Treść opublikowana przez Kasjan
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Tez oddalbym do jakiegos warsztatu ale niestety nie mam nic zaufanego obecnie :/
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie lepiej by było 30 ale i 28 myśle że dam rade. Wiec w sumie bez różnicy.
-
System operacyjny Android
Jestem oddanym fanem apple, mam 6s plus i wszystko mi w nim sie podoba, od wygladu po środowisko. Ale mam juz dość żonglowania kartami sim ewentualnie noszenia 2 telefonów. Czy szybko w mire idzie sie przyzwyczaić do androida a co więcej polubić go?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Czy ktos moze mi powiedziec czy zmiana monitora z 60hz na 144hz jest warta tych pieniedzy i czuć tą zmiane?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mam nadzieje ze i ja sie zalapie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
No wlasnie chodzi mi o tą wklesłosc temu bardziej jestem sklonny ku 9j, tylko wtedy jakie et? Obecnie mam 1bv a w planach moze cos niżej bedzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Panowie jestem na etapie poszukiwania felg na sezon letni. Bardzo podoba mi sie rotory ale jest kilka wersji. Chodzi mi tylko o 19cali ale jaka szerokosc i et jest najlepsze do b8? Bo widzialem 8,5j i 9j i et43, 45, 52. Moze ktos doradzic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Mam obecnie 155k przebiegu i zaczynam powoli myśleć nad zmianą rozrządu, czy ktoś wymieniał w ASO i może mi przybliżyć koszt?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Widze coś sie dzieje no oby pogoda dopisala Wam ja to niestety bede dopiero od 27.03 w Polsce :/
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
to wina kabla czy ja cos nie tak robie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa motocyklistów
Potwierdzam, sezon jest caly rok, troche piździ po rękach ale tylko przy jakis przelotówkach, w terenia juz jest ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Pytanie trywialne i banalne dla większości ale czy żeby doładować akumulator przez prostownik nalezy go wyjac i wtedy podladowac? Czy prostownik podlaczyc bezposrednio pod akumulator podlaczony w aucie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Dzis z rana mialem komunikat o tym aby wymienic akumulator, czy tam go sprawdzic i chcialbym go wymienic zeby nie bylo niespodzianki. Ale dostep do VCDSa bede mial dopiero za okolo miesiac, czy nic sie nie stanie przez ten czas? Auto bedzie sprawnie odpalalo? Czy jednak jest to wymagana natychmiast operacja? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Od czasu Wowa nie ma wg mnie godnego następcy... w sumie wow nadal istnieje ale nie wiem czy to byloby dalej ta magia. Gra ma juz swoje lata, no ale jeszcze moze warto byloby dac szanse...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czwartek godzina 18:30? 19:00? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wesołych to kiedy kręcimy noworoczny spot? Jak by co to ja jestem od 31.12 do 14.01 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Dużo roboty przy wymianie tego regulatora? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja w końcu znalazlem godnego nastepce Wiedzmina 3 Horizon: zero down. Mega gierka, zaluje ze wczesniej nie kupilem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Też chcialbym wiedziec czy cos pomoglo? Bo zmagam sie z podobnymi dolegliwosciami
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
O Panie! Jeszcze nie widzialem takiego forum jak A4 Klub Polska B5 Battalion! Dawaj linka! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Dla mnie nie chodzi o oszczędności tylko czy nie wpływa to na sprawność jednostki napędowej. O ile jestem w stanie zrozumieć że „tak ma być” to troche mnie to podświadomie męczy bo jak wezmę mojego starego passata b5 to tę samą trase i przy tej samej temp zewnetrznej jest calkiem inaczej, mozna powiedziec „normalnie”. Temperature łapie znacznie szybciej, utrzymje ją bez względu na obroty silnika. Wiem ze to smieszne porownywanie tych obu aut ale jakos mnie to irytuje. Dodam ze passat oczywiscie prawilny w TDI Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
I kazda zima byla z temp silnika ponizej 90stopni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Czyli odłączam stary aku i podłaczam nowy i wszystko jest ok? Czy jakiś "zaklęć" trzeba użyć?
-
B8 TrOOOOp
Tak dokładnie, objawy się zgadzają przesiadka z Passata z 96roku wymaga troche oswojenia z nową technologią
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś może mi rozjaśnić umysł co może być przyczyną włączenia wentylatora chłodnicy, gdy wskazowka temperatury na liczniku nie osiągneła nawet 90stopni jak zatrzymałem się autem to włączyła się i nie chciała sie wyłaczyc przez 5min wiec przejechałem sie autem i jak już zgasilem to wszystko było ok. Czy to moze byc wina jakiegoś czujnika? Ok już widzę że jest temat z tym związany