Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. A mi się bryczki 60km nie chce się gnać specjalnie na spota
  2. Ja już z ramkami lansuję się od ponad miesiąca Dzisiaj zamówiłem u viakena komplecik kabelków do instalacji lpg bo coś zaczyna mi świrować Ja na razie nie piszę się na spota bo mam troszeczkę kryzysową sytuację w szkole, nie mogę uwalić semestru
  3. Najpierw zmierz ile mm wystaje śruba, być może nie musisz dokupować dłuższych śrub. Porównaj jak było w starych felgach a jak w nowych.
  4. Chodzi mi o spuszczenie całego płynu z układu, chce zalać nowy. Czy jak wyjmę termostat to wyleci wszystki płyn?
  5. wielkie dzięki W weekend sprawdzę czy takie same siedzą, ale pewnie nie, ja mam Audi styczeń 1996, a ojciec ma paska z grudnia 1997, vinu niestety nie mam zapisanego. Co najlepiej odkręcić aby spuścić cały płyn chłodniczy z AFN? Termostat?
  6. Dzięki za odpowiedź, jakiej firmy czujnik polecasz? Zamienniki są coś warte, czy od razu inwestować w oryginał? ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ---------- Z tego co widziałem to były 2 rodzaje stosowanych czujników o numerach 059 919 501 i 059 919 501A, czym one się różnią i czy jest różnica który zamontuje? Zastanawiam się nad podmianką czujnika z mojego ADR w celu sprawdzenia czy się sytuacja poprawi.
  7. ja stawiam na pętle indukcyjną która jest w stacyjce, jest temat w dziale warsztat jak to zrobić. Mówię w odniesieniu do B5 bo tam często jest ten problem. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/
  8. Jak najbardziej możesz podłączyć pod czujnik od klimy, wystarczy że znajdziesz odpowiedni kabelek od odpowiedniego czujnika przy wtyczce od climatronica.
  9. Polak ,Rusek i Niemiec siedzieli w więzieniu. Rusek podchodzi z kawałkiem słoniny w ręku do Niemca : -Chcesz ? A Niemiec myśli : W zamian będzie chciał mnie wyruchać. - Nie chce. Rusek podchodzi z tą słoniną do Polaka : - Chcesz ? A Polak myśli : W zamian będzie chciał mnie wyruchać. Ale zjem słoninę to będę miał siłę w rękach i się obronie. - Chcę. Polak zjadł słoninę ,a Rusek do niego : - Zjadłeś ? - Zjadłem. - Masz siłę w rękach ? - Mam - To przytrzymaj mi Niemca.
  10. Cześć, u ojca w afn silnik dość długo się nagrzewa, ogrzewanie też wcale nie powala. Temp na zewnątrz -6 Sprawdziłem vagiem na zimnym silniku: 01-Engine: 007; Fuel Temp 8,1C Intake Air Temp -1,8C Coolant Temp 3,6C 17-Instruments: 003 Coolant Temp 30C Po rozgrzaniu silnika (koło 7km), wskazówka temp cieczy w liczniku stoi pionowo. Odczyty: 01-Engine: 007; Fuel Temp 30,6C Intake Air Temp 9,9C Coolant Temp 76.5C 17-Instruments: 003 Coolant Temp 81,0C Daje tu log z jazdy (rozgrzewania silnika) : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM potem przełączyłem na 17-Instruments: 003 i kontynuowałem jazdę: 17-Instruments: 003 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Czujnik czy termostat? ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 17:25 ---------- Pomorze ktoś?
  11. Suszarkę pod maskę i niech nagrzewa zbiornik, powoli będzie topnieć.
  12. Akumulatory Bosha z serii s3 s4 s5 są bezobsługowe. Sam mam u siebie S4 i nie ma opcji i potrzeby aby dolewać elektrolitu.
  13. Zdejmij rury od intercoolera do kolektora ssącego i zobacz ile w nich jest tej mazi. Zawsze jakaś znikoma ilość bywa, jeżeli jest więcej to już turbina puszcza.
  14. Wychodzi na to że słaba masa jest. Sprawdź połączenie klem do akumulatora.
  15. Ten oring kupisz w agromie za 2zł
  16. czujnik ciśnienia oleju znajdziesz pod kolektorem ssącym, zaraz obok chodniczki oleju. Dobra latarka, trochę gimnastyki i powinieneś co nieco zobaczyć. No chyba że kolektor zrzucić i przy okazji przepustnicę wyczyścić
  17. Sprawdź okolice czujnika ciśnienia oleju i podstawę filtra oleju. Bardzo często wycieki są z tamtych okolic.
  18. Lub możesz mieć wyciek z oringu pod chłodniczą oleju (podstawą filtra oleju). Ja w swoim ADR też tak miałem, czujnik wymieniłem i dalej uciekało, wymieniłem oring za 2zł pod chłodniczą oleju i do dziś sucho.
  19. Najprościej będzie znaleźć w kostce podpiętej do radia/navi. Multimetr do ręki lub próbnik i chwila roboty.
  20. Nie prawda. Obok jest czujnik temperatury oleju, potrzeby on jest do wskazań tej właśnie temperatury na liczniku. Pewnie masz zwykły licznik 4 zegary (nie masz wskazania temp oleju i voltomierza) dlatego nie masz tego czujnika.
  21. Jak masz ciekły azot w puszcze to możesz prysnąć na ten czujnik i go schłodzić, powinny zacząć grzać
  22. I to jest właśnie ten czujnik termiczny. Tak jak pisałem, poniżej +5 stopni załącza on podgrzewanie lusterek. Także musisz poczekać na chłodniejsze dni i się przekonasz
  23. Żeby kontrolka się zaświeciła należy przewód od czujnika oleju podłączyć do masy. Jeżeli w aucie zacznie brzęczeć i świecić się kontrolka to obwód czujnika jest ok, a jeżeli nie to masz walnięty gdzieś kabel i nie sygnalizuje.
  24. Według instrukcji powinny one zacząć grzać poniżej +5 stopni C. Zdejmij wkład, zobacz czy do niego masz kable podpięte i czy jest tam mały czujnik temperatury.
  25. Tu nie ma takich kosztów remontu głowicy jak w 1.8 W 1.8 jest 20 zaworowe i części znacznie więcej kosztują niż do 1.6. Jak już robisz remont to oddaj głowicę do specjalistycznego zakładu, niech zrobią uszczelnienia, prowadnice zaworów i planowanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.