Treść opublikowana przez Onkel
-
Nr Pin-u kostki radia
Witam. Potrzebuje nr pinu jaki jest w kostce zasilającej radio od strony wiązki samochodu (żeński). Muszę pociągnąć plus po stacyjce i chciałem włożyć go do ori kostki.
-
A4 B5 Wygłuszenie drzwi niski budżet(bardzo niski)
Poczekaj jeszcze jakiś miesiąc aż uskładasz trochę kaski i zrób to porządnie. Tzn. za jednym razem wygłuszenie i te głośniki. Po co bawić się kilka razy w rozbieranie?? Lepsze byłyby dystanse z MDF-u takie mam u siebie w B6. W a3 miałem plastikowe i nie było źle. Tylko nie rób tak wszystkiego po kosztach bo to odbije się później.
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Musisz wysunąć mały bolec przy pokrętłach i wszystko wyjdzie.
-
a4 b7 PZU AC
Pisać odwołanie. Śmiech na sali 275zł
-
Otwieranie audi
Najlepiej byłoby podpiąć VAG-a i zobaczyć jakie błędy wyskoczą.
-
Sami kupujecie czesci czy przez warsztat?
Zawsze zamawiam sam. I u chlopaków z forum. Mają zajebi*te ceny markowych części. Mechanior tylko wymienia jeśli moja wiedza i umiejętności nie pozwalają na osobistą wymianę.
-
Prosba o pomoc z logami
Zrób logi kanału 3 i 115 dynamiczne bo chyba tylko takie robi się w benzynie...
-
instalacja radia
U mnie np. są wszystkie głośniki a u kumpla tylko przód suba też nie ma.
-
Czy można jeździć bez pompki paliwa?
Mi powiedzieli, że BRC SQ24 można 5 razy później trzeba coś kasować. I zależy jak masz jeszcze podłączoną. Jeśli pod bezpiecznik pompy paliwa to nici z trybu awaryjnego...
-
Rozrząd, jaki koszt?
Wejdź w dział sprzedam tam kolega z forum ma z pompą wody oryginał za 480zł do sprzedania.
-
Ściąga w lewo.
A jak jedziesz na prostej bez kolein to też ściaga??
-
Wentylator klimatyzacji
Ściągnij schowek pasażera, tam masz kostkę do wentylatora. Podłącz na krótko i zobaczysz.
-
instalacja gazowa, jaka i gdzie na podkarpaciu lub malopolsce/lubelskim
Ja w swoim motorze 1.8T 150Km nie oszczędzając mam 12-13l.
-
instalacja gazowa, jaka i gdzie na podkarpaciu lub malopolsce/lubelskim
Tak. I nie wiem jak wy osiągacie w tych motorach 10l.... No ale lepiej napisać 10 niż 13...
-
Podłączenie nie ori radia - plus po stacyjce
No właśnie jest taki myk, że to radio nie ma normalnego wyłącznik/włącznika. Załącza się po przekręceniu stacyjki i gaśnie po wyłączeniu. Radio Pioneer f900BT. A na stałym + chyba nie może być bo wtedy ustawienia będą ginąć.
-
Podłączenie nie ori radia - plus po stacyjce
Inaczej. Chcemy podłączyć przewód odpowiedzialny za plus po stacyjce pod stałe zasilanie i na nim włącznik. Żeby można było słuchać radia po wyciągnięciu kluczyka. Tak chce kolega więc jeśli się da to pomyślimy.
-
Wybór CB radia :)
laguna Unidena made in.....??? Jakiego masz??
-
Podłączenie nie ori radia - plus po stacyjce
Ja myślę nad założeniem jakiegoś ładnego włącznika na przewodzie plusa po stacyjce. Ale to w weekend. Jak zrobię to też dam znać.
-
Wybór CB radia :)
Czyli ten M-tech będzie porównywalny do Unidena??
-
Przekładka reflektorów
:polew: Przestań. Choć w sumie co kto woli ale mi się nie podobają i był już kiedyś podobny temat.
-
Brc sq 24 zaczął wiecej palić
Jak chciałeś pomóc??? Powodzenia z tym spalaniem w tym silniku:facepalm:
-
Podłączenie nie ori radia - plus po stacyjce
Witam. Montowaliśmy dzisiaj u kumpla radio pionieera 2 din. Wszystko ładnie działa tylko jest problem z wylączeniem go. Ori radio jest wyłączane chyba po can-ie a to radio musi być wyłączane jak zginie zasilanie po stacyjce. W kostce stacyjki nie ma kabla z zasilaniem po stacyjce. Jak to rozwiązać w B6? Pociągnąc kabel z miejsca gdzie plus jest po stacyjce?? Skąd najlepiej???
-
Świece zalane olejem - powód?
Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Zacznij od uszczelki.
-
Ozonowanie
To właśnie z grupona kupiłem.
-
Gdzie macie zamontowany reduktor?
Mam podobnie tylko może trochę bardziej przed zbiorniczkiem.