Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Czarny mat
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Prawda. Mam nauczkę, w przyszłości będę bardziej rozważnie kupował auta
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Jest moc
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Recaro
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Halogeny na początek do kosza
-
Audi A4 B5 by apaczinio ;>
Daruj te brewki sobie i wrzucaj lampy po lifcie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
2.8 V6 jest przyjemne
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Najlepiej kupić Meyle, 2 dni temu u siebie zmieniałem
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Lepiej dać między fotel mi się wydaje, w miarę uniwersalne i nie przeszkadza
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:polew: Końcówki forumowe widzę
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
znajdz takie do diesla:grin: Duds miał kiedyś ale za 4 stówki usa? chyba z angola:wink: A no racja
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
znajdz takie do diesla:grin: Duds miał kiedyś ale za 4 stówki
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Super
-
zespól na wesele
Również polecam, kolega grał u znajomych na weselu
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Czy jest ktoś w stanie dla mnie to wykonać? Oczywiście zapłacę dodatkowo za fatygę, ja w tym zielony jestem i nie wiem czy sam poradzę
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Problem w tym że na starym liczniku miałem wskazówkę od oleju która działa poprawnie do momentu zmiany liczniku. Ktoś mi gadał że miskę z polifta trzeba. Ja już naprawdę nie wiem co robić a szału dostaję powoli
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Kolego gdzie to widziałeś?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ile za szybę płacisz? też muszę wymienić Duds mi za stówkę sprzedał szybę a wymiana też za stówkę
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
W piątek będzie przekładka opon, a w między czasie wymieniam przednią szybę aby odzyskać dowód rejestracyjny- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na Niemcy będę na 15 tkach leciał :polew:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pw. Jutro wrzucę tak jak mówicie te 225 na tył i zobaczymy czy będzie dobrze. I zaraz kupię 215 na przód i jedziemy na dół- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale żeś chłopie wymyślił Kratę piwa ci normalnie stawiam Jeszcze na tym wyjdę na +- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Et jest 52 i 54. Mówmy o tyle bo on mnie na razie interesuje, przód leży idealnie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam 2 opony 235 które dostanę do tego ale pytanie czy na 235 to siądzie? - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo