Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. Enduro Grybów odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6/B7
    tyle ze pod 320/288 założysz jeszcze 16"na zime a przy 345/300 w gre wchodzà jedynie 17" i to nie wszystkie
  2. moze prwadnice klocków słabo przeczyszczone (piwinny byc tez posmarowane odpowiednią pastą) i klocek sie nie cofa. np.
  3. trzeba to jeszcze raz odpowietrzyc.
  4. jeśli zaciski seria!. wtedy są takie same jak w b5.
  5. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Enduro Grybów odpowiedział(a) na Tiger1143 temat w 1.9TDI
    również uważam ze geometria sie zacina.
  7. a wiesz ten okres zimowy nie był zbyt łaskawy. troche sie chorowało, pozniej w górach siedział snieg mimo ze na dole nic. zimno i deszcz na zmiane!!!! a to nie lato ze człowiek moze zmoknąc i git. takich krodkich jazd nie licze. a pełna trasa z tymi co trzeba była wlasnie oststnio. wrzucił bym kródki film ale musze podumac czy z gopro pójdzie.
  8. w ubiegłym tygodniu pierwszy pełnowartościowy wyjazd. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. mialem 110siątke i podobny problem. w moim przypadku elektronik podniósł dawke paliwa ( w mapie) na cieplym. tak żeby widział że jest temp. minusowa. nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie ale działało.
  10. gdyby to bylo quattro(ma 2 zbiorniki) to częściowo zgodzil bym sie z tym niezbyt rozgarnietym mechanikiem a to dla tego ze 5 lat temu mialem podobny problem ale w a4 b5fl quattro. gdy paliwa było ponizej połowy zbiornika nie chciala zapalić za pierona. mój mechanik przeglądną wszystko na lini układu paliwowego i nie chodziła pompka w zbiorniku. inni mechanicy podpowiadali ze to nie ma znaczenia bo pompa wysokiego cisnienia ktora jest na głowicy sobie radzi ale to nie prawda. quattro w b5 ma 2 zbiorniki paliwa i z jednego do drugiego sa rureczki trujniki łaczniki i pieron wie co jeszcze, i okazuje sie gdy nie działa pompka a paliwa jest mało(te wszystkie przewody mają drobne nieszczelnosci) czyli nie są zatopione w ropie paliowo scieka do zbiornika czyli zapowietrza sie. a gdy wymienilismy bezpicznik bo to przez niego nie działała pompka wszystko bylo dobrze. pompa dobijała paliwo i git. sprawdź pompke ale ty piszesz ze on wogóle nie odpala a moj po długim chełtaniu w końcu trybił.
  11. i pras w łysy łep???
  12. https://m.youtube.com/watch?v=VS6I9HimCUU&feature=youtu.be Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka https://m.youtube.com/watch?v=zpDo6nqELP0 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. siostrzenica w swojej R8 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. dzieki Bogu jeszcze ludziom w naszym terenie tak nie odwala ale i tak się uwarza.za to po 6 latach spokojnej lesnej jazdy straż lesna sie za nas powoli bierze, no ale trzeba delikatnie podchodzic do tematu zatrzymywac sie i kary nie są wysokie☺
  15. ja zapłacilem za używane 1600zl i nie żałuje. choc cena wydaj sie duza.
  16. ja bym byl raczej za tym kto je regenerował! bo tu jest duza loteria Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. tak myslalem. ja kiedys zajechałem popki paliwem z orlenu. po tankowaniu i przyjezdzie do domu auto juz nie chcialo odpalac, diagnoza ze pompki i regeneracja. ... która nic nie dała oprócz tego ze kosztowalo 1850zl. mechanik znowu ze wina pompowtryskow ale goscie od reg. ze na pewno nie. wiec mech dostał nerwa i zeby udowodnic wlozył ze swojego audi. panowie kase wrócili a (ja jak to bylo do tej pory z czymkolwiek) zaryzkowem kupno uzywanych. ale szukałem kompletu z jednego auta i od razu po wyciagnieciu. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. kurde.... stawiał bym na popowtryska sprawdz je ale lepiej by było podmienic na 100% pewne. no chyba że kupiles nowe
  19. moja b6 to 1.9TDI z 2002r kombi quattro i na 17" teraz pali 7.7-8l. i ciężko zejść na 7 bo od kiedy kupilem b5fl (atj quattro ) to nia żona dojeżdżado pracy itp. b6 czesto odpoczywa i jeździ na krótkich odcinkach, do miasta do Kościoła itd. wcześniej gdy nią jezdzilismy non stop i miala kolo 16" spalała 6.9l-7.2l podczas jazdy szarpanej, przy spokojnej w trasie poniżej 6l. sądzę ze przy tej masie i napedzie jest na prawde dobrze. za to b5 tez 1.9 i quattro a średnie spalanie 6.8l .
  20. z Hondy na Yamahe jesli chodzi o bezpieczeństwo to jest tak; ryzyko jest zawsze ale prędkości z jakimi poruszam sie po lasach sa nie wielkie. przewracamy sie non stop ale oczepujesz sie i jedziesz dalej a na scigawkach tak dobrze by nie bylo. krótki przykład xx z 1biegu podchodził pod 130km/h wr na 5tym 140km/h. ale rzecz jasna tyle sie nie jezdzi nawet asfaltem. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. tak jak napisałeś. te by były odpowiednie. sam mialem CBR 1100xx a wcześniej 1000f sc24 i sc21. wszystko lux ale motorki jednak ciezkie i problem pojawia sie podczas cofania, nie daj Boże jak jeszcze w stecz jest jakies podniesienie. brakuje nóg do odpychania. ale kilka lat temu doszłam do wniosku ze na drogach ludzi coraz więcej czasu na takie jazdy coraz mniej i zaraziłem sie enduro. ogień w las..... jest z kim jeździć,frajda itd. i tak juz z 8lat, zmiany raczej nie planuje. nie mówiąc ile bezpieczniej .
  22. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. [emoji3] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  25. są tacy szpece którzy to rabią. ale cos mi tu smierdzi. jesli kolo bylo by krzywe/nie wyważone to powinno byc czuć na kierownicy. najbardziej przy 80 120 km/h. moze opony z tyłu sa nie bardzo. lata temu gdy jezdzilem b4 czrsto obracałem ją na recznym i po wielu,wielu razach opony na tyle byly juz pewnie nie zbyt okrągłe i wtedy mi oodobnie wrzało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.