Treść opublikowana przez marekg
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
A weź poczytaj to co juz jest na forum napisane bo zaczynasz drażnić lenistwem.
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Jak juz narosło pasdkudztwo to bardzo możliwe, ze ozonowanie albo nie da nic albo zamaskuje problem na kilka dni. To tak jak popsikac perfumem gówno w salonie i udawać ze problem zalatwiony.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Teraz to juz może się powstrzymajcie od komentowania do czasu aż autor sam napisze co postanowił czy co zrobił. Bo dobrych pomysłów juz nie widzę tylko biadolenie i lamentu, że nikt nic nie zrobi albo jakies chłopięce marzenia o bijatyce niczym w piaskownicy. I jedno i drugie na tym samym poziomie intelektualnym. Jak juz nic madrzejszego nie przychodzi wam do głowy do może ciszej w temacie. Kolega prosil o rade a nie zaprosił do pogawedki ku pokrzepieniu serc.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Pozwól policji zdecydować co z tym zrobi. Nie bardzo wiem specnaz co wg ciebie należałoby uznać za oszustwo jeśli w tym co kolega pisze nie widzisz znamion przestępstwa chcoazby w swiiwtle prytoczonego przeze mnie wcześniej paragrafu. Ludzie ale wy macie czapki czasem ciasnawe chyba. Na starcie oceniacie swoje szansę i spedzacie czas na forum zamiast od razu iść tam gdzie w pierwszej kolejności trzeba. Jeszcze lepiej podkulcie uszy, popsioczcie jaki to kraj i robta dalej się w chu... na wzajmem. Być moze prokurator odmówi ale policja zgłoszenie przyjmie. Nic z tego nie wyjdzie to trudno ale jak nie zglosisz to nie waz się tylko narEkqc na prawo, kraj czy Policje.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
To ze w opisie jest cos napisane a co stoi w sprzeczności z tytulem , ceną i słownymi ustaleniami oraz ogłoszeniem olx nie sprawia, ze sprawa jest oczywista i twój problem co kliknales. To nie zamyka sprawy. Tak samo nie zwalnia z winy za zadne przestępstwo nawet podpisana zgoda na jego dokonanie. Tym bardziej zgoda wyrazona w oparciu o błędne czy zmanipulowane informacje. A aukcja dotyczaca fotki w cenie 200pln kiedy tytuł jednoznacznie wskazuje na telefon, podawanie parametrów telefonu a nie fotki jest juz próba wprowadzenia w błąd celem odniesienia korzyści majątkowej.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No tego jak w twojej okolicy robią to rzeczywiście nie wiem;) nie no PR masz dobry...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A mi to jedno bo i tak wszyscy paproki a sam nie zrobię. Jak źle zrobią to będą poprawiac. Robota i części są na gwarancji i to ich problem co z tym zrobić jak coś padnie za tydzień. Z resztą akurat ten serwis ma autoryzację ale to rodzinna firemka w zasadzie warsztacik i żadne łepki z byle szkółki tam się nie kręcą.
-
Skrzypi oparcie fotela pasażera, ma ktoś podobny problem?
Skoro taki wstyd to po co kupujecie stare przechodzone audi zamiast nowy samochód akurat na wasza kieszeń? AAA przepraszam jeździć rozsądnym autem to wstyd. No to smarujcie panowie smarujcie.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Przykro mi rafal ale to nie jest do końca tak...gdyby było tak jak piszesz to śni policja ani sady ani żadne regulaminy nie byłyby potrzebne. Powtarzamy jeszcze raz to nie jest tak ze wuprowadzasz kogoś na manowce potem drobnym drukiem cos wuwrocisz do gory nogami i problem przechodzi na kupującego. Kolega nie chciał kupić zdjęcia, aukcja jest niejdnoznaczna, cena i tytuł w powszechnym odczuciu odnoszą się do telefonu a nie zdjęcia. Kupując zdjęcie podaje się inne dane niż parametry techniczne telefonu. Rozmowa telwfoniczna świadczy, ze kupujący nie kliknal ot tak kup teraz tylko dołożył starań aby zorientować się co do okupowanego towaru. To zaplanowany wałek i jak widać jest mnóstwo poszlak i dowodów ze celem sprzedawcy bylonl osiągnięcie korzyści poprzez wprowadzenie w błąd. Jeśli ktoś chciał kupić telefon a kupił zdjęcie to znaczy, ze w błąd wprowadzony został. Policja allegro olx i wszyscy swieci o nich się dzieje. Pozyjwmy zobaczymy. Chyba, ze uda się zwrócić jak sugerowali inni.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ale o co ci chodzi?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To juz i tak nie będzie ten sam lmo i nie wytrzyma. Części takich jak na montaż nie ma nigdzie w wolnej sprzedaży, nawet to co Aso ma to juz jest inny sort. A po paru latach od wycofania z produkcji nikt nie ma interesu w utrzymaniu jakości części zamiennych. Producent skupiony jest na dostarczaniu juz innych komponentów do fabryk i Aso. Naturalna kolej rzeczy. ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Jak będę miał okazję to zerkne pod auto i xobacze co teraz montuje Aso bo wuminialem w tym roku wahacz.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Zrobia nie zrobią zgłosić trzaba i podać wszystko XP masz i wiesz. Może ktoś cos w tym zobaczy a po drugie może się okazać, ze to Noe pierwszy jego obrazek sprzedany.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Ja bym zabezpieczył wszystkie materiały jakie masz w temacie i zgłosił sprawę gdzie tylko się da. Co z tego wyjdzie to inna sprawa ale podstawy masz. Za 200 straty to może ze się nie opłacać dobrego prawnika szukać . chociaż ja jestem zawzięty i wydalbym znacznie znacznie więcej żeby tylko dokppac gnojowi.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Art. 286. § 1. k.k. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. § 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. To jest oszustwo i tyle. Tytuł aukcji, cena towaru oraz rozmowa kupującego ze sprzedawcą jednoznacznie wskazują na telefon jako obiekt transakcji. To nie jest tak, że można zmienić jedną literkę czy słowo, zrobić kogoś w balona a potem sorry nie przeczytałeś dokładnie. To nie jest dziki zachód, wschód czy jak tam jeszcze ktoś woli. Sprawa pod sąd w ostateczności bo sprawa jest oszustwem ewidentnym. Wbrew temu co się nam tutaj czasem wydaje to nie jest tak, że se wstawimy z d*py opis z drobnym druczkiem często i z wywaloną w kosmos ceną za zdjęcie i wprowadzającym w błąd tytułem a odpowiedzialność przejmuje ten co się dał nabrać. Tak to nie działa.
