Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barszczyna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barszczyna

  1. Ja tu się już nie mogę doczekać walki Kltischko-Haye. Mam nadzieję, że to nie będzie teatrzyk, a prawdziwa walka. Może Haye pokaże pazur, oby.
  2. Niebieski piękny, 2 głosy na niego, bo kumpel siedzący obok też jest za nim.
  3. Dziś Pacman walczy? Ale mam zaległości z boksem...
  4. http://www.youtube.com/user/Dakann#p/u/17/NzdbXe3R0Zo Świetnie zrobione.[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:46_________________________________________________Od 8:30 w wywiadzie o tym filmie wyżej - tym bardziej jestem pełen podziwu...
  5. Zazdroszczę Ci umiejętności i czasu na to wszystko, jesteś dla mnie miszczem.
  6. Ten z Komputronika dziwnie tani, a na te po "normalnych" cenach, mnie nie stać. Zresztą skoro 9800GT 1GB mi wystarczał, to czy 450 GTS nie będzie ok? Miał ktoś obie te karty?
  7. GeForce'a GTS 450 1gb opłaca się kupować? Mam teraz 9800GT 1gb, ale spalona i raczej nie chcę jej naprawiać a mam wolne 400-450zł
  8. Mój rocznik to chyba pierwszy, który pisze maturę zimą. ;D
  9. <cieknie mi slina z pyska> Cudo. :slina: :slina: I pomyśleć, że to B6 było.
  10. http://i41.photobucket.com/albums/e293/jmatto/DSCN0213.jpg Fanboy bmw. ;d[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 01:58_________________________________________________ W moim mieście ktoś zajumał netbooka. ;O Pozdro z Tarnowskich Gór, dorwiemy gnoja.
  11. Ładnie wygląda po tym czyszczeniu. Ja też muszę ogarnąć, bo jakieś czarne kropeczki i plamy z jakieś farby (?!) mam na zderzaki i nadkolach.
  12. Fajna gleba dosyć. No i silniczek marzenie.
  13. http://img834.imageshack.us/img834/4567/p1000495r.jpg Te po lewej, to jaki model felg jest? Strasznie mi się podobają i coś takiego bym widział w swoim. ;d
  14. No właśnie też to przed chwilą oglądałem i szczerze powiem, że ciekaw jestem, jak by ta gra wyglądala.
  15. Ech, to d*pa zbita, już się napaliłem. Jeszcze Earthsiege 2 znalazłem, ale też nie dało rady odpalić. ;< Earthsiege 2 Omicron sector
  16. Ja miałem 9 lat najwyżej, jak w to grałem. A płytkę straciłem przy przeprowadzce, taka czerwona była.
  17. Witam, grał może w to ktoś? Ciężko gdziekolwiek znaleźć info o tym, linki do pobrania, nie mówiąc już o sklepie, w którym to jeszcze mają. Tutaj dwa filmiki: Intro -> Gameplay -> Pamiętam, że kawał dzieciństwa przy tej grze straciłem. No i zacząłem się angielskiego uczyć, żeby rozumieć, o co chodzi w misjach. ;D [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:17_________________________________________________PS: Jakby ktoś miał i był w stanie zuploadować, to proszę o info na pw.
  18. Możecie jaśniej trochę? O co z tym RSR i VT chodzi?
  19. A nie myślałeś o czarnym macie?
  20. Przy dobrej glebie imho każda felga ładnie się prezentuje.
  21. W komentach ktoś tam dowalił: "Opel Corsa".
  22. Dziś czarną RS4 B8 w swoim mieście widziałem. Masakra. Szkoda tylko, że nie matowa, ale w czerni to auto niszczy. Jak na tym filmiku: http://www.cda.pl/video/9639f6/Czarne-COS-na-drodze-w-Niemczech

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.