Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na jedrekx temat w Inne marki
    Powodzonka ?
  2. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Takie małe się nie liczy ? z droższych rzeczy to tylko andrioid z kamera oraz ledy od tomika
  3. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Nie znam tego silnika z tym kodem wiec się nie wypowiem. Na necie można wszystko znaleźć ale tak naprawdę piszą , ze problem z korbami, śrubami lub panewkami... może napisz jak coś wiesz więcej bo ciekawi mnie ten temat. Znam tylko jednego BLS, który ma ponad 200k i jeździ. Bxe ogladalem z przebiegami 200-300k i były na chodzie. Pytanie ile te auta w pl miały co im „korby bokiem wyleciał„ ? ? Wszystko się może zdążyć... chociaż na NO to i tak za dużo ??
  4. Norbas odpowiedział(a) na jedrekx temat w Inne marki
    Kurczę myślałem, ze ta kiera była montowana w poliftach tak jak w C klasie mój błąd ?? A co teraz masz w planie ?
  5. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Zakupione przyciski z chromami, zobaczymy czy podpasuja. Do tego znalazłem gumowe wkładki w boczki drzwi od hajlajna w dobrym stanie
  6. Norbas odpowiedział(a) na jedrekx temat w Inne marki
    Chyba, ze w polifcie jakoś to ogarneli ? jak Ci się jeździ w porównaniu do A6 ?
  7. Czarna ramka grill by tu siadła ? dodatkowo ramkę zwykła czarna bym wstawił i wymalował na czarno chromy lamp ?
  8. Norbas odpowiedział(a) na jedrekx temat w Inne marki
    Jak tam konsola środkowa ? Nie trzeszczy jak w C klasie ?
  9. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Dużo tego w głowie najchętniej coś z a4, a5, a6 albo a7. Rozważył bym tez opcje arteona 2.0tsi lub golfa R variant ale nic nie ma coby potestować.
  10. Poliftowe światła robią robotę
  11. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Nie No bez przesady ? żadnych modow. Jedynie radio i kamerę na tył bo brakuje ? człowiek się przyzwyczaja do dobrego ?
  12. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Wsio się zgadza tzn na dzień dzisiejszy już 134200 zreszta w NO norki nie bawią się w cofanie licznika bo za duże kary pompki, dpf i turbo i przepływała w db+ nie zrobiłem tylko zdjęć turbo i przepływki. Ale logowałem i trzyma wsio parametry ? dzięki, Będę musiał go jeszcze w wolnej chwilo od spodu przeglądnąć. Odnośnie silnika to na necie piszą o wychodzących korbach bokiem w BLS i BXE ? ktoś pisał ze jak BLS przebije 200kkm to będzie latała ?
  13. Miało nie być ale człowiek przyzwyczaja się do dobrego i zamówiłem androida 2din, do tego kamerę cofania i ledy od Tomika. Więcej nie chce przy nim rzeźbić
  14. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Temat skrzyni dał mi popalić i za dużo grzebali przy tym aucie. Zamiast wymienic skrzynie na nowa odrazu, to robili podchody do dwumasy 3 razy auto zostało naprawione jak należy dopiero po dłuższym czasie. Nowy właściciel dostał wszystkie papiery i zadowolony, odpukać druga sprawa, ze mam w głowie a5b8,5 a6c7 lub a7c7. Niestety obecnie nic ciekawego nie widze.
  15. Auto sprzedane. Jako auto przejsciowe jest juz kolejne Pozdówki
  16. Norbas opublikował(a) temat w Inne marki
    Hejo, Jako, ze sprzedałem swojego Allroada, a nie miałem niestety nic ciekawego na oku postanowiłem kupić auto przejściowe dość spontanicznie. Auto trafiło się prawie pod domem bo jakieś 15km wiec postanowiłem podjechać i ogladnac autko. Wiec do rzeczy. Vw Touran Trend Rok: 28.11.2007 Silnik: 1.9TDi BLS 105KM Skrzynia: JYK 6-biegowa Kolor: Mountain Gray Metallic Przebieg w dniu zakupu 133050 km Koła letnie 8.5jx18” ET45 z oponami 245/35 Zima 15” z oponami 195/65 Wyposażenie raczej skromne: Soczewka z siuśkami Czujnik zmierzchu Czujnik deszczu Ściemniające lusterko wsteczne Climatronic 4-szyby w prądzie Lustra w prowadzić z podgrzewaniem Tempomat Komputer pokładowy Centralny zamek Rns 300 8 głośników Dogrzewacz silnika Fotel pasażera składany 7-foteli Airbag off Hak ściągany
  17. W ostatnim czasie przy 94520km nowe opony, czyszczenie klimy, nowe tarcze i klocki na tyle. Nowy rozrząd z pompa wody oraz ustawienie zbieżności na 18”
  18. Jak nie masz w planach zrobienia softa w silniku to chociaż zrob moda skrzyni. Chłopaki ustawia granice do której ma trzymać obroty czy tez granice przy której może zmienić bieg. Wyłączenie wbijania jak najniższego biegu po przejściu na tempomat czy tez ogarnąć zamulenie skrzyni BTW: graty auta i niechaj się sprawuje ?
  19. Jak na razie koła szybciej się sprzedały jak auto ? zamówiony n75 chociaż w aso mówią ze nie mam dodatkowo zamówiony zawór podciśnienia egr i dwa zaworki zwrotne do układu podciśnienia w między czasie usunięcie na stałe irytujacego dźwięku otwartych drzwi przy włączonym zapłonie jak i uruchomionym silniki
  20. Hej, Długo szukałem oraz sporo szperałem po VCDS aby deaktywać dzwięk otwartych drzwi. Tak więc znalazłem i wklejam film Pozdrówki
  21. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sumie ja to potrzebuje tylko do ładowania tel wiec podłączę się pod AMI i wstawię złącze USB lub iPhone w podłokietnik. Zmienię ustawienie standby delay w zielonym menu na 30 min i starczy AMI dział i ładuje tel zawsze jak MMI jest włączone wiec będzie ok
  22. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja już wiem trochę pomierzyłem, posprawdzałem w kablach itd. przed lift ma każdą wtyczkę na oddzielnym bezpieczniki i sterowanie plusem po przekręceniu zapłonu. Wystarczy przepiąć pin pożądanej wtyczki pod stały plus i po kłopocie. W polifcie utrudnili życie. Bezpiecznik jest jeden pod wszystkie wtyki i dodatkowo caly czas jest na stałym plusie. Mimo tego nie chodzi gdyż idąc po kablach jest rozejście do przekaźnika, który reguluje przepływem prądu zaraz po załączeniu stacyjki. Zapłon off to przekaźnik odcina plus. Można wyciągnąć przekaźnik i zmostkowac na stałe przejęcie ale według mnie to ostateczność i wole mieć ori tak jak jest. Można zastosować przekaźnik hella który opóźnia rozliczenie przekaźnika ale znalazłem tylko taki do max 15min. Ogólnie odcięcie calego zasilania w polifcie następuje po 15 min. W wolnej chwili będę musiał pogrzebać w zielonym menu i zobaczyć czy nie da się opóźnić czasu odcięcia przekaźników ?? Ogólnie to raczej słabo bo ten przekaźnik jest podpięty pod większość wyposażenia. Można by jeszcze na upartego zrobić obejście i zapiać bezpiecznik bezpośrednio pod aku z dodatkowym bezpiecznikiem
  23. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hejo, jest mi w stanie ktoś napisać co steruje ładowaniem w zapalniczce ? Chciałem przerobić lądowanie po Stałym plusie bez zapłonu. Sprawdziłem zasilanie pod którym jest bezpiecznik gniazd i wskazuje stały plus bez zapłonu ?? w przedlifcie zapalniczki są na oddzielnych bezpiecznikach i plusie po stacacyjce a w polifcie jeden bezpiecznik na wszystkie gniazdka i do tego plus bez stacyjki... o co kaman ? W takim razie czy Gateway ogarnia załączenie zapalniczek po stacyjce ? Jakieś kodowanie ?
  24. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    do pełnego pakietu zima jeszcze eberspacher dobrać i zima nie straszna... kolejne auto tez z ogrzewaniem postojowym ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.