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
normalnie... najpierw dół odchylam tak zeby spinki puscily a potem pcham calosc w gore i zawsze schodzi bez problemu
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Powiem tak-nigdy nie sciagalem boczkow przy otwartych szybach a robilem to juz wiele razy. Nie ma a tym najmniejszego problemu.
-
Potrzebna instrukcja jak zdemontować kiere
Rozpiska co i jak jest w innych wątkach wystarczy, ze kolega autor poszuka. Po co smiecicie jeszcze ?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
A ktoś sprawdzał czy kostka nie zezre czego? To k**estwo potrafi uszkodzić metalowe przedmioty wiec nie wiem...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Problem w tym, ze vag uważa skąd inąd słusznie, ze robi biznes na głupich ludziach na dzikim wschodzie. Owszem sądzic się można pytanie jaki jest sens cale życie szarpać sie o wszystko to co po prostu sie należy. Ile trzeba czasu i zachoduo nrwach nie wspomne? To jest właśnie problem. Po większych lub mniejszych bojach można wyszarpqc to co w innych krajach jest oczywiste. Nie wiem czy vag zmienił ostatnio politykę sprzedaży części ale przez długi czasno gwarancji była mowa yylko w przypadku diagnostyki i wymiany w Aso. Jak nie to bujaj się. Sad to sad ale wszystko trwa i kosztuje czas i pieniądze. Ja nie mam sił i czasu na idowadnianie prostych rzeczy. Polska to jest dziki wschód a Polacy są przez wszystkich traktowani jak europejskie odpadki i można nas robić na szaro i nawet nasze polskie prawo wielokrotnie nas nie broni. Sory za ot ale ilekroć czytam o tym szarpaniu się o najbardziej oczywiste i niepodważalne prawa to mnie krew zalewa na ten polski burdel.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kup cos w Aso vw/audi i sam zamontuj a potem idź z reklamacją. Te chu..e mają za nic prawo.
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
To znaczy, ze jest problem z odpływem skroplin.
- Śruby tablicy tył.
-
Śruby tablicy tył.
Witam, Czy śruby do mocowania tablicy rejestracyjnej w tylnej klapie sedana B6 mają jakiś konkretny numer VAG?
-
A propos nerwów na drodze
Ja w Neapolu spędziłem pół roku. Też łatwo się przyzwyczaiłem to tego co tam się dzieje a jest to biegunowo odległe od porządku jaki mamy jednak w Polsce. Cyrk na kółkach tam jest i tyle. Jedyna zasada to zasada najbardziej wystającego przodu - kto najbardziej się pcha ten jedzie pierwszy. Zadna inna zasada i przepis nie ma znaczenia. Zadnych przygod tez nie mialem poza oczywistymi zarysowaniami na zderzakach czy poobijanych lusterkach. Tyle tylko, że Polak dostaje zawału serca jak ktos dotknie jego skarba a tam jedzie się dalej i nawet nikt się nie zastanawia, że naderwany zderzak to może być jakiś problem i żeby komuś awanture robić. Krzyki, klaksony i machanie rękami u nich to zadna oznaka wiekszego zdenerowowania...ot po prostu, po minucie jest po temacie. Problem jaki ja widzę w Polsce to zawziętość i próba udowadniania innym czegoś na siłę. Zajedzie ci ktoś drogę to Polak przez następny tydizeń kombinuje jak mógł się "odwdzięczyć" i żałuje, że jeszcze raz nie spotka delikwenta.
-
A propos nerwów na drodze
Broń Boże, nie chodzi o to żeby patrzeć i dochodzić do wniosku, że skoro gdzie indziej jest gorzej to... chulaj dusza. Chodzi mi raczej o nabranie zdrowego dystansu do tego co wkurza nas w Polsce bo złoszczenie się na przyblokowanie lewego pasa czy brak kierunkowskazu jak widać gdzie indziej może być po prostu śmieszne i niezrozumiałe. Przestrzegać przepisów owszem, nie utrudniać życia innym jak najbardziej ale z dystansem tak do błędów innych jak i czasem do samych siebie.