Treść opublikowana przez dawid195a
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Na bank to samo.... cena 3K była mocno atrakcyjna i chcą zarobić , poza tym jakie to audi exclusive jak nie ma logo na boczkach...Co nie zmienia faktu że stan igła.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Kupiłem maglownice z drążkami kierowniczymi ale nie wiem w jakim stanie one są , oczywiście mogę przełożyć drążki swoje z mojej maglownicy bez servo? ale zrobić to przed montażem magla nowego tak?
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
Kupiłem listwy z a5 coupe do sportbacka i były za krótkie , można było je zamontować ale były kilka cm krótsze. Odesłałem ,kupiłem do sporbacka i sa jak w ori. Wiec podejrzewam że do a4 są taki jak od sportbacka.
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
Pozatym że są krótsze z a5 cupe do a5 sporback, przerabiałem temat, wiec podjeżewam że do a4 z cupe też sa krótsze.
-
Skrzynia Manualna w B8 - mało precyzyjna?
Dzięki za konkretną odpowiedź.
-
Skrzynia Manualna w B8 - mało precyzyjna?
To jaki się nadaje do 2.0 TDI caha , manual 6 biegów, bo nie ma precyzyjnej odpowiedzi....?
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
A do skrzyni z A5 2.0TDI , manual 6 biegów, zalać lepiej Motula Gear 300 75W90 co spełnia normy GL4 oraz GL5 a nie pisze nic o normie 501.50, czy Castrol Syntrans Translaxle 75W90 co spełnia norme 501.50 i GL-4 ale nic nie pisze o GL-5 ??? Bo już zgłupiałem po czytaniu wszystkiego o tym.....
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Jaki rozmiar? Problem jest że na seryjnym zawiasie w a5 już jest twardo co dopiero na 20" , wiec miotam się z decyzją już rok...
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Mały update: - listwy black piano + ramka wokół licznika (folia) - belki + box - zabezpieczony lakier na zime Colliente 476 (fota jak kropelkuje) , szyby rainX , środek natural look
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Jak na taki projekt felgi do mnie nie przemawiają wcale, coś ori i będzie dobrze, ogólnie projekt gratulacje
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
wreszcie pochwale się audi po prawie roku, audi a5 sportback kupione 6.12.2013 .Rocznik : listopad 2009, silnik Caha 2.0 tdi 170ps, z zewnątrz dołożone listwy s-line, tylny zderzak s-line, końcówki wydechu, grill black piano, pełne oświetlenie LED wewnątrz i zewnątrz, zmodernizowany lekko przedni zderzak. Pakiet ambiente , MMI 3G z dyskiem, skóra z alkantarą , a tak to seria jak to w A5. Felgi 18" z gumą 225/40/18. Ostatnio dołożyłem składane lusterka oraz białe żarówki w halo. Kilka fotek : UPDATE 12.7.15 Jednak wybór padł na inne fele i opony tym razem ORI fele z Q5 na oponie 235/30/20 , do tego dystans 25mm tył + 20 mm przód. - poprawiona fabryka czyli wymiana tuleii wahacza dolnego na poliuretanowe ( były drgania na kierownicy przy takim rozmiarze koła) - nowa kiera polifotwa ścięta + nowe obszycie kiery białą nicią - nowa gała zmiany biegów z s-line biała nić Na pokład wjechało : -lustro z kompasem i fotochromem Mały update 25.09.16 , po paru godzinach walki .... i kilkunastu dniach kompletowania części -zderzak s5 w kolor komplet kratkami halogenami i grillem -nowe lampy kompletne -maska w kolor z audi s5 -tylne lampy neon + moduły semidynamic
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Jestem po montażu lusterek, i coś mi nie gra, rozkładają się one dobrych kilka sekund po włączeniu zapłonu, raczej powinny się od razu rozłożyć , jak jest u was?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Lusterka od a4 ,nie pasują plug&play do a5, maja inne mocowanie (stope) oraz plastik . Dzisiaj miałem małe zdziwko.
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Miałem dokładnie te same błędy , wiązkę sprawdziłem , do CE09 oraz napięcia na czujniku. Wszystko ok, podmiana czujnika na inny pomogła, można go odkręcić a czynnik nie ucieknie. Temat mi pomógł. Dzięki Auto Audi a5 sportback.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Na RS6 na fotach o niebo lepiej, wydają się za ciemne do białego.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
No właśnie dziwnie to rozwiązali, więcej wad nie widzę
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jakaś znajoma furka hehe Kolorek jedyny odpowiedni. Gratuluje zakupu, zazdroszczę szyberdachu, springów, i te 19" z Rs6 nawet ładnie siedzą. Nie brakuje ci czegoś w dyfuzorze z tyłu? ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Aha masz półkę w tylnej klapie od środka zamontowaną? nie słychać jej ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jest miazga , auto zyskało na wyglądzie , propsy
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
A kiedy są spoty ,o której i gdzie?
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dokładka z Leona , podocinana i dopasowana do zderzaka z b7. Troche zdolności manualnych i zamontujesz. ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 10:46 ---------- Wątek można zamknąć , auto sprzedane , dzięki.
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Przy tym kolorze zderzak s-line przód to podstawa. Na glebe go bo stoi jak koza , noi tak pozatym jakoś nigdy czarna fela mi sie nie podobała... Kolor auta spoko.
-
Demontaz przedniego zderzaka
Bez demontażu nie da rady.
-
Szuranie na zimnym silniku
Niestety nie doszlem , po wymianie paska dalej to samo, trwa kilka sekund zaleznie od temperatury.
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
A miałbyć świetny ten plastidep... Ja mam 3 warstwy na kratce z grilla i schodzi... Nawet nie prubuje karcherem tego potraktować