Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. szczerze powiem ze mam to samo jak skrece na maxa w lewo na śliskiej nawierzchni to czuje ze prawe koło tak jakby mi uskakuje, przestakuje czy cos takiego i sam sie zastanawiam dlaczego tak jest na zimówkach miałem to samo i na letnich NOWYch mam dokąldnie to samo nie wpadłem w żadną dziure ani nic miałem tak cały czas to jest taki eodczucie jakby koła sie za mocno skrecały i poporstu przeskakuje tak dziwnie
  2. Malik ty trenuj do maratonów MTB a nie latasz tu i tam
  3. no tak Adaś ty jestes straszni eprzeczulony na tym punkcie ale wiesz ze jak sie juz raz rozbierze to potem zawsze bedzi etrzeszczeć
  4. 42 było ori et ale jak chcesz koniecznie ori to powiedz mu zeby podał Ci numer felgi i zobaczysz albo jak maja znaczek OOOO
  5. no jest kilka w AWX są dwa paski klinowy i wielorowkowy a w AVF jest jeden wielorowkowy ;P z przodu jesli chodzi o te koła to wyglada zupęłnie inaczej
  6. no to z tyłu masz napewno nie wywarzone jak ci przód nie bije na kierowcy tez tak miałem PS fajnie jest komus zorbic psikusa załozyc od wewnętrznej strony cięzarek taki ze 100 g na tylne koło i najgorsze jest to ze mało kto wpada na pomysł aby to sprawdzić ;P a samochodem nie da sie jezdzić ;P
  7. to nie sa ori ale jak kiedys gadałem z kolesiem to mówił ze sprzedaje te koła do salonów bardzo przyjemny człowiek a cena uważam ze jest ok a te felgi schodza z taśmy produkcyjnej RIALa na do wyboru ET45 / 42/ 35
  8. Nie bój żaby. Nie dosc ze bylem pierwszy raz, to jeszcze byl 1 Kwietnia - prima aprilis - wszyscy usprawiedliwieni. :> Przeżyłem ja , przeżyjesz i Ty :th: no fakt auto torche nie poskładane tak jak potrzeba ale myśle ze jakby go odstawił do kogos kto ogarnia to by to wszystko powyciagał i poustawiał tylko to jest spokojnie 2 dni roboty najwazniejesze to sie nie łamac ja miałem takiego golfa kiedys ale udało sie go wmiare doprowadzić do kultury
  9. no ja juz sie na stawiłem ze zjem rybke w Gdańsku ale wy krecicie
  10. dobry patent ja tez chetnie posłucham informacji na ten temat
  11. no super ja Michał jak co wezme od ciebie twoje
  12. :polew: :polew: wysiadam :polew:
  13. zamień kabelki w głosnikach i zobacz czy bedzie róznica bo moze głosnik gra do srodka samochodu a nie do srodka drzwi pozdro [br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 14:38 _________________________________________________ ta ale zwróc uwage ze to radio to ma max 50 W a w RMSie to ma moze miedzy 16 a 22 waty a głośnik HERTZ ma 80 W w RMS wiec one i tak za specjalnie nie zagraja
  14. boberek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    no to ten samochód pozostawie bez komentarza
  15. 100 Lat Adaho :gwizdanie: :> Kiedy pijemy
  16. delikatnie pocałowana ale będą z niej ludzie Navi plus nie czyta CD a jak chcesz płytke to wal na PW cos sie wymysli zaradzimy poszukamy i znajdziemy ;P
  17. dokładki w kolor koniecznie cos nam sie narobiło sporo tych 2,5 jeszcze raz gratulacje
  18. Poziek lubi trtytki i siatexy letallec troche zabawy jest ze zdjaciem zderzaka ale jak dałes rade z tempomatem to dasz i ze zderzakiem ;P
  19. ja chce moderatora ja chce ja chce duzo spędzam czasu przed kompem ;P wiec moge nadzorowac "MNIE, MNIE , MNIE WEŹ MNIE , JA CHCE " a VIPA tez poprosze jak mozna jak si enie da moda
  20. no to ja mam podobny tylko na ze mi przyciski swieca ale nie działaja
  21. dobra a teraz te przyciski działaja ?? mormalnie ?? i tylko nie świecą czy nie świecą i nie działaja ?? bo jak tylko nie świecą to trzeba by zobaczyć czy sie diody nie poprzepalały albo moze cos gdzieś nie styka albo jakis bezpiecznik sie przepalil
  22. e tam wczoraj jak włomiankach zaczęło padać to widocznosc 30 m ale po kilku minutach sie uspokoiło
  23. powinny byc podświetlane !!
  24. to ze nie równo to raczej dwumas na 99% a to cykanie dochodzi z pompy tak nam sie bynajmniej wydawało
  25. po plaku tez wyglada błyszczaco :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.