Treść opublikowana przez prezesik18
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
Ciężko czy nie i tak muszę do Koszalina przyjechać. Tym razem więcej roboty niż przy poprzedniej wymianie. Czytałem trochę na necie i nie powinno pompie nic groźnego się stać, najwyżej wymienię na inną. Ile dałeś za maglownicę do swojej A4?
-
KME mapsensor gdzie kupic?
CZUJNIK CISNIENIA KME :: Gaz-tech:.. Auto gaz , Mechanika
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
wystarczy odpalony silnik.
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
W pasku już po 2km płynu brakuje i bardzo słychać pompę Mam 3 litry płynu na drogę i będę jechał ostrożnie.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Miałem problem żeby upchnąć głośniczki U-dimension el-comp 6 z głębokością montażową 62mm i raczej nie próbowałbym wpychać tam o większej głębokości montażowej.
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
Witam, problem tyczy Passata B5 1.9 TDI AFN. Widzę że płyn ciurkiem ucieka z maglownicy i po ok 5minutach jazdy pompa się odzywa i zanika wspomaganie. Problem polega na tym że autem muszę pojechać na warsztat ok 60km, a zatrzymywać co chwilę na dolewki płynu nie wchodzi w grę. Czy wchodzi w opcję pojechanie do tego warsztatu bez płynu w układzie? Nie wysra się pompa?
-
Honorowe krwiodawstwo
Gratuluję Tobie oraz Twojemu ojcu. Mnie osobiście pociągnął do oddawania krwii sam fakt że jestem kierowcą, uczestniczę w ruchu i niegdyś mogłoby się wydarzyć coś złego, nie koniecznie z mojej winy, a wiem że zapotrzebowanie na krew jest duże. Cieszę się że oddając krew mogę uratować komuś życię.
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
- Honorowe krwiodawstwo
Ja jestem w trakcie szukania info co i jak żeby otrzymać ten order honorowego krwiodawcy po oddaniu 6litrów krwii- Honorowe krwiodawstwo
Ja wczoraj oddałem. W sumie pękło 6300ml- gotuje się, wyrzuca płyn
Zrobiłem już kilka krótkich i dłuższych odcinków i zero problemów, problem rozwiązany.- [B5 AFN] złomek by Witek
to jest 18"? jakie szerokości?- A4 B5 na superbach by Radek_siara
słabe te lampy dymione, mogłeś z II lifta zapodać- EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
Ja dziś zmieniałem u siebie pompę wody w ADR i zrzucałem cały pas przedni, patrząc ile miałem problemów z wyjęciem alternatora stwierdzam że nie dałoby rady robić tego bez zrzucania pasa przedniego.- gotuje się, wyrzuca płyn
Zmieniona pompa wody, termostat i zalany nowy płyn, wszystko sprawne. Wcześniej sprawdziłem drożność całego układu i był ok, płukankę zrobiłem dla pewności, lecz nic ciekawego nie zleciało. Ogrzewanie wróciło, reduktor szybko robi się ciepły i przełącza na lpg.- gotuje się, wyrzuca płyn
do tej pory nigdy, tylko wczoraj miałem taką sytuację.- gotuje się, wyrzuca płyn
u mnie też płyny się nie mieszają.- gotuje się, wyrzuca płyn
Właśnie "płyn" był taki, że było duże prawdopodobieństwo jego zamarznięcia. Spróbuję metody ze sprężonym powietrzem i sprawdzę drożność układu. Jeżeli będzie ok to i tak kupię środek do czyszczenia układu i zalewam.- gotuje się, wyrzuca płyn
ogrzewania dmuchało cały czas zimne. Wcześniej nie miałem żadnych takich problemów.- gotuje się, wyrzuca płyn
Elo, mam taki problem. Dzisiaj z rana przy mrozie ok -13 stopni(autko stało pod chmurką). Odpaliłem na PB i tak na postoju pośmigało z 1,5minuty a następnie ruszyłem w miasto, po ok 600m auto na skrzyżowaniu zgasło i nie dało rady go odpalić przez jakieś 30sekund kręcenia rozrusznikiem, w końcu ruszyło(dodam że w centralce lpg miałem ustawioną jazdę na benzynie). Po przejechaniu 1,5km ustawiłem żeby w razie osiągnięcia przez reduktor wymaganej temp przełączył mi się na lpg. Przejechałem tak 3km, silnik złapał 100 stopni, lpg nie działało. Zatrzymałem się na stacji, sprawdzam ręką temp reduktora i jest na maksa zimny, sprawdzam zbiorniczek wyrównawczy a on spuchnięty - pod delikatnym odkręceniu korka uchodzi ciśnienie i odparowywuje płyn. Płyn - a właściwie ciecz, bo nie wiem ile ona miała wspólnego z płynem chłodniczym. Po ostygnięciu auta, odpalam na postoju, sytuacja się powtarza - temperaturka uderza do 100 stopni, z nawiewów cały czas leciało zimne powietrze. Zadzwoniłem po kumpla który mnie scholował na warsztat. Właśnie skończyłem rozkręcać przód, bo typowałem jako awarię pompy cieczy chłodzącej. Po wymontowaniu pompy, jak się okazało, wirnik jest w 100% sprawny, obraca się z delikatnym oporem. Pasek napędzający wirnik pośrodku napędami miał ok 1cm ugięcia. Termostat sprawdziłem przed chwilą gorącą wodą z czajnika i otwiera się. Sam nie wiem co o tym myśleć Uszczelka? https://lh5.googleusercontent.com/-ZBWqVEj-qlk/UuL5TW1VEZI/AAAAAAAACjw/qKJz9YXEQsE/w702-h527-no/Zdj%25C4%2599cie0244.jpg Nie chcę się godzić z myślą padniętej uszczelki, wszystkie objawy sprawiają wrażenie walniętej pompy, dlatego jutro kupuję nową pompę, płyn chłodniczy i pasek napędzający pompę wody i oczywiście uszczelki. Jeżeli nie będzie poprawy to zrzucam głowicę- [B5 ADR] Wymiana pompy wody
Ma ktoś fotki jeszcze?- Strefa Śmiechu
- głośniki tylnych drzwi.
Boczki z avanta do sedana podchodzą bez żadnego problemu.- głośniki tylnych drzwi.
Boczki z avanta mają maskownicę i miejsca na głośniki oryginalne.- Oryginalne lampy a4 b5 tylne, różnice angol a euro
Różnią się tym że światło przeciwmgłowe było zamontowane nie w tej lampie o w europejczykach. Bez problemu wyrezasz i będzie git. - Honorowe krwiodawstwo