Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AVF] Efekt "jajowatego koła" przy maksymalnym skręcie w lewo
szczerze powiem ze mam to samo jak skrece na maxa w lewo na śliskiej nawierzchni to czuje ze prawe koło tak jakby mi uskakuje, przestakuje czy cos takiego i sam sie zastanawiam dlaczego tak jest na zimówkach miałem to samo i na letnich NOWYch mam dokąldnie to samo nie wpadłem w żadną dziure ani nic miałem tak cały czas to jest taki eodczucie jakby koła sie za mocno skrecały i poporstu przeskakuje tak dziwnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik ty trenuj do maratonów MTB a nie latasz tu i tam
-
[ALL B6] Trzeszczy zamek/zatrzask w tylnim oparciu
no tak Adaś ty jestes straszni eprzeczulony na tym punkcie ale wiesz ze jak sie juz raz rozbierze to potem zawsze bedzi etrzeszczeć
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
42 było ori et ale jak chcesz koniecznie ori to powiedz mu zeby podał Ci numer felgi i zobaczysz albo jak maja znaczek OOOO
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika na wolnych obrotach
no jest kilka w AWX są dwa paski klinowy i wielorowkowy a w AVF jest jeden wielorowkowy ;P z przodu jesli chodzi o te koła to wyglada zupęłnie inaczej
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
no to z tyłu masz napewno nie wywarzone jak ci przód nie bije na kierowcy tez tak miałem PS fajnie jest komus zorbic psikusa załozyc od wewnętrznej strony cięzarek taki ze 100 g na tylne koło i najgorsze jest to ze mało kto wpada na pomysł aby to sprawdzić ;P a samochodem nie da sie jezdzić ;P
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
to nie sa ori ale jak kiedys gadałem z kolesiem to mówił ze sprzedaje te koła do salonów bardzo przyjemny człowiek a cena uważam ze jest ok a te felgi schodza z taśmy produkcyjnej RIALa na do wyboru ET45 / 42/ 35
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bój żaby. Nie dosc ze bylem pierwszy raz, to jeszcze byl 1 Kwietnia - prima aprilis - wszyscy usprawiedliwieni. :> Przeżyłem ja , przeżyjesz i Ty :th: no fakt auto torche nie poskładane tak jak potrzeba ale myśle ze jakby go odstawił do kogos kto ogarnia to by to wszystko powyciagał i poustawiał tylko to jest spokojnie 2 dni roboty najwazniejesze to sie nie łamac ja miałem takiego golfa kiedys ale udało sie go wmiare doprowadzić do kultury
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja juz sie na stawiłem ze zjem rybke w Gdańsku ale wy krecicie
-
[ALL B6] Montaż lampek ostrzegawczych w drzwiach
dobry patent ja tez chetnie posłucham informacji na ten temat
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
no super ja Michał jak co wezme od ciebie twoje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: wysiadam :polew:
-
[ALL] Dlaczego nowe głośniki tak słabo graja na samym odtw. bez wzmaka ?
zamień kabelki w głosnikach i zobacz czy bedzie róznica bo moze głosnik gra do srodka samochodu a nie do srodka drzwi pozdro [br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 14:38 _________________________________________________ ta ale zwróc uwage ze to radio to ma max 50 W a w RMSie to ma moze miedzy 16 a 22 waty a głośnik HERTZ ma 80 W w RMS wiec one i tak za specjalnie nie zagraja
-
Mustang Bullitt
no to ten samochód pozostawie bez komentarza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 Lat Adaho :gwizdanie: :> Kiedy pijemy
-
[B6 AWX] Biedna podrapana Audiczka Avant ale...
delikatnie pocałowana ale będą z niej ludzie Navi plus nie czyta CD a jak chcesz płytke to wal na PW cos sie wymysli zaradzimy poszukamy i znajdziemy ;P
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
dokładki w kolor koniecznie cos nam sie narobiło sporo tych 2,5 jeszcze raz gratulacje
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
Poziek lubi trtytki i siatexy letallec troche zabawy jest ze zdjaciem zderzaka ale jak dałes rade z tempomatem to dasz i ze zderzakiem ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja chce moderatora ja chce ja chce duzo spędzam czasu przed kompem ;P wiec moge nadzorowac "MNIE, MNIE , MNIE WEŹ MNIE , JA CHCE " a VIPA tez poprosze jak mozna jak si enie da moda
-
[B6 BDV] Kierownica multifunkcyjna - przyciski
no to ja mam podobny tylko na ze mi przyciski swieca ale nie działaja
-
[B6 BDV] Kierownica multifunkcyjna - przyciski
dobra a teraz te przyciski działaja ?? mormalnie ?? i tylko nie świecą czy nie świecą i nie działaja ?? bo jak tylko nie świecą to trzeba by zobaczyć czy sie diody nie poprzepalały albo moze cos gdzieś nie styka albo jakis bezpiecznik sie przepalil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam wczoraj jak włomiankach zaczęło padać to widocznosc 30 m ale po kilku minutach sie uspokoiło
-
[B6 BDV] Kierownica multifunkcyjna - przyciski
powinny byc podświetlane !!
-
[B6 BDH] Jak dbać o ten silnik? I o całe auto?
to ze nie równo to raczej dwumas na 99% a to cykanie dochodzi z pompy tak nam sie bynajmniej wydawało
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
po plaku tez wyglada błyszczaco :polew: