Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ale w roju leje i grzmi
  2. stare sruby jesli sa okej, to stare zakladaj na kleju do srub i napewno sie nie odkreca
  3. Wlasnie kolega dobrze napisal...ja tez tak zrobilem, ale na nowych LMO (zobacze jak dlugo pojezdze) metalowy pierscien wywalilem, nasmarowalem az guma spuchla i trytytka sciagnalem czyli opska plastikowa i narazie jezdze...na gwincie -70 i oponka 215/40
  4. skora po bokach i w srodku alcata, jak dla mnie taki polaczenie
  5. z tego co wiem nie ma takiej opcji w sedanie, ale jak masz ori z aVanta, to nic tylko rezaj
  6. o tak jak wyzej pisza i obowiazkowo foty zapodaj na koniec
  7. ja scieralem papierem sciernym, potem 800 i psiknalem plastik kolo lewarka na czarny polysk i ten papier chyba jest najlepszym rozwiazaniem
  8. moge smialo powiedziec, ze to jest to samo , bo kuzyn ma sedana i ma to samo
  9. Qrcze musze u siebie sprawdzic czy to dziala, bo mam scyzor na trzy klefle, ale wiem, ze jest dorabiany przez poprzedniego wlasciciela i czy to bedzie dzialac
  10. zalezy od tego czy ktos lubi rezac :gwizdanie: ja bym rezal...i jakies lepsze tam glosniki wmontowal, na ori maskownicach
  11. jest jeszcze jedna mozliwosc...chociaz spotkalem sie z takim czyms u kumpla, ale odrazu zostalo to usuniete. Wg. jego wersji jechal dosc szybko przez przejazd kolejowy...raczej przelecial doslownie ten przejazd i odrazu i krecac,teraz nie pamietam w ktora strone. I tak mu dobilo przednie zawieszenie o nadkole w tylnej czesci, ze poprostu zrobil dziure wahaczem gornym. MOze Ty tez dobiles, moze nie tak drastycznie wahaczami, tak ze sie odspoila blacha. Sprawdz sie projekt Nosb'a na ktoryms zdjeciu ma taka dziure http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206389.0
  12. a ja tam lubie cos czasem se przypomniec z dzialu mechaniki a Ty LuAngel nie powinienes miec problemu z wyjeciem go i tak jak piszesz...spojrzenia innych "bezcenne"
  13. ja tam na 17 zoll'owych felgenach smigam przy 215/40 na gewindzie i -70 w dol i jest fpyte .A ze czasem jakies progi zwalniajace wyskocza, to i jezyka łacinskiego se przypomne
  14. Panowie ale porno dzisio ,a jo nikaj sie ni moga ruszyc ;(
  15. z gruby jedziesz ? a no z gruby jada
  16. o takk...ladna siksa
  17. :hi: a ja tam mam wybebeszonego kata i nic nie wstawialem, zadnej rurki i smiga az milo a po za tym sie doigralem nie leczona kontuzja sie odezwala a na weselu sie dobilem (skrecona kostka z dwoch stron ) a we wtorek do bulgarii
  18. :hi: po weselichu...raczej zabawie weselnej :drunk: :dance:
  19. nie...inne otwory na lampki sa itd inaczej usytulowione
  20. ostatnio kumpel zmienial na poliftowa i podeszla, ale musi byc kompletna, bo inne swiatelka, listwa itd[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 12:44_________________________________________________a jeszcze cus bedziesz musial se poprowadzic napiecie, bo polifty maja "elektryczne" otwieranie :gwizdanie:
  21. :hi: ja bylem na urodzinach dzis na wesele :drunk: a prezes sie stresuje ...a zreszta robert. napisal, to co tez chcialem :gwizdanie:
  22. :hi: no wrescie te forum dziala ,bo do glowy dostawalem z nudow
  23. + za brak relingow i kolorek tez ladny i kubelki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.