Treść opublikowana przez cool506
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
To nie wina tej niebieskiej niuni i jej wygladu, tylko Twojego gustu a o tym sie nie dyskutuje :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
jak juz to białą perełke myśle, Nosb taka kolorystyke kombinował w swoim ulepie, jak miał jeszcze bezową skore, ale co pozniej z tym zrobił, foto nie widziałem
-
B6 DIVISION
Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie ot rodzinka rodem z Top Gear Puma Ty nie znasz sie wogule na zartach Bardzo dobrze ze kombinujesz, tez szukam foli na Swoje drewno, bo nie zapłace za komplet 1000 !! A papierem szzotkowane drewno - tego chyba nikt nie miał - byłbym ORI po całości :polew:
-
B6 DIVISION
Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-turbo-anglik-190-ps-C21914365.html Robimy zrzute?? ja mogłbym bexa i lotke juz zarezerwowac
-
[B6 AVJ] niebieski obdarciuch poobklejany spojlerami by Puniek
widze ze sie nie sprzedało, cene masz w sumie dobrą, ale przydałyby sie foty środka... :gwizdanie:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Grubo Adaś jedziesz Na zime ALLROAD jak znalazł
-
B6 DIVISION
Dziaj juz nie mam dobrego humoru , ale mi poprawiasz Puma
-
B6 DIVISION
Tutaj juz tylko i wyłącznie szlifierka oscylacyjna z elastycznym dystansem i kompresor na zminimalizowanych obrotach Na okrągło
-
B6 DIVISION
Pamiętacie może jaka jest średnica wężyków elastycznych od podciśnień dla 1.8 T? i ile kupić tego zeby starczyło , i zeby zupy później z tego nie gotować?
-
B6 DIVISION
Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No troche olał wątek Siedzi pewnie w garażu i reza całymi dniami i nocami
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
A te znaczki Merca nie da sie zamienić na :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie... A w którym miejscu na wlepie będą Nie rozkminiałem wlepy nigdy Drugi wiersz - 1KD, 1LB dziekuje
-
B6 DIVISION
tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie... A w którym miejscu na wlepie będą Nie rozkminiałem wlepy nigdy
-
B6 DIVISION
tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312
-
B6 DIVISION
jak sprawdzić jakie mam hamulce?? potrzebuje do zakodowania abs-u po wymianie modułu kieronicy
-
B6 DIVISION
Panowie na szybko potrzebuje jak zdjac klamke kierowcy zewnetrzną w a3 8p to chyba taka sama jak b6
-
B6 DIVISION
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154444.0;topicseen http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-i1855605941.html
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Rzezbic cos trzeba?? Za mna to cos takiego dokladnie chodzi jak tutaj :gwizdanie: http://sprzedajemy.pl/audi-a4-b6-avant-kombi-1-9-tdi-130-km-2003-r-srebrny-bogate-wyposazenie-jedyny-w-polsce-czerwon,24442 Tylko że na moich kubłach i ciemniejsze Normalnie przechój Ale czarna też byłaby super Ale kupa pasje to drewno do tej czerwono krwistej skory :sick3: A propos - WANDEJ ?? lubisz chyba czerwony kolor Ale nie przeginaj Co za dużo to i świnia nie zeżre :polew: Skorka do Ciebie czarna moim skromnym zdaniem Szukaj u Wojtka A4 on tym handluje jak świeżymi bułkami
-
B6 DIVISION
Jak coś mam do opchnięcia swoje felgi s-line ori 18" Cena na PW. PROŚCIUTKIE [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________http://allegro.pl/schowek-audi-a4-2001-2005-rok-malysz-z-lodowka-i1921269091.html da rade przednia pokrywę zmienić na moja beeee --- żową
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
ledy białe, jak znajde gdzies aukcje to ci podesle [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:55_________________________________________________Pare gratów do zamontowania/ niestety kiera nie ten kolor przyszła wiec jest FOR SALE Manetki i tempomat już zamontowane tak jak i chromowane - Wizytownik/ Napoje / ESP Zostało wywalic kata - ale wpierw dv i weżyki podcisnien musze nowe kupic, no i ta kiera Jest takze nowy włącznik świateł <Z ADAMOO WOZU > i włącznik CLH Są także zimowki odrestaurowałem bo były brzydkie A taka jest różnica kolorów kierownicy :wallbash:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Wyrezanie polega za ot-workowaniu oraz spięciu ledow z podświetleniem przycisków tylnego oświetlenia??? i jeszcze nad bagażnikiem by można było w avancie - pełna DISCOTEKA
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
ten moduł z koncowka l obsługuje clh czy nie?? dobra robota