Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. działa ,wielkie dzieki,znalezione wszystko
  2. może być na przykład jakies przesterowanie przy większej mocy, a jak z zasilaniem wzmaka, jest dobre?? znaczy się czy przewód zasilający nie jest za mały??trzaby było posłuchać i pokombinować, zobacz ten mostek, a może masz na maxa bass w radju dany i to wszystko nie wyrabia, teoretycznie to można gdybać, poprubój różnych wariantów i może coś trafisz, daj znać jakie postępy, a jak masz podłączony wzmak do radja?? przez chncze czy sygnały głośnkowe
  3. ale ze jak? cos sie dzieje z dzwiękiem?? jak to się dokładnie objawia, może wzmacniacz jest za mały i nie wydala albo trzeba coś lepiej dostroić?? ewentualnie sciągnij ten mostek i zobacz czy coś się zmieniło
  4. nie wiem czy zauważyłeż że twój wzmak moze grać przy impedanji 4ohm jak i przy 2 ohm, i jak chodzi przy tym mostku,nic się nie zniekształca?? zobacz jak jest przy mostku i bez, ja bym nie kombinował i podłączył jak chce producent, u siebie mam 4ro kanałowy wzmak i chodzi on w 2+1 czyli przód: lewa i prawa strona i jeden kanał wyciągnięty z dwóch czyli podpięcie się w zew. zaciski z sub, tak mam w instrukcji i jakoś nic nie pisze tam o jakimś mostkowaniu wyjść, oczywiście decyzja należy do Ciebie
  5. na wrocławskie drogi jak znalazł ale musze przyznać że fele ładnie sie prezentują
  6. żle myślisz, jak masz tube 4 ohm to podlanczasz na skrajne i napewno masz 4 ohm na wzmaku, jest to tak zrobione że nic musisz mostkować zwierać, jak chcesz to możesz to oczywiście zrobić ale........może się nic nie stanie:), na drugim zdjęciu masz wyraźnie pokazane, głośnik 4 ohm i podłączony na skrajne wyjcia bez żadnych kombinacji.
  7. no i wszystko wiadomo, nie mostkuj środkowyc wyjść bo to może się żle skończyć, tube masz prawdopodobnie 4 Ohm i nie potrzeba nic kombinować tylko wpiąć się w zewnętrzne zaciski i bedzie chulać z max mocą,pierwszy schemacik pokazuje jak masz podłączyć głośnik dwucewkowy
  8. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    sprubój najpierw za pomocą kodów do climatronika (są u nas na forum) a jak nie pomoże to pod vag'a,jeżeli nic nie wykaże to usterka mechanicza i trzeba sie do niego dobrać
  9. przerywacz znajduje się w samym włączniku awaryjnych
  10. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    a przy niebieskich nie
  11. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    w mercedesie jest cos takiego też w przełączniku od świateł, ale w grupie Audi VW jest to za pomocą migaczy
  12. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    to jest normalne w większości aut no może oprócz malucha
  13. Zapraszam szanownego kolege do NEWBIE. A co do problemu z kolorem, układ wspomagania napewno nie miesza się z innym układem, myśle że poprostu płyn pracuje i zmienia swój kolor co raczej nie ma wpływu na prace wspomagania.
  14. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    jak by co to pisz na PW to ci opisze co i jak
  15. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    jak CI powiem to wszyscy bedą wiedzieli gdzie szukać u Ciebie w aucie ale tak na poważnie, w skrzynce z komputerem od silnika czyli na podszybiu powinny być takie czarne przekaźniki po lewej stronie obok komputera, nie pamiętam dokładnie który ale jeden z nich daje zasilanie na kompa i jak go wyciągniesz auto nie powinno zapalić i świeci się kontrolka od swiec żarwych, rozetnij zasilanie przekaźnika (najlepiej mase) i masz odcięcie zapłonu w diesel'u
  16. ewentualnie 205/60/15 lub 205/55/16
  17. W domu spokojnej jesieni, trzech dziadkow toczy rozmowe przy sniadaniu. Pierwszy mowi: - Mam kamienie czy co? Nie moge rano zrobic siku. Wstaje o 7-ej i pol godziny musze sie meczyc aby cos polecialo. Drugi mowi: - Ja wstaje tez o 7-ej, siadam na kiblu i nie moge zrobic kupy! Po godzinie wreszcie cos zrobie! Na to trzeci dziadek: - Ja tam nie mam zadnych problemow. Sikam o 5-ej, wale kupsko o 6-ej, i budze sie o 7-ej. Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie. Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie.Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem: - Wiesz o czym już całkiem zapomniałem? - O czym? - O seksie. - Ty stary pierniku! Nie stanałby ci nawet gdybys miał przyłożony pistolet do głowy! - Wiem ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fi**ka do ręki. Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kacie ogrodu a jego fi**ka trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach: - Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?! - Parkinsona...
  18. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    jestem Polakiem i że niby dziadostwem :) jak to nasz presidento powiedział "sp***rzaj dziadu" :)
  19. myśle że w dieslu to nie ma i tak racji bytu, ale może się myle ...................
  20. a szarpie silnikiem przy pierwszym odpalniu po dłuższym postoju ??
  21. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie podginaj tylko popuść na 4rech śrubach i powinno pójść troche do środka, najlepiej we dwie osoby.
  22. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    do wzmaka to najlepszy jest kondensator
  23. jak najbardziej filterki moga na to wpływać a szególnie paliwa i powietrza, a z tą mocą to się stało jakoś ostatnio czy było jak od razu kupiłeś ??
  24. do poduchy to potrzeby jest TORX (chyba tak sie pisze ) na 7 chyba, poduszke ściągamy do siebie, tam masz przewodzik od poduchy, oczywiście należy wcześnij aku odłączyć (minus), i tam masz ładną nakrętke pod kluczyk chyba 27, niepamiętam teraz, ale napewno nie mniejszy, przed zdjęciem kiery musisz rozkręcić osłone za kierownią, dwie śrubki na krzyżak, pod górną osłoną masz dwie wtyczki które muszisz rozpiąć i powinno to być wszystko, masz kiere w ręku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.