Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
To czekam
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
O wreszcie znalazłem
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
przecież już kupiłeś fele Bym zapomniał Fajne masz te felgi i chętnie bym je kupił
-
Oszukani przez handlarza z gdańska....
Po co wpisywać niższą kwotę na umowie? Teraz i tak urząd skarbowy ma swoje przeliczniki i nie biorą tego pod uwagę. No to sami się załatwiliście bo gość wypłaci ci taką kwotę jaka jest na umowie i ani grosza więcej. Bo udowodnij że dałeś więcej a mniej wpisałeś na umowie to jest będziesz odpowiadał karnie za oszustwo.
-
Oszukani przez handlarza z gdańska....
W momencie kupna nie mogłeś wejść do silnika. To jest wada ukryta i w tym momencie kolega musi zapłacić za szkody. Ułóż gadane i zadzwoń do niego.
-
Oszukani przez handlarza z gdańska....
Uszkodzona głowica to wada ukryta. Masz prawo i obowiązek żeby sprzedający pokrył koszta naprawy.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
FMIC na podkładzie. Aktualnie zabawa trwa dalej, do piątku będzie skończone to wrzucę zdjęcia. Duds coś wiadomo już?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
1500 i biorę
-
[B5 AEB] Montaż Fmic A4 1.8T AEB
Zapomniałem To mam co na zdjęciu plus 3 takie duże jeszcze. Aktualnie trwają prace
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Bardzo ładne tylko zdjęć nie ma żadnych- Jakie CB Radio i antena do Audi?
True.- YouTube - filmy warte obejrzenia
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym się też wybrał, szykują mi sie jakieś urodziny ale myśle, że uda mi sie to ze soba jakoś pogodzić :wink: Zapraszam- Dobrzy chiptunerzy
Panowie takie szybkie pytanko czy w Digitun mają hamownię? Żeby zobaczyć ile tej serii zostało i po programie ile jest.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To wolę do Digitunu jechać- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No właśnie gadałem kiedyś z nimi to powiedzieli że zrobią. Jutro będę w Czewie to podjadę zapytać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest z Audi Śląsk impreza, ja może się wybiorę Liczę na ciebie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie wybiera się ktoś 2 grudnia do Katowic na 5 mikołajkowy spot?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie ten wasz BestPerformance warty zrobienia programu? Znają się chłopaki?- [B5 AEB] Montaż Fmic A4 1.8T AEB
Jutro ci zrobię zdjęcie po jasnemu i pokażę ci co mam ze złączek- [B5 AEB] Montaż Fmic A4 1.8T AEB
Coolara kupiłem 550x180x65 mm. We wtorek się zabieram za robienie, ale z tego jak patrzę to trochę mało miejsca tam jest. Rozbiorę to się okażę.- Wewnętrzne klamki nie działają
U mnie się sama naprawiła i jak na razie jest cicho- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego Muszę wymienić kompletną wiązkę audio. Stara się spaliła pod podłączeniu jakiegoś gównianego radia . Masz jakiegoś magika co wymieni mi kompletną instalację w przyzwoitych pieniądzach? Wymieni wiązkę i 2din też ogarnie. Magik to znowu taki nie jest, ale spoko to ogarnie To jak możesz dowiedź się ile sobie życzy za taką zabawę i daj mi znać- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego Muszę wymienić kompletną wiązkę audio. Stara się spaliła pod podłączeniu jakiegoś gównianego radia . Masz jakiegoś magika co wymieni mi kompletną instalację w przyzwoitych pieniądzach? - [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP