Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Znaczek na gillu prysnąłbym w taki kolor jak obramowanie grilla z RS4 B7... nie wiem jak sprecyzować ten kolor... coś jak szczotkowane alumnimu.
  2. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spore znaczenie ma też jaki olej kto używa i przez jaki długi okres na nim jeździ
  3. Nom przydałoby się ale ta moja tez prawie nowka ? tylko bez łopatek i będzie coś trzeba pomyśleć... Zanim to się stanie muszę moja sprzedać...
  4. Dzięki ? pomimo tego, ze to allroad to zawieszenie robi robotę. Myślałem, ze będzie kanapowo ze względu na zawieszenie ale tak nie jest. Super trzyma się po norweskich zakrętach/serpentynach ? apropo modów to już coś czeka na montaż Jeszcze brakuje ale powoli ? Co do jordan’a to widzę, ze już masz zboczenie zawodowe ? ale przyznam, ze robią je mięciutkie i nadają się do detailingu wnętrza ?
  5. Jak wziąłeś się za listwy drzwiowe to polecam Ci zaglądnąć pod listwy relingowe i zobaczyć co tam się dzieje do tego nowe uszczelki pod relingi
  6. Zostało mi jeszcze kulka gratów: wycieraczka z q5 fotochromy bez ramek skrzynia basowa JL z dwoma dużymi głośnikami jak coś to pw
  7. Weitec chyba nawet nie ma innych springow jak -30 lecz wydaje mi się, ze opuszcza auto jak na sparingach od eibacha sportline
  8. Produktów od Autoglym. Do czyszczenia leather cleaner a potem leather care balm .W b7 tez go używałem natomiast w A3 użyłem colourlock do skory ale ten mocniejszy, który potrafił zjeść farbę w 10 letnim aucie bez problemu ? tutaj nawet nie zamierzałem go używać. Oprocz tego wydaje mi się, że balsam od autoglym ładnie wsiąka i dłużej sie utrzymuje na skórze w b7 czyściłem skórę co 3 -4 miechy i po 4 latach użytkowania wyglądała jak nowa i była miększa niż w dniu zakupu
  9. Hehe, jesZcze tylko przez jakiś czas. Jak balsam wchłonie i go potem ściągnę ściereczka to będzie mat ?
  10. Mnie tez się podoba na fotkach Szczególnie listwy od s4 ?
  11. Małe szuruburu... zapewne pierwsze od 5 lat ?? ogólnie nie ma tragedii... dzisiaj zdążyłem tylko odświeżyć kiere, gałe, fotel kierowcy, podłokietnik i polowe tylnej kanapy ? jutro ciąg dalszy ?
  12. Ładnie wyszły ? udanego wyjazdu, szerokości i bezawaryjności ?
  13. W NO jest taki sam i w tej samej cenie... jakby coś wpadło to mogę dać znać
  14. No kumpel ma już 4 BMW i sam mówi, ze wnętrze za dużo się nie zmieniło. Przyznał ze fotele dużo wygodniejsze i szersze w B8 Jeżeli chodzi o jazdę to czuć roznice po między napędem na tył a na napędem na 4. Do tego dochodzi różnica w zawieszeniu. Mimo to Obydwa aut fajnie sie prowadzi
  15. Ile za granica i jaka skale szukasz ?
  16. Ogólnie z zewnątrz fajne auto tyle , ze w środku dalej to samo. Trochę pomniejszone wnętrze z serii 5. Fotele mi nie podchodzą... on ma hybryde i szczerze powiem ze nawet nawet. 30km zasięgu na bateri także jak ktoś ma do 20km prace to fajna sprawa
  17. Teraz to już za wszystko doliczają. BMW tez nie lepsze. Kumpel ma F30 i również w standardzie nie ma blokady. Dodatkowo BMW od 2015 zrezygnowało z fotochromu po prawej stronie. Nawet za dopłata nie ma tej opcji ?
  18. Nie mam, gdyby nie sprawdził kodu wyposażenia to bym pewnie nie wiedział do dzis ogólnie mi to nie przeszkadza ale byłem zdziwiony, że auto tego nie posiada ?
  19. Widzę Krystian, że też masz bez blokady kolumny kierownicy.... o co tu chodzi.... B8 i B9 jest bez tego czy to była opcja za dopłatą ??
  20. Dobry gofer ? ta moc w takim aucie daj sporo frajdy ? kiedy do Sławka auto wpada na zabieg ? bezawaryjnosci
  21. Niestety Skandynawia ma brak czarnego plasti dipa na rynku. Szczególnie u mnie na rejonie. Auto szersze ? czerwonego już nauczyłem parkować a gostek od volviaka ma szacunek do aut wiec jestem bezpieczny ? niestety jeden i drugi potrzebuje miejsca wiec bez parkowania po skosie się nie obejdzie ?
  22. Jeszcze osłona przednia w czarny mat i po chromie
  23. Ja zagrzałem układ po swap’ie i odpowietrzyłem jeszcze raz. Zacznij od najdalszego koła. Jak płyn nie uciekł ci ze zbiorniczka to odpowietrzasz bez problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.