Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Ja mam u góry wsuwaną a na dole na 4 śruby dokręcaną, dokładnie taką jak na fotce od MAT1000 ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 19:17 ---------- Żeby nie było...
  2. O f*ck, no to firma sie nie popisala Nastukane z Samsunga
  3. Piter to zawaliłeś Miałeś zrobić przystanek na kawa pozdro Nastepnym razem zagladne na mineralna bo kawy nie pije Nastukane z Samsunga
  4. Dzisiaj kolo 16:30 niebieska B5 avant KR..... z wlepa na klapie wyprzedzana za bramkami na luku w strone Rzeszowa, kto to?? Nastukane z Samsunga
  5. Dzisiaj Swierklany kolo 15.30 jasna B7 sedan kilka osob w srodku, tylna ramka klubowa (nie zapamietalem rejesracji) Pozniej kolo zakladu pogrzebowego srb38vx mialem podjechac, ale troche sie spieszylem Nastukane z Samsunga
  6. Dobry teledysk
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Za każdym razem jakiś leci na szczęście koszt nie duży
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zdejmij boczek, podepnij inny głośnik i będziesz wiedział, że albo głośnik albo coś z kablami lub wtyczką jest nie tak
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może kostka jest źle wpięta w głośnik dolny
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ściągane były boczki?
  11. Coś się temat rozjeżdża...
  12. Fajny czarnuch BRB to już z PDF?! Powodzenia w dalszych zmianach i bezawaryjności
  13. Dla mnie pozostanie chyba tylko ASO ponieważ nie posiadam blendy pod małą rejestrację Zastanawiam się teraz jak w Austrii pakowali tablicę w tą ramkę skoro nie pasuje, muszę się dowiedzieć żeby później nie zrobić błędu tnąc rejestrację
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No nic trzeba bedzie podskoczyc do ASO Nastukane z Samsunga
  15. Ramke potrzebuje szara a z podkladka mam problem bo rejestracja moja jest wieksza i jak probowalem wlozyc ja w ta podkladke to sie nie miescila Nastukane z Samsunga
  16. Ładny :kox: Powodzenia w dopieszczaniu i bezawaryjności
  17. Chyba trzeba będzie tak zrobić bo widzę że trudno to ustrzelić
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie nie ma ktoś na sprzedaż blendy na rejestrację o takim numerze 8E0 807 285 AT ??
  19. Będą i zdjęcia jak wieczorem pójdę do siostry bo u mnie ciężko z internetem. Potrzebuje tylko blendę na rejestrację numer: 8E0 807 285 AT bo ta co kupiłem ze zderzakiem ma wyrwane wszystkie zaczepy na śruby Nie ma ktoś na zbyciu? ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 18:44 ---------- Zdjęcia będą trochę z opóźnieniem bo zapomniałem aparatu do Wiednia :facepalm: PS. nadal szukam blendy pod rejestrację
  20. Pozdrowienia dla kierowcy klubowej B8 (zobaczona w ostatniej chwili) widzianej 30.04 koło 14.30 w Świerklanach ul. Kościelna (przy małej białej budce przy drodze )
  21. Dzięki za szybkiego (w moim wykonaniu) spota PS. Nie wiecie może kto w sobotę tj. 10.05 mógłby ogarnąć w miarę szybko zmianę sprężyn w moim aucie?
  22. Dostałeś linka do ori za śmieszną kasę i gardzisz wstrzymuję się z zakupem oznaczeń chwilowo PW ---------- Post dopisany 01-05-2014 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 19:27 ---------- Nie wytrzymalem do jutra pakiet s-line juz na aucie I wczoraj przyszly jeszcze springi eibacha ale nie wiem czy uda sie zalozyc. Nastukane z Samsunga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.