Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. elegancko teraz przód wygląda można wiedzieć co to za lampy? mam dylemat czy zespolone czy takie jak ty masz...
  2. !http://www.sadistic.pl/psie-zawody-vt107500.htm
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki za podpowiedz warto wiedzieć że jest taki magik u nas bo ja tylko wiedziałem o tym z lublina "AutoDent"
  4. Panowie a zakładał ktoś "Firmy DACHSTEIN" wahacze z tulejami "WAHACZE WZMACNIANE !!! Prezentowana część została ulepszona konstrukcyjnie dzięki czemu sworznie nie ulegają szybkiemu wybiciu. Sworzeń wprasowany w teflonową tulejke i zabezpieczony metalową miseczką zapewniającą większą wytrzymałość na wybicie,a nie PLASTIKOWE-starego typu,które nie sprawdziły się podczas eksploatacji." Tak zachwala sprzedawca ile w tym prawdy?
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na SkOs temat w Nadwozie i Wnętrze
    prawdę powiedziawszy to ciekawostka z tym otwieraniem
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    widzę że wszyscy co sobie zapodali mgiełkę to b 6 faktycznie że w b 5 przedliftowa ma na masce i będą wyglądać jaj sterczące sutki :/
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dziargaja za tym budynkiem głównym tam jakąś kanciape maja to przypuszczam że jak podłokietnik jaki kupic ułamany zawias to by też dali rade.
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jadąc w strone warszawy, na jednym z pierwszych komisów po prawej, okolice nru 140-160, tam jest klejenie plastików, tylkosłabo widoczny szyld, dobrze i niedrogo, tylko cenę dogaduj przed usługą, pozdr u kinasa zrobiles ale nie wiedzialem ze plastiki tez robi bo zawsze to tłumikarz byltak tak plastiki też kiedyś wymieniałem cały wydech u nich jeszcze w escorcie też mogę polecić ale to moje zdanie. Zasiepa tu ogólnie teraz to fakt chociaż krótko tu jestem...
  9. "Rejs" & "Miś"
  10. bierz i zapodaj foty jak wskoczą
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kolego dziękuje za odpowiedz własnie już wróciłem zrobili na kieleckiej za tym cmentarzem jak się jedzie w stronę Kielc przed wjazdem stoi rózowa syrenka od reki zrobili 15 pln za element znalazłem tez na słowackiego 157 przed rondem odradzam drogo i nie miło do tego nie słowni. Pozdro
  12. Widziałem to też w zeszłym tygodniu i jest fota co do a 4 b 5 za duzo zachodu lepiej jednak zegary zmienic chyba... kombinacje jakieś alpejskie
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    już przerabiałem to lipa
  14. jak dla mnie to kapitalnie teraz wygląda gratuluje gustu
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie gdzie się udać z lampą przednia do spawania dwóch uchwytów i jakie to koszta w przybliżeniu Dziękuję za podpowiedz.
  16. osobiście dymione bym wziął moja jest ciemna zieleń Ciekawy temat te lampy mmm...
  17. u mnie tez się nie chowa widocznie tak jest za dużo byśmy wymagali
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zobacz w selgrosie parę osób kupowało na większe biby
  19. ciekawy temat dzis tez urwałem zaczep przedliftowy latanie bokiem kontra filar na szczęście 1 szt i testuje klej patexa z dwóch składników ciekawe czy da rade...
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    ta chętnie też bym zamienił sobie
  21. z magnetyzerem
  22. z chęcią zadziałam w tym temacie ale niech się cieplej zrobi :>
  23. witam nie posiadam klimy znalazlem taki czujnik http://moto.allegro.pl/czujnik-temperatury-zewnetrznej-audi-a4-b5-96-01r-i2085692652.html to wystarczy do podłaczenia? dziekuje za podpowiedz zegary mam ori bez fisa z dwoma wyswietlaczami
  24. Wieczór kawalerski musiał być udany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.