Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
uwazasz ze to jest zabierak z dobrym stanie??? bo ja widze jak wyrobione sa krawedzie na koncach to duzo zycia mu nie zostalo. jezeli gniazda sa w takim samym stanie to radzilbym tez sie tym zajac...
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
czaaary
-
[ALL] Zdjęcia na zlecenie
a czemu niby sprzet na kosztowac 2tysie? to chyba z aparatem :polew: trzy przyssawki , trzy rurki alu i element mocowania aparatu z jakiegos starego statywu?
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
SIE zrobiło SIE...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi w trasie ponizej 110 to przybywa w zbiorniku... to lepsze niz KERS :polew:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: na dniach wiecej fotek jak wygladaja za dnia zgaszone.
-
[ALL B7] Wymiana/uzupełninie płynu chłodniczego
ja bym zalal koncentratu, jak spuscisz plyn z samych wezy i chlodnicy tio wcale duzo wiecej nei zejdzie a jak zaczniesz z nagrzewnicy itp to potem sie narobisz zeby to odpowietrzyc. skutek powinen byc taki sam a roboty zaoszczedzisz..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
u mnie w warsztacie moge Ci nawet przerobic TATA nano na allroada jak chcesz :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Audi go odkupi pewnie
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
kuredu ma jedna konczyne za mało :polew: dlatego nie ma jak automat , filmiki mozna krecic na spokojnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no własnie, a sie zastanawiałem co za złamas mi bajzel w pokoju narobił... w roomie znaczy...
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
SIE robi :polew: :polew: samoSIE ;]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w gdańsku w Witografie wydrukuja co chcecie i bez naciagania... a Tomeks tak sie podjarales ze zapomniales kartona wziac dla Łepskiego... :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie nie nie ;] czytaj ze zrozumieniem.. "DVD ale tylko do czytania map" to ze czyta DVD to nie znaczy ze dekoduje filmy , nie da sie ogladac bez zewnetrznego odtwarzacza...
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
do dzisiaj mam cieszymordke jak sobie o tym przypominam to cytat z polskiego filmu. "baza ludzi umarłych" chyba..
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
ja jest adpatacja to na pewno ma multi. zreszta jak ma przod naped to ma MULTI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ciekawe czyje to
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
to tak jak na autostradzie. wszyscy co jada wolniej to ciamajdy i zawalidrogi , a Ci co nas wyprzedzaja to wariaci bez wyobrazni i samobójcy :gwizdanie: generalnie kazdy uwaza sie za mistrza... a to ja jestem the best :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:kox: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Autostrady dla bogatych z Warszawy do Świecka 100zł
cos pokreciles w obliczeniach bo ropa na km kosztuje jakies 25 groszy przy spalaniu kolo 6/100. czyli doplacasz nie 1/3 a DRUGIE tyle juz teraz nasza piekna A1 wymaga podwojenia kosztow przejazdu... z jednej strony gdybym mial wybor np w drodze do warszawy to na pewno chetnie bym doplacil zeby nie tluc sie "7ką ", ale z drugiej strony jak ktos ma autostrade np na trasie dojazdu do pracy to nei sadze zeby codziennie wykladal kase na dojazdy... co do tego ze spalanie na autostradzie jest wieksze to chyba jednak bardzo sie mylisz bo utrzymujac jednostaja predkosc na pewno spali mniej niz szarpiac sie po drodze krajowej. przecie nikt nie kazde leciec 200km/h ...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
SDS nie ma nic wspolnego z BT, moze dzialac nawet bez BT. bo to sterowanie RNSem a nie telefonem. znaczy telefonem steruje wtedy navi...
-
[INNE] Problem z klaksonem w VW T4
ja stary klakson byl przegnity to zapewne robil zwarcie wiec spalio bezpiecznik. sprawdziles??? a sprawdziles. doczytałem. a nie slychac ze klika przekaznik?? bo albo przekaznik albo faktycznie tasma ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi:
-
[A6 C6 3.0TDI 2007] Zawór motylkowy kolektora ssącego
jak jestes z pomorskiego to masz dwa wyjscia. udac sie do salonu i wymienic zestaw przepustnic za okolo 2000 , potem poczekac az padnie druga strona albo moge Ci to zrobic zebys oszczedzil "troszke" kasy ;] w warsztacie jest moj temat w sprawie klap gaszacych, ale ja akutalnie naprawiam swoja druga strone tych klap i jednak problem jest troche inny niz w pierwszej. tak czy inaczej wszystko da sie zregenerowac za ulamek ceny z ASO... co do drugiego bledu to cos z ladowaniem. moze regualtor napiecia ? trzeba obadac temat ale pewnie tez do ograniecia...
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
sa zgrzane ultradzwiekami. nie ma inengo wysjcia tylko podwazac czyms i sluchac jak trzaska ;] rozumiem ze kolor tapicerki Ci nie pasi i dlatego chcesz rezac? jak sie boisz to mozesz mi wsylac;] bedzie jak ORI