Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cowboy1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cowboy1

  1. W alternatorze jak by kto pytał to sa łozyska,a nie tulejki lukaszooo;
  2. Sprawdzales rozrzad ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 16:32_________________________________________________Sprawdz tez wtryski,,szczegolnie sterujacy.
  3. Dobry napinacz kosztuje okolo 300zl,zalozysz i bedziesz jezdzil.
  4. Bede to robil na dniach i napisze co wyszlo. [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 17:31_________________________________________________Wtrysk raczej nie,sprawdzalem je na Vagu i sa ok.
  5. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=43977[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 16:58_________________________________________________Jak jestes kumaty to powinienes dac rade,
  6. Uszczelka byla z dwoma dziurami i taka sama zalozylem.to stukanie tylko slychac na cieplym i to nie caly czas,chwile chodzi cicho a po okolo 30-50sek,slychac to stukanie.po chwili przestanie stukac i tak w kółko.
  7. Rozrzad jest prawie nowy
  8. Oczywiscie Pretor dalem nowe podkladki pod wtryski,mam juz kupione popychacze INA i bede je wymienial,Dam znac co z tego wyszlo jak to zmienie.dzieki.
  9. Po niedzieli bede sie bral za to glowice,zdam relacje co wyszlo,dzieki za wskazowki.
  10. Jak wyjal pompe to kąt wtrysku trzeba ustawiac,
  11. Witaj Pretor,w tym passacie byla walnieta uszczelka i na starej glowicy auto chodzilo ok,a ze mialem gotowa inna glowice to ja zalozylem i zaczelo tak pukac na cieplym silniku.Wtryski sa te same co byly,,jedynie kompletna glowica bez wtryskow jest inna,na czasie sprawdze ten luz.
  12. Witaj zalalem polsyntetyk,auto ma 280tys.zmienie jeszcze popychacze juz kupilem INA.dzieki[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 16:41_________________________________________________Duchu w Twoim przypadku slyszales pukanie w silniku caly czas nawet jak byl zimny czy tylko na rozgrzanym?
  13. Witaj w TDI na tym wykresie balansuje na niebieskiej linii.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 09:56_________________________________________________sprawdzalem i jest ok.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 09:57_________________________________________________Duchu ale co ma wspolnego kat wtrysku,z tym jak sie nagrzeje to slychac odglosy stukania w glowicy.dodam ze zalozylem ta glowice z innego AFN,byla sprawdzana i jest ok.rozdzad tez jest ok.
  14. Dzieki za wypowiedz athek55,bede musial to sprawdzic.
  15. Witam problem dotyczy Passata B5 1.9 AFN.Jak jest zimny wszystko dziala poprawnie,do czasu jak zlapie temp.okolo 70 stopni to wyraznie jest slychac odglosy pukania.Dodam ze zalozylem nowe popychacze i zalozylem je bez wyciskania.(moze tu tkwi przyczyna)?
  16. Ja kupilem w agromie za 3.80 taki waz i pasi super.[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:28_________________________________________________Oczywiscie plecionka wzmacniany,dwa lata smiga juz.
  17. Biker110 za dobry regulator trzeba dac dobra stówe,chyba ze myslałes o jakims badziewiu
  18. Witam wszystkich,Szukam haka holowniczego do mojego auta A6 C5 1.9 Tdi 1998r (sedan) i moje pytanie czy hak od A6 kombi podejdzie do sedana,dzieki.
  19. cowboy1 odpowiedział(a) na malinek21 temat w 1.9TDI
    Witaj nie ma potrzeby dawac kleju,ale jak juz dałes to ok.
  20. cowboy1 odpowiedział(a) na malinek21 temat w 1.9TDI
    Nie ma potrzeby zakładac nowych srub,mozna lekko przetrzec papierem drobnozarnistym przed montazem i od tłuscic i równomiernie dociągnąc śruby i cieszyc sie z dobrych wiatrów
  21. Jesli kapie olej to wyciek musi gdzies byc,po prostu kiepsko patrzysz,moze bedzie ci latwiej to znalezc jak umyjesz silnik i pozniej bedziesz szukal tego wycieku,jest wiele miejsc gdzie moze sie pokazac olej,
  22. Glowica do sciągniecia , wymiana uszczelki i po kłopocie.
  23. Uszczelka pod glowica na 100% i pewnie z ogrzewaniem masz tez problem,raz grzeje a raz nie,a jak mu bedziesz ostro dawał ognia to płyn wyrzuci bardzo szybko,
  24. to zmienia postac rzeczy,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.