Treść opublikowana przez miedzikos
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Fajny mod
-
B6 by Armi - sesja s.25
Pewnie podejdzie ale tył będzie siedział strasznie bo nie ta klasa wagowa
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
No i już mniejsza koza jest fajnie i powiem Ci że kolor kół pasuje idealnie
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Tomek przecież one są pomalowane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uważał bym na tańsze z uwagi na wrażliwe przetwornice
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spotujemy coś jutro ?
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
Niezły wypas Ci się trafił
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Wandej, tylko i wyłącznie w kolorze matowe nie pasują mi do koncepcji
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Świetnie to siadło, jest bandyta
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Nie było takiej potrzeby polerka była 1.5roku temu i jakoś jeszcze efekt widać, na wiosnę trzeba będzie odświeżyć lekko
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Fajnie że się podoba tymczasem fotki Z niedzieli na ... [zapomniałem jak się nazywa:facepalm:] Auchan swadzim, fajnie było spotkać m.in. Vario I takie tam znalezione z mycia na styled
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Ja bym poczekał i sprawdził jak działa na "mieszance" bo wymienić można zawsze ja do wymiany zawsze dolewam motul'a engine clean, wtedy olej lepiej schodzi i zawsze to coś oczyści w silniku.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No i zrobiło się sympatycznie przypomnij mi ile to cali ? 18 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko i wyłącznie ekstrakcją
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślałem o swadzimiu, pod warunkiem ze nie bedzie padac, na przyszły tydzień można by coś zorganizować jak pogoda pozwoli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja może jutro wpadnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
Świetne auto jak program to polecam compsport- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ciężko znaleźć auto, ja po ponad roku szukania S3 kupiłem fartem a4- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rosool ja byłem w zeszłą niedziele o dziwo znalazłem cos- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin, sporo sporo i każdy " " hehe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
BizoOn, dzięki haha Wandej, lampy są w planie - oczywiście od razu soczewka z b8 Maciek, majkel dzięki dzięki- B6 DIVISION
skąd się tacy ludzie biora na forum- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Co dwa kominy to nie jeden , jeszcze tylko dokładka i końcówki - [B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!