Treść opublikowana przez prezesik18
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Gdyby ktoś potrzebował emulator czujnika poziomu oleju w misce to mam coś takiego do a4 1998r, z licznikiem który ma zegarek z cyferkami chce wrzucić fisa (zegarek elektroniczny i białe podświetlenie) jest dużo roboty? Czy to samo co wrzucenie fisa z zegarkiem analogowym z cyferkami do którego jest poradnik na pierwszej stronie tematu?
-
Ręczne osuszanie
Myłem wczoraj auto bo się zakurzyło. Wcześniej oddałem do Auto Spa na korektę lakieru i w zasadzie nie wiem czym było na koniec zabezpieczane. Po umyciu i wysuszeniu nałożyłem Finish Kare 215 One Step Cleaner Sealant bo kupiłem kiedyś i wcale nie używałem. Nadaję się to na zabezpieczenie lakieru po myciu czy szukać jakiegoś konkretnego wosku? Auto kolor rubinowy.
-
Ręczne osuszanie
chętnie podłączę się podłącze pod pytanie, sam stoję przed kupnem ręcznika do auta i waham się w kupnie - mikrofibra czy ircha. Mam małą ściereczkę 30x30 z mikrofibry i trochę wczoraj nią auto osuszyłem, tylko często musiałem wyciskać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Szybkie pytanie, auto 1998r licznik zwykły z zegarkiem z cyferkami, posiada on w sobie immo? Uda się założyć FIS z przedlifta do tego auta?
-
Kołobrzeskie A4 .........
korekta lakieru od 300zł w górę, wszystko zależy od stanu lakieru Ogólnie z takim tematem to trzeba podjechać autem i pokazać, porozmawiać.
-
Kołobrzeskie A4 .........
W piątek odbieram auto z Auto Spa w Koszalinie, odstawiłem na korekte lakieru i wyciąganie wgniotek także mogę zdać relację
-
brak regulacji reflektorów
Wszystko tak jak napisałeś. i: żółty - +12V po włączeniu świateł mijania - też pod bezpiecznik 20 lub 21 niebiesko-szary(podświetlenie przełącznika) - pod bezpiecznik od którejś postojówki
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Ładny kolorek, jak dasz ładną felgę i posadzisz może ładnie wyglądać. Nie wolałeś dołożyć kasy i przesiąść się do II lifta? Ja w życiu z przedlifta nie wskoczyłbym znów do przedlifta
-
wymiana gumowego uszczelnienia tłoczka hamulcowego tył
Dostales juz odpowiedź, tloczek trzeba wciskać i jednocześnie wkrecac.
-
A4 Avant by Giniu
Kupuj springi -40mm chociaż
-
Znaczenie ET Felgi
Ja miałem na przodzie 225/40/18 na feldze 8,5j et35 - było prawie na równo, ale z glebą poniżej 62cm nie dało się zejść bo trze o nadkole.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Mnie już w Koszalinie nie ma
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Profil Audi A4 Best Performance project
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Na fejsbuku
-
Glosniki przednich dzrwi
Średnica montażowa wynosi 13cm, a co do samej membramy głośnika, to w miejscu jej zawieszenia średnica wynosi 10cm, także naprawdę niewiele.
-
Glosniki przednich dzrwi
W półce są całkiem inne głośniki. W a4 b5 z przodu są małe 13cm pukawki które kupisz kpl używki za 50zł W a4 b6 zapewne są już głośniki 165mm.
-
Malowanie progów
Będzie strasznie brud na nich widać, moim zdaniem nie warto.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W takim razie nic nawet nie będę kombinował z przebiegiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Naskrobałem do nich email, zobaczymy co odpiszą Mam do ogarnięcia jeszcze taśmę liń pionowych wyświetlacza, ktoś przerabiał samemu ten temat? Kabel 50zł + wysyłka, zawsze można ustawić przebieg i zwrócić kabelek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Serio? Na viakenie piszę że tachopro v1 ogarnia "AUDI A4 old VDO with FIS (modele 1995-1997)", także chyba kupię, a jak coś to odeślę. Jak mam jeździć i szukać kogoś kto mi przestawi z 317tys licznik na 337tys i mnie jeszcze skroi za usługę, to chyba wolę jeździć z "przekręconym"
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nabyłem licznik z fisem przedliftowy, potrzebowałbym ustawić w nim prawidłowy przebieg. Licznik VDO 8D0 919 033 P, jakim kabelkiem to ogarnę?
-
Głośniki przód z a6 c5 do b5
Tanim kosztem to według Ciebie znaczy ile? W a4 są strasznie małe głośniki zamontowane w boczkach - 13cm Chyba najlepsza opcja to wyrzeżbienie dystansów i montaż głośników 16,5cm jest z tym trochę zabawy ale gra znacznie lepiej od ori.
-
Napięcie Akumulatora
To pozostaje Ci sprawdzić do czego ten kabelek masowy jest podłączony - na taptalku nie widzę co masz za auto, także może do sterownika LPG albo czegoś innego?
-
Napięcie Akumulatora
Wartość 0,88A to jest jakieś 10x za duża. Prawidłowa wartość to w granicach 40ma - czyli 0,04A do jakiś 100mA - 0,1A w zależności od wyposażenia auta (alarm, radio itp). Podłącz jeszcze raz multimetr do pomiaru natężenia prądu. Zamknij auto na 2-3minuty i zobacz czy nie spadnie ta wartość, popatrz czy wszystkie podświetlenia wygasły. Jeśli wartość nie zmaleje to wyciągaj kolejno bezpieczniki i sprawdzaj czy spada wartość natężenia prądu po zamknięciu. Jak już trafisz w ten bezpiecznik, po którego wyjęciu spada napięcie, będziesz wiedział który "układ" podkrada prąd.
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
i wysmalcuj opony, to też dużo lepiej zaczyna wyglądać