Treść opublikowana przez sebul
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
Nie uzywam tego lewarka, woze go w razie czego, ale w garazu mam "zabke" Maly update, zauwazylem ze ten waz nie dolega dokladnie i z jednej strony lekko odstaje ....czy tak ma byc czy ma dobrze przylegac ? Bo na 1 i 2 biegu jak dodaje gazu to swist mam i mokre od oleju tam jest
-
Jak naciągnąc pasek klimatyzacji ?
Nie mam kanalu i bede podnosil auto podnosnikiem, pytam daltego zeby zabrac wszystko od razu a nie pozniej szukac czegos i podnoscic auto kilka razy. Jesli drazni cie to nie musisz odpowiadac, moge poczekac az ktos inny komu takie pytania nie przeszakdzaja odpowie. Forum jest od pomagania By uscislic: klucz do tych 2 śrub to imbus 6-tka, a do napinacza 17stka .
-
Jak naciągnąc pasek klimatyzacji ?
A jakiego klucza mam uzyc jesli nie mam dynamometrycznego ? Jaki tam jest ? Tez imbus 5 ?
-
Coś wymienić podczas sprawdzania szczelności ?
Mam gdzies nieszczelnosc, bo w rok z 500 g czynnika zostalo 175 g i slabo klima chlodzila. Na poczatku sierpnia jestem umowiony z gosciem aby zrobil przeglad gdzie jest nieszczelnosc, z zewnatrz wszystko ok wiec trzeba rozbierac i ... czy mowic mu zeby wymienil cos przy okazji ? Rok temu zawadzilem gdzies i uszkodzilem weza, zakuli go i jest szczelny ale cos jeszcze jest nie tak i skoro i tak bedzie rozbieral to moglby cos wymienic . Co poradzicie ?
-
Jak naciągnąc pasek klimatyzacji ?
A powiedz mi jeszcze tylko w ktora strone krecic ? Gwint normalny jest ?
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
Panowie, jak najlatwiej dostac sie do weza od turbo , tego grubego w ksztalcie S ? Podniesc auto na lewarku i pod auto wskoczyc ?
-
Jak naciągnąc pasek klimatyzacji ?
A pamietasz moze jaki klucz tam bedzie pasowal ? I gdzie dokladnie bedzie ta sruba ?
-
Po włączeniu klimy piszczy pasek Audi B6 Avant AVF
Ktos ma foto pogladowe ?
-
Jak naciągnąc pasek klimatyzacji ?
Bylem dzis u goscia bo mi klima slabo dziala i sam mi mowil zebym go naciagnal...a gosc ma serwis aut z grupy VAG wiec raczej glupot by nie gadal ?
-
Jak naciągnąc pasek klimatyzacji ?
No właśnie, ktoś może mi powiedzieć ? |bo czasem mi zapiszczy
-
Wakacje w Chorwacji
w tym czasie bez problemu znajdziesz kwaterę, a gdzie to już wybór należy do Ciebie czy lubisz spokój i małe plaże czy też jak jest tłoczno i duże plaże, wszędzie jest pięknie a jak z cenami ? bo rok temu bylem w drugiej polowie czerwca w Tribunj i placilem 25 euro / apartament , we dwie osoby bylem, a teraz bysmy chcieli 3 lozka
-
Wakacje w Chorwacji
a miedzy 23 sierpnia do 5 wrzesnia jakos ktos jedzie ? Ktos moze polecic jakas niedroga kwatere ? bo planuje z ziomkami pojechac
-
zakup tv - help!
Nie uzywam bo wtedy by mi grafika nie wyrboila by grac w gry w 4k , nie kupie jeszcze dlugo, poki co jak dla mnie zbedny wydake , skoro glupia tv nie ma nawet niekiedy 1080p, .... w necie jedyne co jest to porno w 4k , a filmow nie widac
-
Siłownia
A to najlepsza to samoroba na spirycie Mamuska kolegi ogarniala mega za***ista Ale to kiedys , teraz nic wiecej niz piwo nie wpada A i to od swieta A czeka na mnie piwko z Łeby i z nowootwartego browaru w Tenczynku
-
Siłownia
A cytrynoweczka kupna czy robiona ?
-
Siłownia
wypilem dzis 3 piwa masakra post na kolejne miesiace tak to jest jak ziomek z uk zjezdza ;] i jeszcze burger w 7th street 900kcal, do rana nic nie jem ;]
-
Wakacje w Chorwacji
masz
-
Koniec z mandatami z radarów od straży miejskiej i gminnej
Oby je odebrali, poki co nic nie mowie, poczekamy zobaczymy
-
co sadzicie o telefonach kruger&matz
wygralem tableta ich i slaby, jak sie laduje to musi byc wlaczony , lol . ale za darmo to spoko
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
no juz po promocji
-
Wyjmaki do RNS E w Olsztynie?
W dziale zrob to sam jest poradnik jak je samem uzrobic
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Mnie tez, ale pelno ludzi pisze ze mieli podobnie, a po przejsciu gry na obecny model platnosci wiele grze dalo i same pozytywy leca
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/elder-scrolls-online-do-kupienia-za-58-zl-jest-to-cena-o-70-100-zlotych-mniejsza-niz-w-innych-sklepach kupuje ktos ? bylby ktos do pogrania ?
-
Siłownia
A jak ! Wczoraj na kolacje slatke z salaty lodowej i warzyw z kurczakiem zjadlem i doprawilem to miska platkow z mlekiem
-
Siłownia
Ja wiem, ale aktualnie do mcd nie ma A u mnie bk czy kfc( a zrazilem sie ostatnio, zamowilem maxi twista i twistera i co ? nie pojadlem,,,, bo kawalki miesa jakie dali to byla zenda, plaskie jak karta papieru ;/ ) nie ma