Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Potrzebuje nr pinu jaki jest w kostce zasilającej radio od strony wiązki samochodu (żeński). Muszę pociągnąć plus po stacyjce i chciałem włożyć go do ori kostki.
  2. Poczekaj jeszcze jakiś miesiąc aż uskładasz trochę kaski i zrób to porządnie. Tzn. za jednym razem wygłuszenie i te głośniki. Po co bawić się kilka razy w rozbieranie?? Lepsze byłyby dystanse z MDF-u takie mam u siebie w B6. W a3 miałem plastikowe i nie było źle. Tylko nie rób tak wszystkiego po kosztach bo to odbije się później.
  3. Musisz wysunąć mały bolec przy pokrętłach i wszystko wyjdzie.
  4. Pisać odwołanie. Śmiech na sali 275zł
  5. Najlepiej byłoby podpiąć VAG-a i zobaczyć jakie błędy wyskoczą.
  6. Zawsze zamawiam sam. I u chlopaków z forum. Mają zajebi*te ceny markowych części. Mechanior tylko wymienia jeśli moja wiedza i umiejętności nie pozwalają na osobistą wymianę.
  7. Zrób logi kanału 3 i 115 dynamiczne bo chyba tylko takie robi się w benzynie...
  8. U mnie np. są wszystkie głośniki a u kumpla tylko przód suba też nie ma.
  9. Mi powiedzieli, że BRC SQ24 można 5 razy później trzeba coś kasować. I zależy jak masz jeszcze podłączoną. Jeśli pod bezpiecznik pompy paliwa to nici z trybu awaryjnego...
  10. Wejdź w dział sprzedam tam kolega z forum ma z pompą wody oryginał za 480zł do sprzedania.
  11. A jak jedziesz na prostej bez kolein to też ściaga??
  12. Ściągnij schowek pasażera, tam masz kostkę do wentylatora. Podłącz na krótko i zobaczysz.
  13. Ja w swoim motorze 1.8T 150Km nie oszczędzając mam 12-13l.
  14. Tak. I nie wiem jak wy osiągacie w tych motorach 10l.... No ale lepiej napisać 10 niż 13...
  15. No właśnie jest taki myk, że to radio nie ma normalnego wyłącznik/włącznika. Załącza się po przekręceniu stacyjki i gaśnie po wyłączeniu. Radio Pioneer f900BT. A na stałym + chyba nie może być bo wtedy ustawienia będą ginąć.
  16. Inaczej. Chcemy podłączyć przewód odpowiedzialny za plus po stacyjce pod stałe zasilanie i na nim włącznik. Żeby można było słuchać radia po wyciągnięciu kluczyka. Tak chce kolega więc jeśli się da to pomyślimy.
  17. laguna Unidena made in.....??? Jakiego masz??
  18. Ja myślę nad założeniem jakiegoś ładnego włącznika na przewodzie plusa po stacyjce. Ale to w weekend. Jak zrobię to też dam znać.
  19. Czyli ten M-tech będzie porównywalny do Unidena??
  20. :polew: Przestań. Choć w sumie co kto woli ale mi się nie podobają i był już kiedyś podobny temat.
  21. Jak chciałeś pomóc??? Powodzenia z tym spalaniem w tym silniku:facepalm:
  22. Witam. Montowaliśmy dzisiaj u kumpla radio pionieera 2 din. Wszystko ładnie działa tylko jest problem z wylączeniem go. Ori radio jest wyłączane chyba po can-ie a to radio musi być wyłączane jak zginie zasilanie po stacyjce. W kostce stacyjki nie ma kabla z zasilaniem po stacyjce. Jak to rozwiązać w B6? Pociągnąc kabel z miejsca gdzie plus jest po stacyjce?? Skąd najlepiej???
  23. Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Zacznij od uszczelki.
  24. Onkel odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    To właśnie z grupona kupiłem.
  25. Mam podobnie tylko może trochę bardziej przed zbiorniczkiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.