Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no to by sie przydało wiec powiedz jaka cena bo miałem parktronik instalować ale chyba sobie daruje ale jak ładnie pasuje to specjalna do audi czy co ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co ci sie stało znowu ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masakra :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 10:49_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/PieknaIBestia/PieknePJ/Galeria/Fiat,126/521 o kurrrrrrrrrrr :kox:
-
Ceny paliwa marzec 2026
3,97 ON na BP w Nowym Dworze Maz
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
no dla mnie bomba :kox: :kox: :kox:
-
[B6 AWX] Telepanie wydechu
posiedz w moim samochodzie to ci wszystkie drgania w twoim przejdą
-
[B6 AVB] 1.9 TDI - brak mocy, bierze olej
jezu jak mozna jechac bez oleju no nie moge :polew: :polew:
-
Ceny paliwa marzec 2026
wczoraj modlińska w warszawie na BP 3,79 ON
-
[B6 AWX] Telepanie wydechu
no wartości massz spoko wiec nie masz sie co martwic musisłbys moje zobaczyć
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja załoze jak spadnie snieg ;P czyli w marcu ;P 2009
-
[RNS-E] Polskie mapy
to co grupowa składka ?? i ONIAK przegrywa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak wsiądziesz z takiego kapciowego avanta gnojowoza do normalnej benzynki to będziesz wygladał tak: http://pl.youtube.com/watch?v=IQ-9L9cIcwc&feature=related :polew: :polew: o jaki koles :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu żaden problem wystarczy błedy skasować :hi: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro weź laptopa bo musze inspekcje sobie skasowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj tam Michał nie jest taki spostrzegawczy ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tu jeszcze kilka fot
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
a nie NIEBIESKI BIAŁY ZIELONY ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja na Admina bo ciagnął zawodowo w sobote :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 10:27_________________________________________________oczywiście pstrągi ;P
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
bierz sam przód tył sie znajdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:kox: bo sie zaraz pobijecie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Łukasz ale rybaaaaaaaaaaaaaaaaa http://pl.youtube.com/watch?v=aEry8YK6OFg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Majek 9:26:53 0.1 litra - demo version 0.25 litra - trial version 0.5 litra - personal edition 0.7 litra - professional edition 1.0 litr - network edition 1.75 litra - enterprise edition 3 litry - small business edition 5 litrów - corporate edition Wiadro - home edition Polmos - Software House Monopolowy - Authorised Distributor Pub - System Integrator Popijawa - System Installation Popitka - Support Pack Klin - Service Pack Rosól - Recovery tool Zakaska - plugin Alkohol metylowy - wirus, adaware Palec w gardle - kon trojanski Kac moralniak - postimplementation analysis Piwo - kompilator Bigos - debugger Bimber - open source license Poprawiny - upgrade Toast - end user license Izba Wytrzezwien - Crash Analysis Toolpack Paw - stack overflow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta ja wtedy miałem kaca dlatego tak wyglądałem ;P :polew:
-
[B6 AVF] Jakie powinny być obroty silnika ?
a nie uważasz ze do TDI i TDI zawsze będzie drgał
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
w ASO to nie będą wiedzieli o co chodzi napewno nie przekoduja to jest 3 min roboty zeby to działało