Treść opublikowana przez dark79
-
zapalanie się kontrolki świe żarowych
a może przepalona żarówka od stopu ??
-
[1.8T AEB] Nie chodzi na 2 cylindrze :(
albo poprosu ściągasz fajki ze świec i "słuchasz"(sprzęcikiem od Hugo jak chodzi silnik
-
klasy predkosci opon
żeby to nie była ostatnia fotka :mrgreen:
-
jakiś komunikat
u nas na forum jest to opisane co gdzie i jak za pomocą waga
-
przeguby ..najprawdopodobniej do wymiany....
chodzi o to żeby zbytnio nie przeciążać auta np przy ruszaniu, w normalniej jeździe nie powinno być problemu, a w szczególności staraj się nie szarpać autem na skręconych kołach, jedyne niebepieczeństwo jest takie że sie rozleci i nie dojedziesz do domu, ja jezdze tak już chwile i narazie nic złego się nie dzieje, ale wole to zrobić i mieć świety spokój
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
OT=Off topic czyli po naszemu poza tematem teraz ja zrobie OT a może Wy bliźnikai jakies :?: :mrgreen: teraz to na czasie :razz: :mrgreen: dzięki za wyjaśnienie OT jednojajowi :mrgreen:
-
głośniki do przodu
niby wyższy model ale to nadal jest Sony, ma troche bajerów , każdy ma swoje zdanie
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
tylko lata nie sa takie same, i jeszcze może przebiegi furek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: przepraszam że się zapytam , co znaczy OT ??
-
jakiś komunikat
lub co dwa lata :mrgreen: :mrgreen:
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
widze Lukas23 że mamy podobne zawody, też jestem technik elektronik :mrgreen: :mrgreen:
-
AIR BAG ?
INS 1 nie ma nic wspólnego z poduchami, podjedz pod Vag'a i zobacz błędy jak koledzy mówią, teraz strzał że to jest błąd poduchy kierowcy
-
[ALL B5] Zmiana balansu
no jak dla mnie to tylko skóra na kierownicy :mrgreen:
-
[ALL B5] Zmiana balansu
fajna nakladka na kiere
-
Przednie wahacze
przy wymianie tych wahaczy niestety trzeba zdjąć to wszystko na zewnatrz, a co przykręcania wahacza, to ja skręciałem gow takiej pozycji co był stary, i jakos chodzi
-
Wiecej bassu
dokładnie :mrgreen:
-
chłodnica oleju
jak zepsutą chłodnicą ?? Krzysztof napisz coś więcej, jest pęknięta, odłączona ??
-
Przepływomierz ?
u mnie w 1Z'cie obroty są na poziomie 840-860, u Ciebie troche za nisko schodzą, tak mi się wydaje
-
Przepływomierz ?
postaram sie wysłać ci jakieś linki do stronek gdzie mozna troche poczytać o Vagu i jego nastawach, ale jak możesz to wejdz na AKP i tam coś powinieneś znależć
-
Przepływomierz ?
możnaby było podłączyć się Vag'iem i sprawdzić przepływ powietrza, normalnie powinno być coś w okolicach 340 (czegoś tam) a w trybie awaryjnym coś ok 500, chodzi mi o diagnostyke silnika oczywiście
-
Przepływomierz ?
z tego co gdziesz czytałem to furka powina być słaba i zamulona, w sensie powinna być odczuwalna zmiana na gorsze
-
[B5 1,6] Nie chce odpalić!!!
a jak ci zgaśnie to sprawdzałeś czy jest iskra na świecach??
-
[ALL B5] Podświetlenie bagażnika nie działa
włącznik jest w samej klapie, takie małe plastykowe pudełeczko z kulką w środku, i jak sie otworzy klape to ta kuleczka tam sobie przeleci i zewrze obwód i światełko sie świeci, a dlaczego nieświeci u kolegi?? bezpiecznik, może brak żarówek, może być kabelek w klapie złamany, trzeba szukać,próbówka i naprzód, lampki świecą się bez względu czy sa włączone światła czy nie
-
[a4 96 quattro 1,8] problem z alarmem ELKRON wlochy
a co do alarmu, pracowałem chwile w takim zakładzie i z doświadczenia wiem że koszt zaprogramowania takiego pilota czasami jest za duży żeby się w to bawić, i chyba tylko wymiana centralki ci zostaje
-
głośniki do przodu
ogólnie w sony bym się niepchał, możebyć tak że za jakiś czas zapragniesz coś polepszać i sie okaże że nie masz z czym, ale wiadomo kaska, może poszukaj jakiegoś Pioneer'a w dobrej cenie, zagra napewno lepiej niż Sony, a co do głośników, to tylko ze zwrotnicami lub separowane, niekupuj głośników dwu drożnych czy coś takiego, koło klamki masz gwizki orginalne i możesz je wyciągnąć i wstawić tam te jakie zakupisz, a jeszcze lepszym rozwiązaniem jest panelik na drzwi i 16cm z przodu, potem wygluszenie drzwi i masz małą sale odsłuchową :mrgreen:
-
Stukanie podczas ruszania na skręconych kołach
po to tu jesteś żeby się czegoś dowiedzieć