Treść opublikowana przez lukaseq1
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
Ja wsadzam tylko knecht, koszt 170zł za wszystkie
-
Odpięty wężyk
Witam wszystkich speców wczoraj oglądając silnik zauważyłem rozpiety wezyk, co ciekawe nigdzie nie pasuje, może ktos z was bedzie wiedzial co to jest ? <a href=https://zapodaj.net/523436bac5bee.jpg.html>WP_20160524_19_02_37_Pro.jpg</a>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
X-Cess wydaje mi sie ze nie jest do pompek, nie widze zeby spelnial norme 505.01! Ja aktualnie mam specific 505.01 ale szykuje mi sie wymiana, warto zmienic na x-clean c3 ?
-
Wyciek oleju
cieknie ci odma i pewnie z pokrywy zaworow. Standart w ajm
-
Felgi 18" z oponami
sorki, prosze o przeniesienie tematu
-
Felgi 18" z oponami
Witam, gdyby ktos byl zainteresowany to zapraszam Alufelgi 18" bardzo ładne Ruda Śląska ? Tablica.pl
-
Raz jest dobrze raz nie, kontrolka plynu
Witam, co moja audiczka zaczela chorowac, objawy sa takie ze od czasu do czasu po przekreceniu stacyjki kontrolki zaczynaja migac lacznie z climatroniciem, po odpaleniu auta swieci chwilke czerwona kontrolka i wszystko wraca do normy, w tym czasie gdy auto jest odpalone sam wlacza sie climatronic na 22 stopnie:) zamieszczam film, prosze bardzo o pomoc, dzieki Na tym filmiku pierwszy raz mi sie zdarzylo ze nie zapalil http://speedy.sh/fKcGk/20130619-201904.mp4
-
czerwona kontrolka plynu chlodniczego
plyn byl ruszany w pazdzierniku jak mi pomyl pseldomechanik weze przy filtrze paliwa i do ukladu poszla ropa termostat byl wymieniany 2 lata temu, lapmy do jazdy dziennej byly zakladane w lutym ale juz sie wypalily ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 00:12 ---------- Koledzy a moze to byc wina akumulatora ?
-
czerwona kontrolka plynu chlodniczego
no sprawdzalem jest okey
-
czerwona kontrolka plynu chlodniczego
Witam, od dwoch dni moje audi choruje objawy sa takie ze gdy przekrece kluczyk w stacyjce pojawia sie czerwona kontrolka plynu chlodniczego i wydobywa sie 3 razy piii, w tym czasie wlacza sie samoczynnie climatronic zdarza sie ze gdy przekrece jeszcze raz kluczyc wszystko dziala okey. Na zegararach wszystkie kontrolki mrugają jak i sam climatronic. Autko jeździ normalnie, odpala bez problemu. Ktos cos poradzi ?
-
po wymianie na nowe turbo auto zamulone
ja mialem podobnie, okazalo sie ze byla dziurka w dolocie
-
cos wyje :(
wiec zrobie filmik i sie odezwe, jak narazie dzieki za pomoc i motywacje
-
cos wyje :(
jak je kupilem, to masz 2 lata temu, zrobione jest 28 tys
-
[ALL B6] Silnik gasnie po minucie (B6 1.9 TDI 130 KM 2004 r)
zobacz czy masz wszystkie przewody przy filtrze paliwa dobrze podlaczone
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a po co 0w50, zalej motula 5w i po problemie
-
cos wyje :(
Witam, ogólnie auto jeździ ok, tylko gdy stoje i dodam gazu to slysze jak cos wyje, szczególnie slychac to gdy schodzi z obrotow, wycie eweidetnie dochodzi z okolic silnika, zauważyłem ze gdy silnik zagrzeje sie do temp roboczej to slychac to bardziej. Co do turbo to slychac jak pompuje w zakresie ok 2 tys, turbo po regeneracji, na starej turbawce bylo podobnie. Autko jest po programie. ktos moze wie o co chodzi ?
-
stuki :|
to ma byc takie luzne, po zalozeniu kola jest ok
-
Wtryski leją ??
zrob logi i bedzie wszystko jasne
-
kopci na niebiesko
dokladnie, sprawdzcie turbo. Mialem podobny przypadek
-
benzyna w baku
dobrze ze to nie pompowtryski
-
Pierwsze mrozy, zapalił na sekundę i zgasł.
ja bym zaryzykowal z tym plakiem i zobaczyl co sie bedzie dzialo, turbo jak i wtryski od jednego strzalu nie padna
-
Cieknący zawór EGR
co do egr bylo naprawde duzo tutaj ja polecam ci go wywalic
-
wymiana rozrządu.
trudno powiedziec, ja bym wymienil
-
Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
jest jest, tylko moze ktos z was to robil gdzies w jakims serwisie i moze sie wypowiedziec ile taka przyjemnosc kosztuje
-
Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
Panowie nie chce zakladac nowego tematu, tylko zapytac, kupujac b7 z 2.0 tdi ile trzeba zaplacic w warsztacie za usuniecie wady fabrycznej jaka wystepuje wlasnie w tych silnikach. Przymierzam sie do zakupu b7 i chce zrobic wszystko od razu zeby mniec spokój