Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Pewnie podejdzie ale tył będzie siedział strasznie bo nie ta klasa wagowa
  2. No i już mniejsza koza jest fajnie i powiem Ci że kolor kół pasuje idealnie
  3. Tomek przecież one są pomalowane
  4. uważał bym na tańsze z uwagi na wrażliwe przetwornice
  5. Spotujemy coś jutro ?
  6. Wandej, tylko i wyłącznie w kolorze matowe nie pasują mi do koncepcji
  7. Świetnie to siadło, jest bandyta
  8. Nie było takiej potrzeby polerka była 1.5roku temu i jakoś jeszcze efekt widać, na wiosnę trzeba będzie odświeżyć lekko
  9. Fajnie że się podoba tymczasem fotki Z niedzieli na ... [zapomniałem jak się nazywa:facepalm:] Auchan swadzim, fajnie było spotkać m.in. Vario I takie tam znalezione z mycia na styled
  10. Ja bym poczekał i sprawdził jak działa na "mieszance" bo wymienić można zawsze ja do wymiany zawsze dolewam motul'a engine clean, wtedy olej lepiej schodzi i zawsze to coś oczyści w silniku.
  11. No i zrobiło się sympatycznie przypomnij mi ile to cali ? 18 ?
  12. tylko i wyłącznie ekstrakcją
  13. Myślałem o swadzimiu, pod warunkiem ze nie bedzie padac, na przyszły tydzień można by coś zorganizować jak pogoda pozwoli
  14. Ja może jutro wpadnę
  15. Świetne auto jak program to polecam compsport
  16. Ciężko znaleźć auto, ja po ponad roku szukania S3 kupiłem fartem a4
  17. rosool ja byłem w zeszłą niedziele o dziwo znalazłem cos
  18. Marcin, sporo sporo i każdy " " hehe
  19. BizoOn, dzięki haha Wandej, lampy są w planie - oczywiście od razu soczewka z b8 Maciek, majkel dzięki dzięki
  20. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    skąd się tacy ludzie biora na forum
  21. Co dwa kominy to nie jeden , jeszcze tylko dokładka i końcówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.