Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Witam wszystkich. Opiszę zmianę tego zamka bo troszkę problemu mi narobił. Pomijam to, że wysypało mi się wszystko w samochodzie jak chciałem wyciągnąć czekając na kobiete pod supermarketem ( nie wiem jak ja znalazłem te małe sprężynki ) Po pierwsze trzeba bardzo uważać przy demontażu zamka z klamki. JA nie uważałem i musiałem szukać części :gwizdanie: Kleiłem trochę klamkę bo myślałem, że coś uratuje ale niestety skończyło się na zakupie nowej. Na tych metalowych zapadkach macie numerki. Wkładamy je w zamek (1,2,1)uprzednio wkładając małe sprężynki. Przekładamy do nowej klameczki i jest dobrze. Niżej kilka fotek żeby wszystko było wiadomo co i jak.
  2. Czujnik stopu przy pedale.
  3. No i wyjaśniła się moja tajemnica lasu dlaczego na ori zbiera super a na pionku badziewnie:D
  4. U siebie też mam zamontowaną ramkę z radia ori :> Choć ja teraz zbieram na RNS-a
  5. A jaki masz prąd rozruchu na aku?? U mnie wyskakiwał taki błąd jak miałem 380 rozruchu.
  6. O to mi chodziło Dzięki wielkie Grzesiu
  7. Nie wiem nie znam się na tym. Dlatego powiedzcie mi jak podłączyć ori zawór jak kupie żeby wszystko było dobrze. A jeszcze zapytam o ori DV. Ktoś na forum pisał, że ori nie są najlepsze i podał inny tylko nie mogę odnaleźć tego tematu...
  8. Myślę, że z wymianą sobie poradzę Tylko powiedzcie mi jeszcze teraz jaką rure muszę kupić żeby połączyć DV z tym króćcem na dole co mam obcięty??? Moge dokupić jakiś i połączyć czy cały ten co idzie od turbiny do pasa wymienić??
  9. Do tej pory max silnik jaki posiadałem to 1.8 :gwizdanie: Dlatego bez szału Zawór ori jest z tym numerem: 06A145710P??
  10. A to przez to może byc słychać ten syk powietrza??? A co z tym kikutem, który został na dole?? On łaczy się też z seryjnym DV??
  11. Witam kolegów. Borykam się od jakiegoś czasu z problemem słyszalnego syczącego powietrza przy załączaniu turbiny. Ale co dziwne z logów które zrobiłem i wysłałem na forum okazało się że wszystko jest ok. Ale syczenie słychać dalej. Węże wszystkie sprawdzone i wydają się ok. Ale znalazłem zawór czy jak to nazwać który nie wiem do czego służy a raczej nie jest to ori rozwiązanie. Podobnie jest z kikutem który wystaje z węża od turbiny. Tutaj wygląda to na świeże rozwiązanie tak jaby przy montażu gazu 3 miechy temu coś zrobili i zaślepili w ten sposób. Wszystko pokazuje na fotkach.
  12. Bo aukcja obiegła już chyba wszystkie fora
  13. Wiem wiem o sondach ale one są ok. Pisałem z chłopakami na pw i muszę szukać nieszczelności bo wszystko ok z logów wygląda. Zaraz jade na kanał i bede szukał. Dzięki za odpowiedź.
  14. Witam kolegów i proszę o analizę moich logów turbawki.... Chyba dzieje się coś z nią niedobrego bo "wydaje" mi się że nie ciągnie tak jak w czerwcu kiedy robiłem logi prze zagazowaniem. Dodatkowo słychać syczenie przy załączaniu się turbo więc myślałem, że mam gdzieś dziurę. Oddałem do mechaniora ten stwierdził że wszystko ok nie ma dziu więc problem tkwi w samej turbinie. Dlatego tez wysyłam wam logi. Grupy: 003,032,115 - http://vaglog.rtnet.pl/audiqa_63249.html
  15. w sprawie głośników patrz czy kable są nei ponacinane w drzwiach.
  16. W warsztacie masz opisane rozebranie i czyszczenie zamka.
  17. W przypadku nie ori radia nic nie zrobisz. Napisz do siemiana on ma dużo kierownic. Powinienes coś wybrac dla siebie.
  18. Trafiłeś na nie miłego Pana. Z reguły jak już sprawdzą to podaja numer. Choć jest też dział na forum gdzie możesz zapytać o numer i ktoś zawsze odpowie w miarę możliwości.
  19. Grzegorzu znam opis błędu . Z uwagi na to, że wyeliminowanie błędu poprzez wyszukiwania w czym problem zabiera dużo czasu i niekiedy nie przynosi pożądanych efektów chciałem u siebie usunąć cały system lub teraz na czas zimy kiedy nie za bardzo mam gdzie to zrobić (brak dużego przestronnego garażu) chciałem pomyśleć coś o tych opornikach... U mnie uszkodzona jest pompa i nie myślę o kupowaniu nowej bo za 2 miesiące znowu jakiś zawór padnie... Dlatego chciałem rozwiązać to w inny sposób.
  20. Witam kolegów. Jako, że w moim aucie też już wysiadła pompa chciałbym pozbyć się wyskakującego błędu tego układu a co za tym idzie check-a na tablicy. Do tej pory usuwałem co jakieś 400 km błąd ale stało się to już uciążliwe. Poczytałem trochę i na forum TT zakładali jakieś oporniki na kable od pompy i zaworów ale nie wiem jak to ogarnąć. Ma ktoś u siebie to założone a może w inny sposób rozwiązał problem check-a 16795??
  21. Nie wiem czy liczy czy nie ale wiedz jedno - kolega jak wziął OC u nich i chciał wypowiedzieć to cuda na kiju się działy. Dobrze, że miał za potwierdzeniem odbioru bo wmawiali mu, że nic nie dotralo i OC zostanie przedłużone. Co się napisał to nikt mu nie zabierze i powiedział nigdy więcej. Tak tylko ala tych directów.
  22. Tak jak piszesz jeśli byłoby to immo to odpalił by i gasł po chwili. Więc jesli on wcale nie zaskakuje to na ewno nie jest wina tego. Zrobisz jak chcesz al ejak odpalisz z plaka to panewki ładni zagrają :/
  23. Wracaj do mechaniora i niech obejrzy autko. A najlepiej jak kolega wyżej napisał podepnie pod VAG-a jeśli Ty nie posiadasz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.