Treść opublikowana przez cool506
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
VCDS-em tez to zrobie, ja pytałem kto to robił??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtryski z BEXa są 320CC, a w AVJ są 288 CC jak założysz bez korekty , albo w ciśnienie paliwa, albo w całą mapę-wywali Ci checka i błąd o zbyt bogatej mieszancewiem to na 100%, bo sam mam takie u siebie- musiałem obniżyć ciśnienie paliwa, żeby błędu nie wywalało Czyli konieczna po tym korekta u jakiegoś tunera?? czy sam to ogarnałes?? jaki koszt wtrysku BEX?
-
B6 DIVISION
gdzies był kiedyś temat jakiejs odmy ktora powodowała "wracanie" oleju do silnika, czytałes to??
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Kto ogarnia z "naszych" kodowanie kiery z b7 do b6 po zmianie gratów ???
-
B6 DIVISION
Wandej a jak to jest z tym olejem, wszystkie tak mają czy np. Twoj to wyjątek :gwizdanie: Jest jakiś sposób na to ?? - Pytam z Ciekawości bo kiedyś sprzedałem swoją 2.0 z tego własnie powodu, a kupiłem w hamburgu naprawde od dziadka, mega zadbana, ale w nieświadomości ze oprocz benzyny zjada tez olej..... [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________PS. ledy to już nie moj pomysł zdjecia juz po sprzedazy innej osobie....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak na gazowni bo mam po sofcie, jak założe kompa bez softa to gaz jest oki jak założe ten z softem, wyskakuje mi błąd o zbyt bogatej lub ubogiej mieszance i za h... nikt tego nie moze wysterować, Paru z forum m.in. NOSB podpowiedział zebym zmienił wtryski na wieksze, tylko czy te od bex są wieksze?? i czy po przełożeniu normalnie bedzie chodził motor na benzynie ?? ---> tzn. czy po zmianie wtryskow nie ingeruje sie w ecu??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jak to jest z AVJ, bo mi na gazowni zapętla, i Nosb mowił zebym wieksze wtryski założył, jak od bexa ktoś sie orjentuje czy p&p i czy to pomoze z zapętlaniem??
-
Jaka wódka na wesele ?
u mnie tez z poprawin nie chcieli wyjsc, bo kazdy tak dobrze sie czuł ze pic mogli znow do ranca Troche to nieekonomiczne ze taka dobra :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb sprzedałeś te dekory co na biało malowałeś??
-
Jaka wódka na wesele ?
Majki w kartonie jest 18 szt wiec suma summarum wyszło 187 butelek ale zapłaciłem tylko za 170 a 17 szt dostałem gratis, cena tajemnicą nie jest 19,50 MAKRO, w eurocashu ostatnio była promocja po 19zł ale nic w gratisie nie dawali wiec bardziej opłacało mi się makro. Szczerze z ręką na sercu mogę Ci powiedzieć ze wódka 1-wsza klasa, do dziś słyszę same pozytywne opinie wśród rodzinki i znajomych, niektórzy nawet zaczęli pic ja w domu;) Przede wszystkim WÓDKA na weselu i orkiestra to podstawa No i najważniejsze musi być zmrożona!!! Zero kaca + zero bólu głowy + dobrze wchodzi <delikutaśna> = NEMIROFF I UDANE WESELE!
-
B6 DIVISION
Magic podaj jakiś sensowny link do replik jakie reprezentujesz na swoim [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________Magic podaj jakiś sensowny link do replik jakie reprezentujesz na swoim
- B6 DIVISION
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
dokładnie ale tak to w polsce jest, jak mnie sie czepią powiem ze doświetlanie sie zjebało :polew:
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
masz racje, tylko ze jak spojrzysz w halogen z zarowką "halogenową" oslepia a jak z ledem to nie, wiem z oni jak chca to zawsze na swoim postawia, ale powiem ci ze u Nas to juz zgłupieli, halogeny, doświetlanie zakrętow, lampy led, światła dzienne, tyle tego ostatnio ze sami boja sie karac za takie rzeczy, ale fakt zgodne z prawem to nie jest.....
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
narazie mam tak, ale jak dostane od adamooo nowy włącznik to pokombinuje i bedzie tylko doł świecił
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
u mnie ledy z poczatku wątku wygladaja całkiem fajnie i w dzień uzywam ich do jazdy dziennej, policemani jak narazie byli życzliwi..... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178374.0 str nr5
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Tak jeżdżę
-
[ALL] Pozytywne opinie o multitronic
Ja takze bardzo sobie chwale kulture jazdy z tą skrzynką, i nawet moja żona <laik> zawsze jak dam jej auto to podnica sie ze tak fajnie sie jezdzi, zmiany biegow nie czuc, znajomi takze siedzac obok dziwią sie praca całego systemu napedowego w tym aucie, dopiero jak zobacze ze ze zdiwieniem patrza na obroty i na lewar zmiany biegow, zaczynam temat i są w szoku ze w tym roczniku była juz taka zaawansowana skrzynia. Mimo iż kosztowała mnie na początku dużo nerwow i pieniążków ( Bart-s coś o tym wie) to jestem pełen uznania i podziwu, i nie zamieniłbym jej na zadną inną. Jedyną rzeczą jaka mnie razi to brak mozliwości dolożenia Quatrro, ale trzeba się z tym pogodzić w myśl reguły - > COŚ za COŚ pozdrawiam i życze bezawaryjnej jazdy Niedługo wymiana oleju, i troche mam kilometrow do Ciebie Bartek ale chyba przemysle to i poukładam z jakimś wyjazdem w polske
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
gdzie kupiles dv forge?? Wymieniasz przeplywke bo masz walnietą?
-
B6 DIVISION
- solar, dwuwarstowe szyby, webasto, grzana przednia szyba, LCD w zagłówkach (w planach) - telematic, hak, quattro, półka na kasety w tunelu, listwy ochronne zderzaków (tego nie będzie) bedziesz Bartek rezal quatrro?? Nie wyobrazam sobie Ciebie bez MULTITRONICA:....... Reklama dzwignią handlu :polew: Nie doczytałeś quattro w tym dupowozie nie będzie sorry rzeczywiscie, bylem po paru glebszych
-
B6 DIVISION
- solar, dwuwarstowe szyby, webasto, grzana przednia szyba, LCD w zagłówkach (w planach) - telematic, hak, quattro, półka na kasety w tunelu, listwy ochronne zderzaków (tego nie będzie) bedziesz Bartek rezal quatrro?? Nie wyobrazam sobie Ciebie bez MULTITRONICA:....... Reklama dzwignią handlu :polew:
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
Zapowiada sie dobrze , ale foty koniecznie!!
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dzieki w takim razie jak coś szukam takiego z literką F
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Do założenia CLH potzrebuje moduł z koncowką F i zaden inny w gre nie wchodzi??
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
a jakie masz na sprzedaż??