Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. a może przepalona żarówka od stopu ??
  2. albo poprosu ściągasz fajki ze świec i "słuchasz"(sprzęcikiem od Hugo jak chodzi silnik
  3. żeby to nie była ostatnia fotka :mrgreen:
  4. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    u nas na forum jest to opisane co gdzie i jak za pomocą waga
  5. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    chodzi o to żeby zbytnio nie przeciążać auta np przy ruszaniu, w normalniej jeździe nie powinno być problemu, a w szczególności staraj się nie szarpać autem na skręconych kołach, jedyne niebepieczeństwo jest takie że sie rozleci i nie dojedziesz do domu, ja jezdze tak już chwile i narazie nic złego się nie dzieje, ale wole to zrobić i mieć świety spokój
  6. OT=Off topic czyli po naszemu poza tematem teraz ja zrobie OT a może Wy bliźnikai jakies :?: :mrgreen: teraz to na czasie :razz: :mrgreen: dzięki za wyjaśnienie OT jednojajowi :mrgreen:
  7. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    niby wyższy model ale to nadal jest Sony, ma troche bajerów , każdy ma swoje zdanie
  8. tylko lata nie sa takie same, i jeszcze może przebiegi furek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: przepraszam że się zapytam , co znaczy OT ??
  9. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    lub co dwa lata :mrgreen: :mrgreen:
  10. widze Lukas23 że mamy podobne zawody, też jestem technik elektronik :mrgreen: :mrgreen:
  11. INS 1 nie ma nic wspólnego z poduchami, podjedz pod Vag'a i zobacz błędy jak koledzy mówią, teraz strzał że to jest błąd poduchy kierowcy
  12. no jak dla mnie to tylko skóra na kierownicy :mrgreen:
  13. fajna nakladka na kiere
  14. dark79 odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B6/B7
    przy wymianie tych wahaczy niestety trzeba zdjąć to wszystko na zewnatrz, a co przykręcania wahacza, to ja skręciałem gow takiej pozycji co był stary, i jakos chodzi
  15. dokładnie :mrgreen:
  16. jak zepsutą chłodnicą ?? Krzysztof napisz coś więcej, jest pęknięta, odłączona ??
  17. u mnie w 1Z'cie obroty są na poziomie 840-860, u Ciebie troche za nisko schodzą, tak mi się wydaje
  18. postaram sie wysłać ci jakieś linki do stronek gdzie mozna troche poczytać o Vagu i jego nastawach, ale jak możesz to wejdz na AKP i tam coś powinieneś znależć
  19. możnaby było podłączyć się Vag'iem i sprawdzić przepływ powietrza, normalnie powinno być coś w okolicach 340 (czegoś tam) a w trybie awaryjnym coś ok 500, chodzi mi o diagnostyke silnika oczywiście
  20. z tego co gdziesz czytałem to furka powina być słaba i zamulona, w sensie powinna być odczuwalna zmiana na gorsze
  21. a jak ci zgaśnie to sprawdzałeś czy jest iskra na świecach??
  22. włącznik jest w samej klapie, takie małe plastykowe pudełeczko z kulką w środku, i jak sie otworzy klape to ta kuleczka tam sobie przeleci i zewrze obwód i światełko sie świeci, a dlaczego nieświeci u kolegi?? bezpiecznik, może brak żarówek, może być kabelek w klapie złamany, trzeba szukać,próbówka i naprzód, lampki świecą się bez względu czy sa włączone światła czy nie
  23. a co do alarmu, pracowałem chwile w takim zakładzie i z doświadczenia wiem że koszt zaprogramowania takiego pilota czasami jest za duży żeby się w to bawić, i chyba tylko wymiana centralki ci zostaje
  24. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    ogólnie w sony bym się niepchał, możebyć tak że za jakiś czas zapragniesz coś polepszać i sie okaże że nie masz z czym, ale wiadomo kaska, może poszukaj jakiegoś Pioneer'a w dobrej cenie, zagra napewno lepiej niż Sony, a co do głośników, to tylko ze zwrotnicami lub separowane, niekupuj głośników dwu drożnych czy coś takiego, koło klamki masz gwizki orginalne i możesz je wyciągnąć i wstawić tam te jakie zakupisz, a jeszcze lepszym rozwiązaniem jest panelik na drzwi i 16cm z przodu, potem wygluszenie drzwi i masz małą sale odsłuchową :mrgreen:
  25. po to tu jesteś żeby się czegoś dowiedzieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.