Treść opublikowana przez cool506
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 AVG] Czym wyczyścić jasną skórzana tapicerke w B5?
a ten sonax to jaki???- [B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
moje pierwsze zdanie tez było na te chrom, sa jeszcze z siwym wnetrzem do wyboru.. czekam na dalsze opinie, trudny wybor bo rs kozaki, a s-line opstukane troche ale fakt wydaja sie wieksze.... ach..- [B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Pomozcie chłopaki, zrobilem s-line itp itd, zamieszcze jak znajde chwile a teraz decyzja co do felg 18 " oto foto co byscie z tych dwoch wybrali , ja zgupiałem......- Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
ja nie mialem can. I podlaczylem sie pod klime, czarno zielony jak pamietam, poczytaj ten watek gdzies tam o tym pisalem, mysle ze nie ma znaczenia gdzie wazne zeby byla lacznosc, u mnie zadzialalo....- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Danielowi raczej chodziło o Motor ktory jechał za nim;))- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
sorki Was za ot ale tu mi szybko odpowiecie a dzis posciagałem juz reszte do malowania i chce sie upewnic czy to jest avant??? http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-01-04-i1527729756.html sory NOSB , zeby nie było ot - proponuje trzymac sie tego szarego jest git ponadczasowy;))- Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
a kodowanie przeprowadziles poprawnie a w rns-e robi sie to inaczej niz w zwykłym concercie?? musze to wszystko jeszcze raz ogarnac;)) napisz mi na pw jak to masz u siebie jak mozesz- Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
ja założyłem rns-e i dalej na zegarach procz pomaranczowego OK nic sie nie wyswietla, są przewody can hi i low podłaczone i d*pa....- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
zazdroszcze Tobie ze masz czas na to wszystko , ja mam warunki moze nawet lepsze a czasu na to nie mam bo mam drugi biznes, trzymam kciuki !!- Kołobrzeskie A4 .........
micky podjedz do mnie do smazalni jak chcesz dzis koło 20 stej jak bede zamykał to ci z vaguje, poprostu nie mozemy sie zgrac z czasem, mi wtedy nie pasowało.... ale jak sie zgramy to chetynie ci pomoge- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
moze ktos mi wkoncu pomoze z tym fisem, miedzy licznikiem a rnse mam tylko can hi i can low, na liczniku nie wyswietla mi nic, ani radia nai mp3, po odpaleniu jest napis "ok" i pozniej gora gasnie. Brakuje mi jakis polaczen?? Dodam ze przed montazem rns mialem cd i tez nie wyswietlano info na zegarach.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a ktore z nich ida do rnsa?? Bo moze przy okazji zalatwie swoj problem, bo mi mimo podlaczenie can hi i can low nie wyswietla nic na fisie.. Brakuje mi chyba jakiegos polaczenia jeszcze rnsa z licznikiem- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a kodowanie zegarow pod rns-e robiles?? Jest gdzies w tym temacie.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jezeli wszysko jest ok na zaplonie, a pozniej znow wola pin, to jja moze i jestem uparty ale stawiam na brak trzymania pamieci, czy masz + po zaplonie ale nie masz + staly, lub masz zle podpiety...- [ALL B6] Śmierdzi paliwem w pobliżu filtra powietrza!!
mam nadzieje ze pozbylem sie problemu, dzis zdjelem nadkole prawe, i tam jest filtr weglowy, przez ktory filtrowane sa opary paliwa, moj jakby byl przypchany, przedmuchalem go, i zmodyfikowalem, u gory jest odpowietrznik, ja go roziercilem i wmontowalem wezyk, ktory poprowadzilem w dol nadkola, malo jezdzilem zeby poswiadczyc ze jest oki, ale dodam iz ten filtr weglawy jest tuz pod wlotem powietrza do kabiny wiec jest to realne ze z niego zalatuje!!- [ALL B6] Śmierdzi paliwem w pobliżu filtra powietrza!!
nie tankuje nigdy z dobijaniem, ale mozliwe ze to uszczelniacze na wtryskiwaczach?? jest wogoł nich tak troche mokro, filtr odpada bo przecierz by mi do nawiewu nie zawirowywał, przewody do listwy sprawdzałem są oki, troche mnie to niepokoi zebym sie nie spalił tfu tfu!!!!!!!!- [ALL B6] Śmierdzi paliwem w pobliżu filtra powietrza!!
Witam - od jakiegos czasu, czasami czuje paliwo przez nawiewy, a jak otworze maske to czyc w poblizu filtra powietrza, patrzałem na przewody co ida do listwy ale sa całe, moze ktos tak miał lub zna ten temat, gdzie jest filtr paliwa?? moze to cos tam sie dzieje... pozdrawiam- Kołobrzeskie A4 .........
odczytałem pw;) proponuje poniedziałek jakos po 16 stej w us, ale musisz miec gdzies dojscie do pradu bo mi cos pada ostatnio szybko bateria w lapku, a jak chcesz pogrzebac to moze zbraknac fazy.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 10:51_________________________________________________A bagicz lipa, szybko uciekłem strach tam jezdzic pełno skuterow burakow, same stłuczki, szkoda gadac....... totalna beznadzieja..- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie jestem pewien ale chyba kiedys probowałem odwrocic cany hi i low i cos sie z podswietleniem działo i wroci lem do poprzedniego podłoczenia wiec moze sproboj te cany od licznika zamienic ......- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
moim zdanie masz zle podłączone rns-e, masz pokrecone cos z przewodami <po zapłonie> nie trzyma pamieci, i <podswietlenie> sprawdz wg schematu ktory jest gdzies na forum. czasami adaptery te co sie kupuje do zmiany zwykłego radia na rns-a są w nich piny zle powkładane, dlatego przy montazu swojego sprawdzałem z tym co jest na forum.- Kołobrzeskie A4 .........
mam vaga jak chcesz to na pw sie mozemy zgadać, czasem jestem w US bo tam mam tez sklep sezonowy. a Propo spotkan w niedziele jest Zlot na bagiczu- [ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
o kurde, no to lipa bo zanim nagrzejesz gore to doł wystygnie i odwrotnie, ale sprobuj. a gdybys tak zapukał do sąsiada z lampą w reku i zapytał--- Dzien dobry, mogłbymi sąsiad wrzucic lampe do piekarnika na poł godziny??? :polew: :polew: Ciekawe co by powiedział-ła :polew:- [ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
A co nie masz w domu piekarnika??- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Kazdy chwali Swoje i trzeba uszanowac, ale wyrazac opinie to nic złego - ja zwolennikiem rantu nie jestem bo wydaje mi sie starodawny i nie pasuje mi troche do Audi, ale to tylko moje zdanie i szanuje reszte gustów.. NOSB pokaz jakies nowe foty jak cos tam kombinujesz bo tutaj wiele osob z ciekawosci klika na watek ze moze cos nowego pzdr - [B5 AVG] Czym wyczyścić jasną skórzana tapicerke w B5?