Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

christopherek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christopherek

  1. poczytaj sobie opinie o zestawach firmy diora,grają podobnie jak hertz esk a kosztują w granicy 140zł
  2. christopherek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    ja chyba wolałbym opalarką to robic a nie w piekarnik gdzie przygotowuje sie zarcie wkładać lampy fuj
  3. z drugiej strony patrzac ktos kto się nie zna bedzie mu się podobało
  4. jak kupiłem czarny,nie wiem może jeszcze jest siwy takie coś 'http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-boll-spray-0-4l-i3006633503.html
  5. jak chcesz namiar na dobrego mechanika/elektryka w wawie na pw moge wysłać dane.kolega z forum vwpolo robił u szewczyka a teraz robi wszystko w domu.mi w cabrio ogarniał elektrykę,teraz postawiłem mu terrano również m.in problem z elektryką i wszystko jak za dotknęciem czarodziejskiej różczki robi
  6. moje ms nie wytrzymały nawet 20tys,z prawej strony ktorys puscił bo czuć stuk czasem,lewa sztywna.ale nie ma reguły jak się wpierdzieli w dziurę to każdy może puścić.jak dla mnie dobra jakośc za tą cenę
  7. stary co to jest próg zwalniający.ja zawadzam progami na delikatnym zagłębieniu w asfalcie,na torowisku tramwajowym a o progach żeby je pokonać nawet nie myślę.łatwiej czasem chodnikiem przejechać niż przez próg się przetoczyć.a jeżdzę po naszej stolicy na gwincie fk,koło 17 z oponą 185/35/17 i daję radę na feldzę 8j czyli naciąg też ładny.noga pod próg nie wchodzi żeby lepiej zobrazować a tu na zdjęciu widzę że pod to audi lewarek wchodzi więc jak dla mnie wysoko stoi
  8. odgrzeję,a jaki efekt jest zamierzony poza wyglądem?coś to daje mniej się brudzi czy tylko ładnie wygląda?zastanawiam się czy afn/avg miał je w standardzie tylko przez tyle lat gdzieś zaginęły,szczerze nie chce mi się w etkę zaglądać
  9. a może ktoś wie czemu jak otworzę drzwi pasażera to zaczyna mi migac światełko pod nogami i lampki w suficie ale tylko w tych drzwiach,jak kierowcy otwieram wszystko świeci się non stop.coś się spierniczyło chyba?
  10. a moze przestało ci grzac bo ten termostat sie po prostu wyłaczył bo temperatura jest powyzej 5 stopni.w poliftach tak chyba jest ze jak temperetura otoczenia ject powyzej (chyba) 5 stopni to termostat odłacza zasilanie na mate.i lusterko nie grzeje. niestety kupowałem wkład przed zimą i w trakcie trwania jak tylko zapłon przekręciłem widać było parę jaka sie tworzy przy oryginalnym a przy zamienniku nic i zimne więc po prostu coś w nim się spaprało niestety
  11. ja od wymiany silnika caly czas sprawdzam spalanie ale to z ciekawosci bardziej.po wymianie zrobilem juz 30tys silnik suchutki,nie bierze oleju .spalanie w miescie czyli tankuje do pelna wyjezdze ze 400km i znow do pelna ten sam dystrybutor ostatnio wyszlo 6,3aw mrozy max 7litrow.w trasie potrafi zejsc do 5l +-0,5l.nie sa to bajki tylko na przelomie 30tys sprawdzane spalanie.zeby nie bylo nie mam mowy o psj tylko na zegarze doladowania bardzo czesto widze 0,9bara wiec but w podlodze
  12. a pozniej nie wiadomo dlaczego kierowca zjechal na przeciwny pas ruchu.zmieniaj opony jak wszystkie sa takie ladne
  13. dochodzi jeszcze kwestia wtryskow w jakim stanie sa
  14. mi w arl jak turbo padlo i olej poszedl wydechem nic nie wycinalem,przez jakis czas dymil zanim nie wypalil oleju ale nie bylo mowy zeby sie dlawil.daj mu czas niech wypali z ukladu olej a nie wszystko bedziesz wycinal:-)
  15. plus cena za drugi silnik bo z mojego nie bylo co zbierac,plus robota w sensie wyjecie i wlozenie silnika,doszly poduszki pod silnikiem bo byky rozerwane i zawsze cos jeszcze po drodze wyjdzie.coz byloo minelo zona nadal smiga audi i po wymianie silnika zrobione 30tys i co 10tys zmiana oleju i nawet grama jeszcze nje dolewalem wiec zadowolony jestem.niestety co do kwoty jaka dalem wiem ze przeplacilem i nib y kolega to z forum robil z ktorym kilka lat sie znam.turbo bylo ori nikt nigdy do niego nie zagladal a mialo nalatane 240tys.auto kupilem od tescia wiec 6 lat je znalem i chcialem dalej nim latac a nie sprzedawac.teraz ma sie dobrze dymow niepokojacych zero,mechanicznie tip top zawiecha zmieniona,przeguby,kompletne heble.mialem sprzedawac ale jak podliczylem ile w nie zainwestowalem to trzeba je wyeksploatowac i dopiero pojdzie na handel.teraz kolo 17 zonie kupilem wiec ladnie tez bedzie wygladala.czasem warto zainwestowac i cieszyc sie bezawaryjna jazda.przede wszystkim zmienilem mechanika na kolezke z klubu vwpolo ktory robil na warsztacie u szewczyka i teraz mam nie dosc ze taniej czesci to i pewne ze wszystko jest ok zrobione
  16. przeciez te auta wysoko stoja,nie wiecie chyba co to gleba.
  17. ja zamontowalem master sporta i po jakis 20tys z prawej strony juz slychac.moim zdanidm nawet jak zalozysz lema a wpierdzielisz sie w dziure to kazdy da d*py i zacznie stukac
  18. zamiast tuby wez skrzynie cisnieniową,poza tym napisz jakie to glosniki beda moc nominalna itp
  19. ja musze tez zdlubac lustrko bo kupilem zamiennik niebieskie asferyczne grzane i 2 tyg grzalo i sie wysypalo,wklad 60zl kosztowal.na reklamacje moglbym oddac ale bez lustra jezdzic ze 2 tyg lipa wiec zostaje mi wymiana maty bo podejrzewam ze mi padl ten termostat w lusterku.a czemu lusterka podchodza takim rdzawym nalotem?prawe ori juz duzo tego ma i brzydkie jest
  20. na czysty juz plastik jest struktura w sprayu firmy boll do plastiku i robi podobna gume jak oryginal
  21. ja czytalem w innym temacie ze mozna zastosowac jakis emulator ktory oszukuje i blad nie wyskakuje
  22. a auto nie jest po jakis mocnych przejsciach?
  23. ja bym wlasnie zaczął od nagrzewnicy
  24. wiekszosc plynow jest mieszalna z innymi
  25. co sie dziwicie mi jak silnik padl przy okazji wymienilem turbo sprzeglo,drugi silnik poszedl na regeneracje glowicy zeby znow zawor sie nie upierdzielil,nowe uszczelki wszystkie jakie tylko mozliwe wszedzie i z robota 8tys wydalem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.