Treść opublikowana przez maly8181
-
stuki w silniku
Wiem że stary temat ale może autor napiszę gdzie był problem
-
Stukanie na lpg 2.4
pewnie spadnięty przy kolektorze i pompuje gaz pod maskę sprawdz to bo auto spłonie
-
[AJM] A4 Avant B5 1.9TDi Rozrzad
napisz gdzie może być priv.
-
Skrzypienie zawieszenia po wymianie
tuleje stabilizatora wymień , wyczyść drążek i skręć na sucho żadnego smaru
-
żółty osad w zbiorniczku wyrównawczym
przepłukałem wlałem nowy płyn i spokój
-
Wymiana reduktora i wtryskiwaczy
reduktor kme tur wtryski barracudy
-
[ 2.8Q AQD ] Alternator. Wyjęcie dołem.
gimnastyka jest ale wyjdzie
-
Wymiana alternatora, diagnoza.
to może napisze że sam regulator wyciągniesz bez wyciągania alternatora
-
[B6 AVF] Buczenie
sprawdz wałek czy nie jest wytarty
-
[2.8Q APR] Stukanie z komory silnika
rozrząd kiedy robiony? sprawdz napinacz hydrauliczny
-
Audi bierze olej po planowaniu głowicy
to już wiesz że trzeba te silniki miały wadliwe pierścienie jak i wszystkie 8v
-
kable beru vs bremi, który oryginał?
kolego ja kupiłem bremi po 3 miesiącach zaczął szarpać , podnoszę maskę a tam pęknięcie przy fajce przy 4 cylindrze a kabel cały zielony wylazł na wierzch , także się zastanów czy warto , za połowę kasy kupisz sobie np.magneti marelli
- Analiza Błedów
-
17522 i 17548 po wycięciu katów
kto w Białym to robił ?
-
żółty osad w zbiorniczku wyrównawczym
Mam to samo ktoś wie od czego to jest?
-
Gdzie znajduje się czujnik temperatury zasysanego powietrza?
w rurze dolotu przy przepustnicy czarna wtyczka widać z góry
-
Słychać popychacze nawet po wymianie -AJM
pompki do roboty
-
Polecane opony letnie
kolego ja je wziąłem , użytkuje z miesiąc są ok 225 45 17
-
Stuki po odpaleniu
słabo widać ale chyba napinacz pk jest wywalony
- Pierścienie ABS
-
Cichy stukot od prawej strony silnika
może zawór evap
-
Błąd 17930 Camshaft Bank2 POMOCY
dobry napinacz założyłeś ? wiesz że są inne
-
podnoszące się obroty przy zmianie biegów
może czujnik na pedale sprzęgła?
-
problem z audi 2.4 v6
tak silnik podmienił bo takiego pewnie nie ma
-
Dwumas czy zestaw ze sztywnym kołem?
a co się dzieje z twoją dwumasą