Treść opublikowana przez cowboy1
-
[B5 1Z] Napinacz chyba padł
W alternatorze jak by kto pytał to sa łozyska,a nie tulejki lukaszooo;
-
[B5 AFN] Dymienie, nierównomierna praca silnika
Sprawdzales rozrzad ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 16:32_________________________________________________Sprawdz tez wtryski,,szczegolnie sterujacy.
-
[B5 1Z] Napinacz chyba padł
Dobry napinacz kosztuje okolo 300zl,zalozysz i bedziesz jezdzil.
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Bede to robil na dniach i napisze co wyszlo. [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 17:31_________________________________________________Wtrysk raczej nie,sprawdzalem je na Vagu i sa ok.
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=43977[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 16:58_________________________________________________Jak jestes kumaty to powinienes dac rade,
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Uszczelka byla z dwoma dziurami i taka sama zalozylem.to stukanie tylko slychac na cieplym i to nie caly czas,chwile chodzi cicho a po okolo 30-50sek,slychac to stukanie.po chwili przestanie stukac i tak w kółko.
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Rozrzad jest prawie nowy
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Oczywiscie Pretor dalem nowe podkladki pod wtryski,mam juz kupione popychacze INA i bede je wymienial,Dam znac co z tego wyszlo jak to zmienie.dzieki.
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Po niedzieli bede sie bral za to glowice,zdam relacje co wyszlo,dzieki za wskazowki.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie po kompletnym uszczelnieniu. Pomocy!
Jak wyjal pompe to kąt wtrysku trzeba ustawiac,
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Witaj Pretor,w tym passacie byla walnieta uszczelka i na starej glowicy auto chodzilo ok,a ze mialem gotowa inna glowice to ja zalozylem i zaczelo tak pukac na cieplym silniku.Wtryski sa te same co byly,,jedynie kompletna glowica bez wtryskow jest inna,na czasie sprawdze ten luz.
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Witaj zalalem polsyntetyk,auto ma 280tys.zmienie jeszcze popychacze juz kupilem INA.dzieki[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 16:41_________________________________________________Duchu w Twoim przypadku slyszales pukanie w silniku caly czas nawet jak byl zimny czy tylko na rozgrzanym?
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Witaj w TDI na tym wykresie balansuje na niebieskiej linii.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 09:56_________________________________________________sprawdzalem i jest ok.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 09:57_________________________________________________Duchu ale co ma wspolnego kat wtrysku,z tym jak sie nagrzeje to slychac odglosy stukania w glowicy.dodam ze zalozylem ta glowice z innego AFN,byla sprawdzana i jest ok.rozdzad tez jest ok.
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Dzieki za wypowiedz athek55,bede musial to sprawdzic.
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
mysle ze nagrzewnica jest do wymiany.
-
[B5 AFN] Jak sie nagrzeje słychać odgłosy stukania w głowicy
Witam problem dotyczy Passata B5 1.9 AFN.Jak jest zimny wszystko dziala poprawnie,do czasu jak zlapie temp.okolo 70 stopni to wyraznie jest slychac odglosy pukania.Dodam ze zalozylem nowe popychacze i zalozylem je bez wyciskania.(moze tu tkwi przyczyna)?
-
[B5 AFN] Czym zastąpić gumowy łącznik na kolektorze dolotowym.
Ja kupilem w agromie za 3.80 taki waz i pasi super.[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:28_________________________________________________Oczywiscie plecionka wzmacniany,dwa lata smiga juz.
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
Biker110 za dobry regulator trzeba dac dobra stówe,chyba ze myslałes o jakims badziewiu
-
[ALL] Hak holowniczy do A6 C5
Witam wszystkich,Szukam haka holowniczego do mojego auta A6 C5 1.9 Tdi 1998r (sedan) i moje pytanie czy hak od A6 kombi podejdzie do sedana,dzieki.
-
[B5 AFN] Czyszczenie dolotu
Witaj nie ma potrzeby dawac kleju,ale jak juz dałes to ok.
-
[B5 AFN] Czyszczenie dolotu
Nie ma potrzeby zakładac nowych srub,mozna lekko przetrzec papierem drobnozarnistym przed montazem i od tłuscic i równomiernie dociągnąc śruby i cieszyc sie z dobrych wiatrów
-
[ALL B5] Cieknie olej w okolicach simeringa przy rozrządzie
Jesli kapie olej to wyciek musi gdzies byc,po prostu kiepsko patrzysz,moze bedzie ci latwiej to znalezc jak umyjesz silnik i pozniej bedziesz szukal tego wycieku,jest wiele miejsc gdzie moze sie pokazac olej,
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Glowica do sciągniecia , wymiana uszczelki i po kłopocie.
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Uszczelka pod glowica na 100% i pewnie z ogrzewaniem masz tez problem,raz grzeje a raz nie,a jak mu bedziesz ostro dawał ognia to płyn wyrzuci bardzo szybko,
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
to zmienia postac rzeczy,