Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Shell w CZechach - Mikulov - 5.4 zl Auchan sosnowiec - 3.99 Zalalem tyle, ze az przez wlew bylo widac paliwo
  2. Hmmm ja zrobilem update juz jaksi czas temu to 5.0.1 w moim galaxy s4, ale nic nie robilem, nie przywracalem do ustawien fabrycznych...czy takie cos go przyspieszy ? I co wtedy strace ?
  3. U mnie gospodarz nie mial, i polecil by isc przy promenadzie. Wiec no coz
  4. sebul odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Mnie Narcos porywa, 2 odcinki za mna poki co, dlugie sa ale nie nuza ani troche 10 odcinek Suits mnie zmiazdzyl i...trzeba czekac do stycznia na kolejne ;/
  5. Luzik A jakbys szedl od portu, to wchodz do kazdegu sklepu z napojami i alkoholem, ten byl taki ze byl jeden albo dwa schodki do normalnego sklepu i glebiej po schodku sie wchodzilo do alkoholi Chcac byc pewnym mozesz wchodzic do kazdego , na bank znajdziesz A i byla tam tez slivovica, tez chyba 1l , ale juz za 112 kun
  6. Ja kupilem u siebie w Tucepi, na promenadzie jest sklep nie pamietam nazwy ale bylo " COS TAM Market" przy zarciach, nie w porcie tylko przed sporo(idac sobie promenada przy plazy), 1l za 79 kun, kupilem jedna zwykla i jedna ziolowa. Najlepsza cena jaka znalazlem, w innych byly w ladnych buteleczkach 0,2 l za 35-45 kun, lub 3 rozne w butelkach wygladajacych na 0,2 , max 0,3 za 100 kun przy hotelu blue sun... wiec.... ten sklep byl taki ze sie wchodzilo do srodka jakby do mieszkania,zagladaj do wszystkiego co ma w nazwie MARKET do alkoholi sie wchodzilo po schodkach
  7. To juz lepiej brac kanapki, bo pewnie ceny zaporowe
  8. Bylem w Krka i mi sie mega podobalo, a Plitvickie z kim bym nie rozmawial to poleca, poza tym nie bede jechal sam i inni tez chca to zobaczyc
  9. jestem obecnie na chorwacji w Karlobag, koło zadaru i uważam, że najlepiej brać złotówki i wymieniać w banku. Za ok. 300zł jest 510kunWysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka Moglbys porobic fotki okolicy i plazy ? Bo tak myslimy czy za rok by nie jechac w miejsce gdzie bedzie blisko do wiekszosci atrakcji , ale zeby sama miejscowosc tez byla ladna ( Wlasnie do Zadaru, Jezior Plitwickich, Krk, Puli- chociaz do Puli to i tak pewnie daleko bedzie) )
  10. Ja za winiety i paliwo karta placilem, wzialem tez euro i tam na kuny wymienialem, kurs byl 7.4 kun za 1 euro
  11. To tanio u mnie w studenacu 7,49 bylo, butelki przyjmowali oczywiscie ale czasem je wywalalismy bo nie chcialo sie nosic A i pytanie roku: dlaczego chorwaci jezdza na zimowkach ?
  12. Moze yanosika zainstaluj w fonie i zainwestuj w neta w telefonie ? Tanie to jak barszcz teraz bo 9 zl za 1 gb jak mnie wiecej sie teraz dostanie, a starczy w zupelnosci
  13. Lipa ceny, piwo w butelce prawie 9 kun( bo piwo 7,5-8 kun i kaucja, a w puszcze za 10,5 kuny) , ser kostka goudy 28 kun jak dobrze pamietam, jajka , 18 kun za 10 , sok jakis czy nektar 12 lub 14 kun, duze karlovacko 1,895 l 19 kun w promocji, 20-22 zazwyczaj, chleb 9 kun w piekrani, obiad w tucepi 45 kun i piers z kurczaka , frytki i pomidorek , taka olowa, i pojesc tym srednio idzie, piwo w knajapch zazwyczaj 15 kun duze, 10 male, gdzieniegdzie 18 kun , w makarskiej w lagunie duzo zarcia , 50 kun i podwojna piers, frytki, ryz i saladka , nie przejadlem tego a ja dalme tam raz przed podroza hamburgery 22-25 kun i srednio dobre, kebab , gyros 25 kun, ale jak dla mnie mega slony i nie do zjedzenia do konca... malo sosu tez daja . Zarcie to ogolnie fast food, wszystko na oleju, mieso az prawie plywa w oleju w breli albo baska voda jadlem obiad , byl co prawda drozszy bo chyba z 70 kun ale miesko w piernce super ,fryteczki i sosik ) I najwieksza lipa to remonty w czechach i austrii, dziadostwo nieziemskie ;/ Na szczescie nigdzie nie stalem w korku, ale jak jechalem to w austrii byl w strone polski ladny koreczek
  14. A ja jednak do Tucepi smigam Odpowiada nam ten apartament co znalazlem, wiec nie bedziemy szukac dalej Panowie, a ile można alko przewieźć przez granice ? edit, juz wiem Alkohol i tytońPodróżując z jednego państwa UE do innego, możesz zabrać ze sobą alkohol i wyroby tytoniowe przeznaczone na własny użytek, ale nie w celu ich sprzedaży. Zgodnie z prawem unijnym nie musisz udowadniać, że produkty te są przeznaczone na Twój własny użytek, jeżeli nie przekraczają one podanych ilości: 800 papierosów 400 cygaretek 200 cygar 1 kg tytoniu 10 litrów wyrobów spirytusowych 20 litrów wina alkoholizowanego 90 litrów wina (w tym maksymalnie 60 litrów wina musującego) 110 litrów piwa. http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/carry/alcohol-tobacco-cash/index_pl.htm bajka Nie wytrzymalem i musze to napisac ....JADE ! Oby szybko dojechac
  15. Łozysko
  16. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ha, a co robicie na wakacjach ? Calkowity relaks czy cos jednak dzialacie ?
  17. sebul odpowiedział(a) na lysymakak temat w 1.9TDI
    Ja bym jechal im to udowodnic I nakrecil jeszcze filmik do tego I oczywiscie albo rekompensata znaczna, albo filmik do neta leci
  18. sebul odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Tez polece My name is Earl A od siebie polece Graceland Sie wciagnalem i juz final sezonu 1 mi zostal, 2 sezon w trakcie zdobywania, bo cos wolno leci Ale jest git
  19. I pamietajacie o tym ze system gromadzi dane, hasal etc i moze sobie ms to kontrolowac i robic co chce
  20. Byc moze tasma sie poluzowala lub jakis inny kabel i daltego nie laczy Najlepiej by bylo to rozebrac i sprawdzic btw, zly dzial
  21. Chyba zanalazlem cos inedalnego Wreszcie sa 3 lozka, dwa pojedyncze w osobnym pokoju ktory ma balkon, lazienka, duze lozko z kuchnia i do tego taras Wszystko z widokiem na morze Poki co cena 76 euro, moze sie uda cos urwac Ale i tak chyba to zarezerwuje bo wyglada swietnie A na 3 to wyjdzie jakos po 1000 zl / na glowe
  22. Ok, to szukam w takim razie dalej
  23. Sa to zazwyczaj lazienka, taras, kuchnia , sypialnia i zazwyczaj kuchnia polaczona z jakby pokojem zwyklym
  24. Pany, a czy 70 euro za noc to sporo w Tucepi ? Bo rok temu bylem w Tribunj i placilem 25 euro za noc za apartament Tyle ze bylem od polowy czerwca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.