Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no i odrazu człowiek normalnie gada nie chadzi powiedz tylko powiedz ze zrobisz i za ile i luz
  2. no to napitalajmy
  3. w ASO to bedzi ekosztował jakies 600 a 800 zł proponuje poszukać na allegro
  4. poszukaj najlepiej nowego tunelu
  5. no to nie zalezy od przebiegu mi tez w niekórych miejscach schodzi ale to raczej używanie złych kosmetyków tak na to wpływa jakby ni epatrzec na pierwszej focie jest WND a nie WPN wiec sie tu ze mnią nie sprzeczaj
  6. a to przepraszam włąsnie zobaczyłem ze to częsc jednej z firm tjuningowych i sądząc po odddziale warsawskim to raczej nie bedzie pomocy na 100% tylko hajs hajs hajs nie masz hasju to wpie.......... z takim przyjeciem spotkałem si ekiedys włąsnie w tej wfirmie chciałem tylko porady a zostałem zrównany z ziemią bo jestem człowiekiem kóry ni echciął zapacic za prostą informacje lub porade wiec panie CTV prosze pozdrowić swojego głównego pracodawce bo naprawde człowiek z niego jest niemiłosiernie nie miły i nie sympatyczne i przepraszam ze do pana wysłałem PW niech pan poda numer konta to wpłace jakas kwote za to ze pan tu wogóle zagląda i czasem odpisze swoim bełkotem pozdrawiam
  7. oczywiście nie mówie o RNSie tylko navi Plus DX to robia firmy zajmujące sie np rozkodowywaniem radi
  8. no to dodajcie mnie jeszcze do tego Duetu to będzie tercet nie do pokonania
  9. o WND to gdzies z moich okolic ;P dokłądki w kolor delikatna gleba i bedzie OK
  10. spokojnie mozna trzeba ustawić język na English metric czy jakos tak chodzi o mapy DX jesli chodzi o menu to trzeba wgrac nowy soft koszt okoo 100 zł
  11. no to ciekawe zobaczymy róznice
  12. pewnie przez taka złoścliwosć to napewno kolega CTV nam nie pomoże
  13. no to nie zła akcja sie działa
  14. widze ze tu nas troche jezdzi na MTB moze załozymy druzyne MTB A4 Klub i zaczniemy startować
  15. Łukasz jak by zrezygnował uznał bym go za kochającego inaczej
  16. no to ja bym chciał zeby sie tym podzielił chyba forum jest po to aby sobie pomagac wiec CTV napisz nam jak to sie robi !!!
  17. proponuje poszukać N znaczy cos z B6 bo jak bedziesz chciałkiedys MF załozyć to ni ebedzie działał ale spokojnie działa Q i R z B7 ale nie działa wtedy MF w B6
  18. no kiedys taki temat porusząłem ej napiszcie cos fajnie by było miec cos takiego
  19. ja kupiłem lusterka na allegro znaczy wkłady podgrzewane oryginalne za 200 zł wyciagnąłem stare wpiąłem kabelki i działaja audi jest przstosowane to tego ma juz kable w lusterkach wystarczy kupić tylko wkłady
  20. będe odrazu za Toba
  21. Malik co to tylnej rejestracji to na allegro robia na wymiar mysle ze jak soebi taka sprawisz to specjalnie policja nie bedzie sie czepiać tylko rygnał będziesz musiał wozic w bagażniku
  22. U mnie już mocno telepie przy ruszaniu - dlatego robię. A dodatkowe objawy to trzesawka budy i silnika. Plecionka jest OK - wina po stronie koła 2-masowego kurde u mnie telepie budą cały czas odkąd kupiłem przy ruszaniu nie telepie no moze troche ale ja juz zorbiłem 40 kkm i nie widze żadnej zmiany jak jest tak było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.