Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Ja już jedną lampę rozklejałem, ale nie pomyślałem wtedy o tym żeby od razu rozkleić drugą i wywalić pomarańczowe plastiki. Sklejałem na masie bitumicznej i jak do tej pory nic nie paruje, a robiłem to ponad rok temu
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Dobrze skleisz na masie bitumicznej i będzie lala ja tylko czekam na dłuższy pobyt w PL i wywalam pomarańcz z lamp
-
[B7 BPW] Chip 170HP Avant Sline Grau
Kolego tak jak piszesz jest to uchwyt na siatki z zakupami żeby nie goniły po bagażniku.
- B7 Crew
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Silnik zalany Motulem, zobaczymy za ile zaświeci o dolewkę
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Dekolt hydraulika
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Bixenon pomarańczowe kierunki sam wyciągałeś? Teraz pewnie zmiana zderzaka bo wątpię żeby Ci się chciało dorabiać spryski. To masz dokładkę z cupry?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wunderbar :kox: Moim zdaniem jeden z najładniejszych avant'ów na forum
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Czemu zakładasz setup zimowy (17') jak już po zimie ? Ps. Nie wiem dlaczego, ale mi te przednie światła jakoś tutaj nie pasują
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Fura prezentuje się elegancko. Jeździ pewnie nie gorzej
- B7 Crew
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Chyba moderatorzy powinni zamknąć temat bo zdjęć jak nie było tak nie ma Każdy się już doczekać nie może
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Całkiem ładnie się prezentują chociaż zwolennikiem "szprych" nie jestem
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Zamaże rejestrację i wyślę w większej rozdzielczości
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Liście w paincie na drzewa tylko dokleję Nie no tak serio mogę wysłać, nic mnie to nie kosztuje Tylko które? Pomoże ktoś wybrać?
-
DRL - jeździcie na tym?
Jak widzę niektórych na "Ledach" za 20 zł. które świecą z taka samą mocą jak w telefonie dioda informująca o wyczerpaniu baterii to wolę jeździć na swoich ori DRL w B7 które są przynajmniej widoczne. Zresztą od tego są żeby na nich jeździć
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Gratki furki 3.0tdi zawsze o takim silniku marzyłem a kupiłem 1.9 Następnym razem będę wiedział co brać
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dzięki gregorygrzes Jak kupiłem moje obecne stołki skóra/alcantara to niestety boczki w komplecie były ale z korbami tył. Nie tak dawno trafiły się 4xelektryka + pakiet światło (dzięki akjam ) Wczoraj w PL znów chwila czasu, więc od razu do garażu i zmiana boczków Wpadły też letnie kapcie i mimo że auto nie za czyste coś tam uwieczniłem na fotkach. Pozdrawiam
-
Moja audi B7 sedan 2005 r. 2.0 TDI BLB
Ładna. Widać, że zadbana sztuka. Fajnie że kolorowy FIS masz Jakieś plany na przyszłość?
-
A4 B6 by P-U-M-A
No no, piękny avancik felga tutaj robi robotę z tymi heblami Ogólnie furka
-
Piłka nożna
Jeśli BVB trafi na Barcę lub Real to nie widzę innej opcji jak tylko przegrana (chociaż chciałbym żeby rodacy sięgnęli po puchar). W meczu z Malagą było widać jaką dziurawą obronę ma BVB. Gdyby Malaga miała tylko więcej szczęścia w tym meczu to ich właśnie oglądalibyśmy w półfinale. Z Bayernem mogą sobie jeszcze poradzić co udowadniali juz nieraz
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
akjam, widzę, że jest więcej osób które druciarstwa w aucie nie lubią