Treść opublikowana przez Norbas
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Magnez i sprawdzasz, jak się złapią to jest ok. Do tego sprawdzasz palnik a po środku taką banieczkę ma być czyściutka.... Najlepiej wejdź na YT tak jak Fido napisał i obczaj o co kaman
- B7 Crew
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Czyli powrót do B6 Myślałem, że teść sprezentował B7 Czekam na temat z B6 i powodzenia w sprzedaży B5
-
A4 B8 Avant 2.0TDI CAHA Quattro S-line 2012
Ładnie się prezentuje Ciekawy kolor, jakie masz tam oznaczenie ? Jakieś plany na przyszłość ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Czyli jesstem skazany na coś podstawowego
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Też mi się podoba Docelowo 1nk albo carbon tyle, że nie ma chyba carbon'u z rs4 bez znaczka quattro na głównej listwie :/
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
Gdyby nie robili testu spalin już dawno bym go wywalił Myślałem aby wybić wkład ewentualnie kupić zużyty dpf, otworzyć go wywalić środek i włożyć. Przed przeglądem włożyć stary z wkładem i po znowu zamienić.... Obecnie mam 20% zapełnienia...
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Ładnie z tą mordką wygląda Lusterka składają Ci się po zamknięciu auta ? Widzę, że nie masz składanych lusterek na panelu
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No wlasnie ten przod mnie troszke irytuje Kolo na sell, docelowa felga to 19". Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jest na to rozwiązanie.1 opcja, zmieniasz springi z tyłu na te co miałeś. 2 opcja, zmieniasz talerzyki na amorach od B5. 3 opcja, wkładasz gwint i kręcisz Co do BBS to jestem ciekaw jak będzie się prezentować na avancie- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dużo lepiej widzę, że przy springach przód jest zawsze wyżej, przynajmniej wizualnie P.S fajne koło- B7 Crew
- Zapaszki do auta
Do czego idzie porównać ten zapach ?- Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
Spinacie się jak koty nad piaskownicą Trochę dystansu Każdy robi auto pod siebie i jak mu się tam podoba. Jak ktoś już napisał o znaczkach, to faktycznie się gryzą RS z S-line. Zostaw sobie S-line i będzie gitara Co do żarników to mi to wygląda na 5500-6000k bo podchodzą pod niebieskie. 4300 jest trochę biało-żółtawe a 4850 czysta biel Jak wsadzają od S4 to spoko co nie ? Potem też są jakieś plotki, że ludzi objeżdżają S4 Najlepsze są sleepery- Audi A4 B7 1.8T
Co za ET masz na tych felgach ? ET 33 czy 29 ? Ładnie się prezentują Wersje skandynawskie miały siuśki w standardzie auto może być ze Szwecji bo z NO nie opłaca się sprowadzać do PL- B7 Crew
- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Niebieski jest super Myślałem, że masz coś w odcieniu fioletu w DE widziałem rs w podobnym kolorze co masz w avatarze- Jak zlokalizować kostkę B do RNS-E
Kostka B to kostka niebieska jest ona spięta z czarną, zieloną oraz brązową.- Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
Uniroyal czy nokian nie bedzie tak wyglądał... Vredestein ma duży rant ochronny i dziwny design boku opony :/ Mariusz patrzyłeś na strechtyres?- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Co masz za kolor na aucie? Ciekawie wygląda? Masz jakieś foto w większej rozdzielczości?- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Twoja fura to ta z awataru? Nie kleje pytania Te zdjęcie co masz w awatarze/zdjęcie profilowe pod nickiem przedstawia twoje auto?- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Twoja fura to ta z awataru?- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Twoja fura to ta z awataru?- Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Z takim zapałem to może ogarniemy się przed świętami co Jak zwykle lubuskie szaleje Mowa o waszych furach- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Kup 17" są akurat i dwa sezony spokojnie pojeździsz na takim zestawie. Znając, życie na następną zimę będziesz chciał zmienić z 16" na 17" i wydasz kasę na darmo.... Do zimy jeszcze kawałek więc dozbierasz. Policz ile możesz być stratny na takiej akcji i jakie mody możesz wstawić w zamian - 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra