Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
po co masz brac cos , co "SWIAT" o tym nie slyszal a sie ceni :?: :!: bierz LEMY
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
ladniutka szczegolnie z tymi felami ale gleba to obowiazkowo... :gwizdanie: u mnie kazdy prog zwalniajacy to dopiero wyzwanie [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________a co do tego graj , to gra na pewno, ale taki burdel
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
te dwie z duzymi podkladkami, jak mnie pamiec nie myli , sa do przykrecenia sanek , bo musisz je poluznic.Te sruby znajduja sie kolo tych dwoch dekielkow pod autem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to nic tylko dzialac, mowisz... [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________nie no ide "spac " dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no mysle ze se poradza to sie robichyba tak... "tam i nazot...tam i nazot...itd :kox:" czy jakos tam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: tys je dupny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gratulacje ArturQ a tak poza tym i dobbranoc bo My tez chcemy napsocic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Ciekawy jestem czy beneq by kupil takie autko z taka bogata przeszloscia No beneg...pojechales po bandzie z ta wypowiedzia Bo smrodu spalenizny ani powodzi NIGDY nie usuniesz, mozesz je maskowac, ale jak wyrzucisz te "pachnidelka" z auta to przeszlosc wraca. Wiem bo znalem kogos kto takie cos mial (stary passat b3), ale spalil mu sie srodek i mimo, ze go odbudowal to tego smrodu nie szlo usunac i ostatecznie wyzlomowal go...wiec nie pociskaj KITU :wallbash:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 16:47_________________________________________________a wszystko bylo tzn blachy w srodku...czyszczone myte karcherem i recznie i rozne inne cuda a i tak poszedl na zyletki do polsilvera
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aj dont noł bo tez jestem ciekaw
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale mysle , ze moze na chwilke uda mi sie tam wstapic , ale obiecac nie moge
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taa... ja bede mial spota...rodzinnego z okazji rocznicy slubu
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
raczej szybko tego autka nie sprzeda... :gwizdanie: jeszcze lepiej byloby puscic moze VIN tego auta w obieg, po roznych forach itd :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 14:57_________________________________________________ no i tak sie pracuje i gratuluje emeryturki a ja...jakby sie nie zmienilo mic...JAKBY...to za 20 lat :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moja srebrna a4 b5 z dziadkowym silnikiem :)
Qfa...po pierwsze - skrecenia karku mozna dostac po drugie - takich badziewiatych fot, to juz tu dawno nie bylo :gwizdanie: po trzecie - te tylne lampy to mialy 95-96 jak kolega wyzej pisal po czwarte - dobra baza do modow...chodzi o silniczek
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
:polew: ..to tylko w Polsce
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
hmm...ja bym tak powiedzial... jak chcesz miec widoczne zaciski to merc ale wyglad dla mnie lepszy na monoblock'ach ale to tylko moje skromne znanie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:38_________________________________________________ Kaj jedziesz dokładnie , bo teście też tam w okolice Lichenia jadą w sobotę na dwa trzy dni ( ich znajomy ma tam domek ) [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________ciasny wiesiek :D no wiesiu ...no to bydzie biba :drunk: robercie ... :polew: z tego ciasnego wieska [br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:41_________________________________________________ już spać idziesz ? Narta FV będzie jutro [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:29_________________________________________________Taki alarm trzeba sobie zapodać :evil: http://www.maxior.pl/film/154966/Nietypowy_alarm robercie... ja za nic chO_oja nie chcialbym sprzatac w tym aucie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Pany ojj...po nadrobieniu watka, widze, ze robert cierpi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qfa... :!: i trza sie szykowac do roboty narazicho
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a mnie kurierem prosze poslac po wypi%^&$leniu kata jest taki przyjemny swist, bardzo mily dla ucha, zreszta u innych co nie maja kata...tez :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
wstawiaj ta ruree albo zostaw pusta puszke, tak jak radza koledzy. A ten "efekt przepalajacej sie zarowki", to u mnie byla oslona aluminiowa podgieta.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: wszystkim co sa i beda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: wszystkich, po krotkiej nieobecnosci
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
ja mam banany i narazie nie dam se je zmienic