Treść opublikowana przez shakal
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ja mam u góry wsuwaną a na dole na 4 śruby dokręcaną, dokładnie taką jak na fotce od MAT1000 ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 19:17 ---------- Żeby nie było...
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
O f*ck, no to firma sie nie popisala Nastukane z Samsunga
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Piter to zawaliłeś Miałeś zrobić przystanek na kawa pozdro Nastepnym razem zagladne na mineralna bo kawy nie pije Nastukane z Samsunga
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj kolo 16:30 niebieska B5 avant KR..... z wlepa na klapie wyprzedzana za bramkami na luku w strone Rzeszowa, kto to?? Nastukane z Samsunga
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisiaj Swierklany kolo 15.30 jasna B7 sedan kilka osob w srodku, tylna ramka klubowa (nie zapamietalem rejesracji) Pozniej kolo zakladu pogrzebowego srb38vx mialem podjechac, ale troche sie spieszylem Nastukane z Samsunga
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
:polew::grin: Trafiłeś nie na to forum co trzeba Dobry furacz
-
Muzyka w naszych autkach
Dobry teledysk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dalej nie złożona?
-
Co myślicie o wlepach
Coś się temat rozjeżdża...
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Fajny czarnuch BRB to już z PDF?! Powodzenia w dalszych zmianach i bezawaryjności
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dla mnie pozostanie chyba tylko ASO ponieważ nie posiadam blendy pod małą rejestrację Zastanawiam się teraz jak w Austrii pakowali tablicę w tą ramkę skoro nie pasuje, muszę się dowiedzieć żeby później nie zrobić błędu tnąc rejestrację
- B7 Crew
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ramke potrzebuje szara a z podkladka mam problem bo rejestracja moja jest wieksza i jak probowalem wlozyc ja w ta podkladke to sie nie miescila Nastukane z Samsunga
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Ładnie
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Ładny :kox: Powodzenia w dopieszczaniu i bezawaryjności
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Chyba trzeba będzie tak zrobić bo widzę że trudno to ustrzelić
- B7 Crew
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Będą i zdjęcia jak wieczorem pójdę do siostry bo u mnie ciężko z internetem. Potrzebuje tylko blendę na rejestrację numer: 8E0 807 285 AT bo ta co kupiłem ze zderzakiem ma wyrwane wszystkie zaczepy na śruby Nie ma ktoś na zbyciu? ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 18:44 ---------- Zdjęcia będą trochę z opóźnieniem bo zapomniałem aparatu do Wiednia :facepalm: PS. nadal szukam blendy pod rejestrację
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pozdrowienia dla kierowcy klubowej B8 (zobaczona w ostatniej chwili) widzianej 30.04 koło 14.30 w Świerklanach ul. Kościelna (przy małej białej budce przy drodze )
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dzięki za szybkiego (w moim wykonaniu) spota PS. Nie wiecie może kto w sobotę tj. 10.05 mógłby ogarnąć w miarę szybko zmianę sprężyn w moim aucie?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dostałeś linka do ori za śmieszną kasę i gardzisz wstrzymuję się z zakupem oznaczeń chwilowo PW ---------- Post dopisany 01-05-2014 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 19:27 ---------- Nie wytrzymalem do jutra pakiet s-line juz na aucie I wczoraj przyszly jeszcze springi eibacha ale nie wiem czy uda sie zalozyc. Nastukane z Samsunga