Treść opublikowana przez Kwinto69
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
krzesełka fajne sam bym takie przechwycił
-
SPOTY RADOMSKIE
oj tam jakoś wpadło w oko ---------- Post dopisany at 06:45 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ---------- kolejna ofiara wymuszenia na ciężarówce b5 na żyletki tylko:doh: Lipsko: Audi wyjechało prosto pod ciężarówkę. Małżeństwo zginęło na miejscu (zdjęcia) - 7 września 2012
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tylko ciąć, malować, montować
-
SPOTY RADOMSKIE
gdzie u nas takie audi bo ja nie widziałem Anons Dorota Radom prywatnie, ogłoszenie towarzyskie, sexoferta
-
laweta do B5
aha ok dziex
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ciąć błotnik a poliftowa trzyma się na 2 śrubach i takim uchwycie od strony chłodnicy:hi:
-
laweta do B5
kali to mogłem swojego ściągnać na czerwonych a nie na żółtych i by było taniej?
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
zdecydowanie bardziej komfortowy
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
WR też kilka b 5 widziałem lata na taxi ale fakt faktem że na tyle nie ma za dużo miejsca
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wahacze założone Ile dolny banan lema od kierowcy Dzięki pozdrawiam:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba świrować aby nie zwariować
-
SPOTY RADOMSKIE
sie ma wszyscy w szkole ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Zemsta buty mojego kolegi z pracy który innemu nalał... wody do butów <br /><br />
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kiedyś widziałem tu na forum opis odnośnie drgania soczewki był temat jakiś plastik wkładali...
-
SPOTY RADOMSKIE
Elitarny Wilanów kontra bieda ... jak dla mnie walute inna niech im wprowadzą Biedronka w Miasteczku Wilanów? Mieszkańcy poruszeni
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mnie valeo czasem drga:whistling:
-
co oznacza ten napis?
faktycznie tak można odczytać
-
SPOTY RADOMSKIE
no dzisiaj aż miło po mieście było rundę zrobić i stare i młode od.ebane jak ta lala na rozpoczęcie
-
Wymiana zwykłych zarówek na zestaw HID
grunt że niebiesko
-
Strefa Śmiechu
pełna elektryka Można i tak - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
ciekawe to od skody:hi:
-
Strefa Śmiechu
POLAK POTRAFI - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Oryginalny termometr w liczniku
bedzie dziękuje kolego
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
kasiora już też poleciała na konto:decayed:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Wahacze górne lewy od kierowcy ile z przesyłka Czas na druga stronę oczywiście lema
-
Oryginalny termometr w liczniku
zakupiłem wyświetlacz o nr 8DO 919 272 będzie pasował do mojego przedlifta? dzięki za odpowiedz