Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. ja nie wiem czy zdążę w czwartek na spota, bo mamy z moją ładniejszą połówką po za Kraków jechać, ale się postaram na ramki oczywiscie chetny jestem
  2. kup lepiej wtryski od afn'a jesli musisz je wymieniac
  3. ja jednak wypuściłbym te pingwiny na wolność
  4. Panowie, gdzieś natknąłem się na informację, że sprężyny z Passata B5 pasują do A4 B5? Czy to prawda? Proszę o rozwianie wątpliwości Dzięki
  5. Adaś wybrał formułe walki K-2
  6. zaczynają mi się te felgi podobać :kox: fajna furka rzezb polifty do przodu
  7. jak jak daej zamiesc.. to mi wyskakuje komunikat ze strona wymaga potwierdzenia wyjscia z niej
  8. pudzian raczej by wciagnal burnejke jakby nie patrzec troche juz cos tam trenuje pod tym katem
  9. to chyba nie jest KSW tylko jakas inna polska formuła Jaki wynik obstawiacie? Ciekawe kto bedzie jadł stejki przez słomkę
  10. fajnie że pokazałeś co i jak, napewno za jakiś niedługi czas mi się przyda
  11. Tradycja to piękne imię :decayed: nikt nic nie mówił, więc nast. razem
  12. zapomniałeś kubełka a ja czekałem nie bardzo rozumiem ?
  13. autko oblukane na żywo fajniutka sztuka a po ćipsie na pewno dostało skrzydeł
  14. miło było kolegów osobiście poznać Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz pozdro
  15. Witam! Koledzy macie jakieś sprawdzone zakłady w Krakowie, które zajmują się serwisowaniem klimatyzacji samochodowych? Jakie to + - koszta? Chodzi mi o jakieś odgrzybianie, napełnianie czynnikiem chłodzącym, taki, że tak powiem standard
  16. nie sądziłem, że AFN może tak ciekawie brzmieć
  17. ooo to masz się teraz czym zająć ale to dobrze dobrze Wrzucaj graty i pokaż zdjęcia jak siedzi na tej feldze i -30 Co do dekielkow to chyba dalbym je w kolor felg
  18. chinola zamówiłem tego z rdzeniem 550X180X65, ja myśle że po długim week. coś ostrzej ruszy temat ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 10:24 ---------- Dzisiaj Roznosiciel przyniósł kolejnego puzzla Zamierzam go porządnie wyczyścić w środku, znacie jakiś sprawdzony środek, który zrobi to szybko i przyjemnie ?
  19. Kolego gizmus 2006 moze lepiej nie podsuwaj takich pomysłów, bo jeszcze nasza forumowa czikita przejdzie jeszcze jedna transformacje :decayed:
  20. jakoś nie widze sensu w tym projekcie
  21. Grill raczej wysokich temperatur nie osiąga, lakier bardziej odpada przez mycie auta. no wiadomo ale ponoć farby do wysokich temperatur znoszą lepiej warunki atmosferyczne. Gdzieś się musiałeś nie przyłożyć, albo farbę masz jakąś słabą Ja malowałem w czerwcu ramke grila, porządnie zmatowiłem nałożyłem kilka warstw farby i przeżył zime, kilkanaście myć i ani odprysku nie ma
  22. zmatow, odtłuść i pomaluj sprejem który jest odporny na wysokie temperatury, powinno być lepiej
  23. na ten sezon planuje na amory 1be założyć springi jakies 35 - 40. A w przyszlosci jakiegos gwinta ale co bedzie los pokaze
  24. wery najs

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.