Treść opublikowana przez danielom
-
opona 215/50/17 potrzebne opinie
Ja mam taki rozmiar i polecam zdjecia w watku
-
Analiza logów - tryb serwisowy
Ja moge to ogarnac bez problemu
-
Analiza logów - tryb serwisowy
Czujnim cisnienia atmosferycznego? Tos wymyslil.. Turbo na stol
-
Prośba o ocene logów
To ze chodzi nic nie znaczy wystarczy ze bedzie w zlym polozeniu i nie wyreguluje bo braknie zakresu. Najwyzej podmien n75 z n18 i zobaczysz ale jak na moje magicy co Ci " regenerowali" turbo wsadzili lapy nie tam gdzie trzeba...
-
Prośba o ocene logów
Nie ma co analizowac, dalej nie wstaje bo jest rozregulowana grucha...
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
Na drzwiach jest jakis material czy tylko plastik bo tak jakos wyglada ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja oddawalem na wiosne
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pretor dzis 5;10 na Zjednoczonej Europy;)
-
Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie
tak myslalem ze to ten baran znowu
-
Spoty Katowice i okolice
Dzial sprzedam i uzywane turbo awx/ ew brd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale doladowana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sobotę sprawdzę, ale wątpię bo głos dobiega ze skrzyni/półosiek coś metalowego wpada w rezonans/wali i klekocze jak turbo zaczyna ładować A jak z doladowaniem u Ciebie? Bo jak ja mialem spore przeladowanie tj 1,8 zamiast 1,45 przez zly czujnik to po dolozeniu mocniej gazu szarpalo az buda. Po zmianie czujnika na dobry pomiar ustalo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przeciez ymiana skrzyni i silnika to zwykla czynnosc eksploatacyjna
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A ja czytam gdzie mogles mnie widziec skoro auto wiecej stoi jak jezdzi :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no szkoda ale bede szukal chyba BRD + program A cooler? cooler na razie odpadnie moze pozniej ale to zobaczymy Lepiej teraz 300-400zł dołożyć, bo potem korekta też nie jest za free A jednak bywa i za free
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
własnie to nie turbo ma cale łopatki i niema prakrtycznie luzu musze szukac dalej obstawiam układ dolotowy albo dolot od IC zaraz ide na garaz rozbierac dalej jesli nieznajde bede musial kogos sciagnac na Knurów zeby podpiac kompa. Auto kopci niema mocy i jak odpale to gasnie niekiedy Powiem Ci, ze zaskakujesz mnie, bedac tyle na forum i znajac tylu gosci ktorzy uzywaja VCDS'a zaczynasz od grzebaniny nie majac pojecia co siedzi w logach i bledach
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dlatego u Ciebie sie wyjebala ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do gdańska trzeba było jechać Swoją drogą zastanawia mnie co skłoniło Cie,żeby mając pod nosem jedengo z najlepszych tunerów w Polsce, jechać do Wawki.... Chyba tylko to żeby chodzić z podniesioną głową po Ustroniu i mówić "Patrzcie małomiasteczkowe chamy, stroiłem w Stolyyycy" :decayed: jakbyś taki wykres dał to byłoby pewnie łaaaaaaał https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1393521_579517185417221_1292192766_n.jpg Chcesz powiedzieć Dynosoft ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
To ktora korekta w koncu finalna?
-
Prośba o ocene logów
Regeneracje? A co tam regenerowac? Wyglada na to, ze grucha ktos ruszal i teraz tak wolno wstaje..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bede jechal to moge podjechac do Ciebie po drewno tylko musialbys wyjsc przed brame bo nie pamietam ktory dom
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Da sie zrobic
-
Spoty Katowice i okolice
Jak sie spodziewasz wyp. to jebaj L4 bo na tym czy na urlopie nie moga dac wyp, w razie jak juz dadza to d*pa zbita, chyba ze ponad rok pracy w zakladzie to walka o odprawe, chyba ze kutochy maja odpowiednio sformułowaną umowę to moze byc d*pa zbita. ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- a i ponad rok stazu, przysluguje pol roku kuroniowy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja też dzięki:wink: Wszystko dobrze ale przy 16.. kmH turbo znów mi zgasło i ten drugi raz już odpusciłem bo to samo było ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- błąd sporadyczny 17965- górna granica doładowania przekroczona:kwasny: trzeba będzie jednak szukać co go boli:kwasny: Piotrek Ci to ogarnie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ostatnio jakoś ślepy jestem . o 5:10 jeszcze rozumiem