Treść opublikowana przez Lulek
-
jaki panel klimatronika do1996r
Dokladnie, ma byc 8D0 przerabialem to kiedys:) gdzies mi chyba jeszcze taki zalega w garazu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
A ja chce wpisac ulice i zamyka mi aplikacje.. a bylem na wyjezdzie i cos sie zdupczylo w nieodpowiednim momencie :/ od nowa zainstalowac czy nowsza wersje wgrac? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Jest ktos na Stunt GP w bydgoszczy? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Honda CB500 na poczatek tez git Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
B6 DIVISION
:hi:Ogarnia tu ktos historie serwisowa auta po vinie? Odplatnie of kors :wink w miare piln
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A jest gdzieś temat jak To w B6 ogrnąć?
-
Falowanie obrotów
tzn. masz na myśli Pierburga?
-
Falowanie obrotów
kupiłem nojke boscha taka jak była i działała do czasu awarii, po esi-tronicu także wychodzi, że to takie numery.. myślałem, ze pierwsza ta nowa może coś nie halo i wymieniłem i dalej To samo..
-
Falowanie obrotów
Nieszczelnosc na laczeniu wezyka z kolektora do rurki odmy, to juz ogarnelem, dodatkowo zrypana dvka tez juz nowa, chodzi rowno ale dalej wrzuca blad przeplywomierza i widzi 0.00g na starym jak i nowych dwoch ori bosch, mialem jakas przeplywke z tdi na podmianke i cos tam pokazuje.. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Falowanie obrotów
Wyczyszczona, adaptacja zrobiona i dalej to samo.. a zawor dv moze miec jakis wplyw na to? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Falowanie obrotów
Dolot git, a przeplywke jak? Cos wiecej mozesz napisac jak konkretnie sprawdzic? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Falowanie obrotów
Witam:hi: odpale auto, To nierówno pracuje a nawet zgaśnie.. czasem chodzi w miare ok równo ale ma podwyższone obroty, zapala dobrze.. Po podłączeniu pod Vcdsa jest błąd: 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low p0102 - 002 - Lower Limit Exceeded Przepływka podmieniona na nówke ori bosch(2x), ale nic się niestety nie zmienia.. Mam też wrażenie jakby bardziej opornie schodziły obroty, czasem jak wrzuci błąd to zaświeci się do tego ESP. Jak ktoś miał coś podobnego lub ma jakiś pomysł, To proszę o jakieś sugestie:wink:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dawaj foty na gwincie i nowym kole:kox::kox:
-
Strefa motocyklistów
oglądałem wczoraj ten film.. są mega kozaki:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:naughty:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jakie gewinde wpadło?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
+1 bo DTMy robią robotę lepiej zderzak kupić
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
błąd:wink: +1 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
B6 DIVISION
mam u siebie podobne a moze to samo zjawisko ale w dwie strony dodam ze mam kpl nowe zawieszenie lempfoldera nowy gwint SS magiel po regeneracji i poduszki na amorach Ja tak mialem jak na zime gwintem do gory pokrecilem i potem zalozylem letnie ale jeszcze nie obnizalem i tak sie dzialo, jak obnizylem objaw ustal i stwierdzilem ze juz opony od wewn. strony musialy byc bardziej zuzyte i tak sie dzialo.. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Of kors, honda silnik bdb brat pałuje już trzeci rok w stuncie i gites majonez, z silnikami kawy styczności nie miałem ale 636 z wyglądu:kox: Ale nie narzekam F4 też git:naughty:
-
Strefa motocyklistów
W końcu zakupiłem motor kolejny po GS500 czyli CBR 600 F4, miała być kawa 636 ale fundusze nie pozwoliły:kwasny: ale co hóndziny też jestem zadowolony:naughty:
-
B6 DIVISION
BMW E46 też ma tarczobębny, spiertolony wymysł po całości:facepalm:
-
B6 DIVISION
Pany pomozecie? Mam problem z absem Wpisuje kodowanie login 09555 i kodowanie 09255 i nic nawet adaptacji czujnjka kata skretu nie moge zrobic, a jak sie rozlacze i polacze To kodowanie znow 0000 :confused: Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
kodowanie abs ? -2.5 stopnia ka kierownicy staly ? wiki?
Problem rozwiazany? Mam podobnie :/ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Wrzucajcie wykresy z GTB 17/22 to jest efekt mojego DRUCIARSTWA 216 i cała pompa z reno dti na fali afn:shock3: http://images45.fotosik.pl/1811/d485d8c6e7ce9c3cgen.jpg nie wiem czy dobrze widze, ale chyba ponad 200km na 0.216 jest raczej nie możliwe..