contact (all doors) 2 -Transponder 1 3 -not used 4 -not used 5 -W wire 6 -Tailgate 7 -Right turn signal 8 -External buzzer 9 -External gong 10 -Airbag 11 -Service life output 12 -Terminal 61 13 -Parking brake 14 -CHECK 15 -Oil level / temperature 16 -not used 17 -Transponder 2 18 -CAN high speed (drive) (high +) 19 -CAN high speed (drive) (low -) 20 -CAN high speed (drive) (screen) 21 -ABS 22 -CAN low speed (Convenience) (high +) 23 -CAN low speed (Convenience) (low -) 24 -CAN low speed (Convenience) (screen) 25 -Bonnet 26 -not used 27 -Belt buckle 28 -K wire 29 -Ambient temperature input 30 -not used 31 -Selection range 32 -not used connector for multifunction display, 32-pin, grey 1 -Switch menu guide (menu) 2 -Switch menu guide (out A) 3 -Switch menu guide (out 4 -Switch menu guide (Enter) 5 -CAN high speed Display (high +) 6 -CAN high speed Display (low -) 7 -CAN high speed Display (screen) 8 -Door contact, passenger side 9 -Door contact, rear right 10 -Door contact, rear left 11 -Enable 12 -Clock 13 -Data 14 -Brake light 15 -Washer fluid level 16 -Tail lights/dipped beams 17 -On-board computer, left 18 -On-board computer, right 19 -On-board computer reset 20 -not used 21 -not used 22 -not used 23 -Key branch 1 Navigation system 24 -Key branch 2 Navigation system 25 -Key branch Telematics 26 -not used 27 -not used 28 -not used 29 -not used 30 -not used 31 -not used 32 -not used
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
Opis pinów do licznika 2001r. z a6 posiadam brakowało mi tylko rozpiski z mojej a4 95 26-pin. Wielkie dzięki
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
nie wiecie Panowie czy rozpiska pinów po 96r. jest taka sama jak 95? jeśli nie macie może taką rozpiskę, gdyż przymierzam się do wymiany licznika z a6
-
[ALL] Coś stuka z prawej strony na luzie
osobiście polecam: http://allegro.pl/przegub-ruville-audi-a4-a6-passat-1-6-1-8-1-9-tdi-i1947401730.html
-
[ALL] Coś stuka z prawej strony na luzie
tak, przegub zewnętrzny
-
[ALL B5] Nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej powietrza
dokładnie, wtyczka jest od temp. ta czarna, ma 2 przewody, jeśli wszystko jest podłączone to może właśnie w niej nie być styku
-
[ALL B5] Nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej powietrza
Czujnik jest między chłodnicą a zderzakiem a ta kostka jest pod osłoną zbiorniczka wspomagania, tam jest taki plastik na 5 kostek ja mam tam tylka 1 na czujnik temp. Zdejmij osłonę zbiorniczka zrób zdjęcie od przodu tego zbiorniczka to bedzie widać jak będę w domu to zrobię też zdjęcie i pokażę
-
[ALL] Coś stuka z prawej strony na luzie
poruszaj kołem i zobacz może któryś wahacz, u mnie szarpało kołem przy ruszaniu, zmianie biegów- przy puszczaniu sprzęgła i dodaniu gazu, miałem wtedy do wymiany przegub
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
gratulacje z narodzin córeczki :> wyposażenie autka za dużo tam już do roboty przy nim nie masz :>
-
[B5 AFN] Cieknąca pompa wtryskowa
ja za uszczelnienie pompy wtryskowej w serwisie boscha zapłaciłem 620zł, w tym było wymiana uszczelek, wyjęcie i montaż pompy wtryskowej, mycie silnika, ustawienie kąta wtrysków i chyba podanie mieszanki, teraz mam kąt wtrysków ideał 50-51 i żadnych objawów pocenia pompy, także uważam że dobre pieniądze a zrobione profesjonalnie
-
[ALL B5] Nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej powietrza
zobacz styki od przewodów, znajdują się one pod osłoną zbiorniczka płynu wspomagania w takiej plastikowej rączce są kostki wypnij te co idą od czujnika temperatury (przed chłodnicą :> )
-
[ALL] Dziwny komunikat z prędkością na pełnym FIS-ie
pisze w pierwszym wątku, przyciskami fisa
-
[ALL B5] Zamiana bębenka zamka
nie podejdzie bo zamek lewy a prawy to lustrzane odbicie
-
[ALL B5] Co z lampką?Nie świeci.
było wiele razy, tu jeden z przykładów http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77195.0 jak nie pomaga usterki szukać przy pompce centralnego zamka
-
[B5 ADP] Czy to wisko pada?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=37058.msg424800#msg424800
-
[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania
dokładniej to wieloklin 26mm
-
[ALL B5] Co to jest?
swego czasu było tego mnóstwo na allegro za grosze, jak szukałem tunelu do siebie i siedziałem przez pół roku codziennie na aukcjach to widziałem, wystarczy chwilkę poczekać i się znajdzie
-
[B5 ADR] Korki odpływowe w podłodze.
jeśli dobrze mi się wydaje to chyba u mnie są 2 pod kierowcą i pasażerem, jeden mam zaślepiony a drugi nie i przez to mam całą gąbkę pod wykładziną mokrą, nie wiem czy zaślepka tego otworu jest ori czy wymysł poprzedniego właściciela
-
[ALL B5] kontrolka zapięcia pasów bezpieczeństwa.
Wielkie dzięki myślałem że mam taki wypas jak czujnik zapięcia pasów :>
-
[B6 BEX] Brak sygnału dźwiękowego
Ja miałem problem w podłączeniu klaksonu w poliftowej kierownicy, a dokładniej problem tkwił w masie, + podpiołem pod kostkę a masę bezpośrednio pod kolumnę kierownicy, więc uważam że problem będzie tkwił albotam albo w przewodach pod samym klaksonem.