Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Pisalem, ze jak auto stalo, otowrzylem bagaznik, zeby jakos probowac lokalizowac dzwiek, bo przeciez pod auto nie wejde...
  2. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Hmmm jechalem z w miare stala predkoscia, wlaczylo sie to , to lekko ujalem noge z gazu, dodalem gazu i ustalo ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 22:11 ---------- Dzis mialem troche cichszy ten dzwiek i cos jakby wibrowalo hmmm co moge sprawdzic ? Raz tez jak wyjechalem z garazu i auto stalo a ja zamyklame garaz to uslyszlem ze cos wibruje w auci,e wsadzilem glowe do bagaznika ale nie moglem dokladnie stwierdzic skad pochodzi ten dzwiek, jakies pomysly ? Dodam ze po chwili ustalo Cos przymarza ?
  3. :grin::grin::grin:
  4. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Bezposrednio do aku podlaczyc swiece czyli jak?
  5. Nie widac, ze blyska bo lampy na podczerwien sa, i robia wyrazne zdjecie bez jakiegokolwiek widocznego flesha
  6. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    mam podobny problem jak ty kolego spradzalem świece z mechanikiem i byly w porządku i do tej pory nie doszedłem co może być tego przyczyną a znowu kogoś się pytałem to powiedział że jeśli obroty przez chwile w niskiej temperaturze zaraz po odpaleniu podskoczą na chwile to normalne i przestałem jak narazie grzebać bo poza obrotami odpala normalnie tyle że ja mam silnik BKE Tylko ze mi mjeszcze pusza b.ąka
  7. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Czyli drucik do swiecy i do + na aku, i swiece do masy , czyli np bloku silnika ?
  8. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Wiec wyjac wszystkie i po kolei kazda sprawdzac czy laczyc je szerogowo np ?
  9. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Dobrze, a powiedz mi jak sciagnac te kapturki z nich ? Pociagnac do gory ? I jakim kluczem je odkrece ? Bo nigdy jeszcze przy nich nie grzebalem, jedynie w puncie wymienialem swiece Chociaz szczerze to wolalbym sprawdzic rezystancje, bo mam zle przygody ze swiecami Jeszcze bym ukrecil jakas czy cos, bo nie mam klucze dynamometrycznego
  10. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Tzn po co podpiac ? Czy zmierzenie rezystancji nie bedzie najlepszym sprawdzianem ? Czytalem ze takie podlaczanie na krotko i sprawdzanie czy sie nagrzewa zle dziala na swiece
  11. sebul opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie, powiedzcie mi, jak odpalam po postoju nocnym, to silnik potrzebuje paru sekund aby wszedl na wlasciwe obroty i lekki dymek leci. Pozniej juz jest ok, jak pozniej odpalam pali bez problemu. Czy to beda swiece ? Czy cos innego ? I jesli to one, to jak je sprawdzic ? Wiem ze multimetr wystarczy i mierzyc rezystancje, ktora powinna byc w przedziale 1 - 2 Ohmów tak ? Tylko jak sciagnac te kapturki ze swiec ? Ciagnac do gory czy wykrecac , bo nie chce nic pourywac
  12. Zalatwisz cos taniej ?
  13. Max 500 zl, ale i tak bym nie bral, bo brzydkie w cholere Juz wole moje pordzewiale stalowki
  14. Ja bralem S5, drozszy ale niby lepszy technologicznie wiec mysle ze wytrzyma dluzej, poki co zero problemow , nawet jak auto postoi 2 tygodnie w garazu
  15. Wyglad i jakość ? Juz teraz wiem, ze moje kolejne auto to bedzie audi, ale tym razem juz quattro musowo bedzie
  16. Tak to ja tez umiem, mi chodzi o sprawdzone miejscowki.
  17. Dzieki panowie, jak ktos ma cos jeszcze, niech pisze, niedlugo podzwonie i mam nadzieje ze sie uda cos znalezc
  18. Macie panowie jakies sprawdzone fajne pokoje w zakopcu ? Bo chce sie wybrac na weekend majowy i niestety ale polecany przez kolege gosc juz nie ma miejsc wolnych. zalezy mi na pokoju z lazienka, duzym lozku i parkingu I cena zeby jakas wielka nie byla Tak 40-50 zl /osobe choc jesli bedzie taniej to sie nie pogniewam
  19. Za niby to nie jest nisko ? Dla mnie 1 be to juz troche nisko na zime Mam i wolalbym chyba zwykle
  20. Ja jezdze na bezdotykowa i za 5 zl ladnie sobie autko umyje i lsni Mi styka
  21. albo Sklep Komputerowy " KOMP"
  22. Dzieki za info, jak kiedys komus wjade w dupe i zobacze ze ma nieseryjne lampy, od razu mowie ze nie widzialem aby cos sie swiecilo Dalbys jeszcze jakies inne rady
  23. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Dociagniete czyli ? Ze niedolegaja dobrze do piast? Mysle, ze raczej beda dobrze, bo sam zmienialem i dobrze dobkrecalem.Ale sprawdze Ktos ma jakies inne jeszcze pomysly ? Bo mi sie wydawalo jakby to z okolic silnika bylo.
  24. sebul opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dzis jadac uslyszalem dziwny dzwiek, jechalem moze ze 100 km/h i nagle uslyszalem dzwiek jakby cos sie bardzo szybko obracalo...trwalo to pare sekund max, zwonilem , ustalo i sie juz nie pojawilo.... dodam ze auto nie zwonilo ani nic, poprostu tylko ten dzwiek sie pojawil, wiecie moze co to moglo byc ? Bo juz sie to nie powtarzalo, pozniej nawet jechalem 160 i nic, ponad 3000 obrotow i nic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.