Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. To nie wina tej niebieskiej niuni i jej wygladu, tylko Twojego gustu a o tym sie nie dyskutuje :gwizdanie:
  2. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak juz to białą perełke myśle, Nosb taka kolorystyke kombinował w swoim ulepie, jak miał jeszcze bezową skore, ale co pozniej z tym zrobił, foto nie widziałem
  3. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie ot rodzinka rodem z Top Gear Puma Ty nie znasz sie wogule na zartach Bardzo dobrze ze kombinujesz, tez szukam foli na Swoje drewno, bo nie zapłace za komplet 1000 !! A papierem szzotkowane drewno - tego chyba nikt nie miał - byłbym ORI po całości :polew:
  4. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes
  5. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super price ??
  6. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-turbo-anglik-190-ps-C21914365.html Robimy zrzute?? ja mogłbym bexa i lotke juz zarezerwowac
  7. widze ze sie nie sprzedało, cene masz w sumie dobrą, ale przydałyby sie foty środka... :gwizdanie:
  8. Grubo Adaś jedziesz Na zime ALLROAD jak znalazł
  9. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziaj juz nie mam dobrego humoru , ale mi poprawiasz Puma
  10. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj juz tylko i wyłącznie szlifierka oscylacyjna z elastycznym dystansem i kompresor na zminimalizowanych obrotach Na okrągło
  11. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pamiętacie może jaka jest średnica wężyków elastycznych od podciśnień dla 1.8 T? i ile kupić tego zeby starczyło , i zeby zupy później z tego nie gotować?
  12. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon
  13. No troche olał wątek Siedzi pewnie w garażu i reza całymi dniami i nocami
  14. A te znaczki Merca nie da sie zamienić na :gwizdanie:
  15. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie... A w którym miejscu na wlepie będą Nie rozkminiałem wlepy nigdy Drugi wiersz - 1KD, 1LB dziekuje
  16. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie... A w którym miejscu na wlepie będą Nie rozkminiałem wlepy nigdy
  17. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312
  18. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak sprawdzić jakie mam hamulce?? potrzebuje do zakodowania abs-u po wymianie modułu kieronicy
  19. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie na szybko potrzebuje jak zdjac klamke kierowcy zewnetrzną w a3 8p to chyba taka sama jak b6
  20. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154444.0;topicseen http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-i1855605941.html
  21. Rzezbic cos trzeba?? Za mna to cos takiego dokladnie chodzi jak tutaj :gwizdanie: http://sprzedajemy.pl/audi-a4-b6-avant-kombi-1-9-tdi-130-km-2003-r-srebrny-bogate-wyposazenie-jedyny-w-polsce-czerwon,24442 Tylko że na moich kubłach i ciemniejsze Normalnie przechój Ale czarna też byłaby super Ale kupa pasje to drewno do tej czerwono krwistej skory :sick3: A propos - WANDEJ ?? lubisz chyba czerwony kolor Ale nie przeginaj Co za dużo to i świnia nie zeżre :polew: Skorka do Ciebie czarna moim skromnym zdaniem Szukaj u Wojtka A4 on tym handluje jak świeżymi bułkami
  22. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak coś mam do opchnięcia swoje felgi s-line ori 18" Cena na PW. PROŚCIUTKIE [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________http://allegro.pl/schowek-audi-a4-2001-2005-rok-malysz-z-lodowka-i1921269091.html da rade przednia pokrywę zmienić na moja beeee --- żową
  23. ledy białe, jak znajde gdzies aukcje to ci podesle [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:55_________________________________________________Pare gratów do zamontowania/ niestety kiera nie ten kolor przyszła wiec jest FOR SALE Manetki i tempomat już zamontowane tak jak i chromowane - Wizytownik/ Napoje / ESP Zostało wywalic kata - ale wpierw dv i weżyki podcisnien musze nowe kupic, no i ta kiera Jest takze nowy włącznik świateł <Z ADAMOO WOZU > i włącznik CLH Są także zimowki odrestaurowałem bo były brzydkie A taka jest różnica kolorów kierownicy :wallbash:
  24. Wyrezanie polega za ot-workowaniu oraz spięciu ledow z podświetleniem przycisków tylnego oświetlenia??? i jeszcze nad bagażnikiem by można było w avancie - pełna DISCOTEKA
  25. ten moduł z koncowka l obsługuje clh czy nie?? dobra robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.