Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcenao

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcenao

  1. Żeby zamontować nieseryjne głośniki do przednich drzwi potrzebujesz adaptery tj: http://allegro.pl/dystanse-audi-a4-b5-1996-2000-adaptery-glosnikowe-i5809823651.html
  2. Witam, padł mi ostatnio jeden głośnik z drzwi przednich, dlatego chciałbym wymienić je na nowe. Nie chcę się bawić w wzmacniacze jeśli to niekonieczne, ani wymieniać radia. Moje radio to Clarion CZ201ER. Ze względu na mało miejsca w drzwiach głośniki muszą mieć dosyć małą głębokość montażową, W głównej mierze zależy mi chociaż trochę lepszym graniu niż na oryginalnych głośnikach. W oko wpadły mi takie modele: hertz dsk 130.3 JBL gt7-6c PB S-6c Wiem, że podałem dwie średnice głośników, na forum jest opis jak zamontować większe głośniki. Może polecicie mi jeszcze inne modele? Pozdrawiam
  3. @Up ale ty piszesz tu o uszczelkach do B6, czy do B5? Jeśli do B6 to do B5 pewnie są jeszcze droższe. Znalazłem stronę http://www.sztukawyciszania.pl/oferta/, ciekawe co oni wymyślili by do B5?
  4. @Up pod które śruby położyłeś podkładki? Na słupku środkowym?
  5. I jeszcze materiał powinien mieć większą gęstość, żeby lepiej tłumił drgania głośnika. Chyba, że po przymocowaniu dobrze się trzyma A 10 mm grubości spokojnie wystarczy jako przedni dystans? Dla głośnika S-6C
  6. Żeby to zrobić to muszę zrobić nowe dystanse, ponieważ się rozlazły od wilgoci, 3 zimy i już ledwo co się trzymają ;/ MDF nie do końca zdał egzamin, wie ktoś co byłoby lepsze na materiał na dystanse?
  7. W dźwięku głośników jest coś, ale muszę od nowa dystanse zrobić, bo już się rozleciały ;/ Ale bardzo dobrze słychać w pukaniu, inny dźwięk niż w tylnych drzwiach.
  8. Ja do wygłuszenia użyłem takich mat: BOLL PROFESJONALNE MATY WYGŁUSZAJĄCE SKLEP LEGNICA (4065969027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. natomiast od wewnętrznej strony dokupiłem drugą piankę do boczków i tak złożyłem:wink: drzwi trochę ciaśniej się zamykają i jak się w nie puka to słuchać różnice
  9. Czy u was są w ofercie filtry kabinowy, powietrza i oleju firmy Filtron?
  10. Marcenao odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    wrzuć fotkę jak to się prezentuje u Ciebie Na pierwszym zdjęciu widać, ze nie trzeba skracać tej flanszy, chyba, że ktoś woli, żeby wyglądąło to bardziej oryginalnie, to trzeba. Ja nie skracałem, więc musiałem "przesunąć" otwór w mocowaniu rury z intercoolera, wszystko działa tj należy
  11. Dokładnie nie mierzyłem, ale na oko powinna być z 2 cm krótsza i wtedy powinno być ok
  12. Marcenao odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Ja wczoraj zakładałem taką flanszę do AFNa, jest za długa trochę o jakieś 2-3 cm, ale jej nie skracałem. Odkręciłem tą plastikową rurę z dolotu, złożyłem ją z flaszą tj ma być i wywierciłem otwór w mocowaniu i przykręciłem. Wszystko jest cacy
  13. O takie info mi chodziło, wielkie dzięki ---------- Post dopisany 17-02-2014 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 15:35 ---------- Zamierzam kupić sobie kolektor od AWXa i tam między kolektor, a flanszę (zamiast EGR) wchodzi jakieś uszczenienie? Jak jest to jakie?
  14. Na stronie Eibacha jest różnica właśnie w tylnych sprężynach, czyli będziesz miał niżej tył niż przód.
  15. Do seryjnego AFN warto montować taki wałek? Spalanie dużo skacze?
  16. Ale jeśli chodzi o przepływ powietrza to nie ma różnic między nimi? A czy ten nagar z silnika ma wpływ na jego pracę?
  17. Panowie, lepiej jest wyczyścić dokładnie seryjny kolektor AFN, czy lepiej jest zainwestować i zamontować od AWXa? i co nagarem w silniku? bo on nie odkłada się tylko w kolektorze, ale także głębiej i pewnie aż do zaworów.
  18. Nie zastanawiać się, warto sobie zrobić w tej cenie chipa, sam AFN 200zł taniej niż normalnie, przy innych silnikach nie wiem jaka różnica.
  19. Dlaczego bez sensu? Jak silnik sprawny i nie bierze oleju to jak najbardziej należało by wlać olej o lepkości 5W40 z norma producenta VW 505.00. Polepszasz wówczas warunki zimnego rozruchu silnika gdyż olej szybciej dociera w najdalsze jego zakamarki, zmniejszysz opór pracy zimnego silnika i zaoszczędzisz na paliwie. Decyzja należy do Ciebie ale jak auto ma służyć to zapodaj mu dobry olej. dokładnie to wszystko prawda, i śmiem twierdzic ze nawet jak 5 lat nie było wpisów a auto jezdziło na 5w40 to raczej napewno jezdziło dalej na 5w40 ,kiedys miałem troche doczynienia z autami sprowadzonymi z np. niemcowni przez ruskich dla ruskich jeszcze nie ''urobionymi'' i kazde normalne auto z normalnym przebiegiem tj .np.250 i 300 350 tkm miało zalany i 5w40 , 0w40 5w30 ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- sam latałem na 5w40 juz pisałem o tym .. a miałem w AFN spory przebieg Dzięki za odpowiedzi. Tym razem zakupię 5w40, prawdopodobnie Motul 8100 X-Cess Czy przed wymianą oleju należy zrobić płukankę, czy to nie jest konieczność?
  20. promocyja jakaś? na jakich zasadach? Musisz zatankować 20 litrów V-Power Nitro+, żeby za 5zł lub 20 litrów Shell Fuel Save to za 10zł kupić z klocków lego model Ferrari, jest ich chyba 6. Ja wziąłem akurat bolid F1
  21. Takie pytanie mnie nurtuje: Mam auto 2 lata. Jest ono sprowadzone z Austrii, przez ostatnie 5 lat nie było wpisów w książce serwisowej, więc nie wiadomo jaki był tam lany olej. Ja sam do tej pory zalewałem olej 10w40. Czy jest sens zmieniać olej na 5w40? Jeśli ciągle wlewany byłby 5w40 to wiadomo, że bym wlewał dalej 5w40, ale po takiej historii wydaje mi się, że to jest trochę bezsensu. Silnik to 1.9 TDI AFN 110KM
  22. Ja zatankowałem jakiś czas temu V-Power Nitro Diesel i nie widzę różnicy między tym paliwem, a z Auchan. Identyczne siągi i spalanie. Chociaż teraz dla klocków Lego Ferrari opyla się zatankować V-Power:kox:
  23. Wrzucam link do grupowego Chip Tuningu w ECU Projekt we Wrocławiu. Akcja dzieje się na forum vwgolf.pl [iI Tura] ECU Projekt, Grupowy Chip Tuning we Wrocławiu : Speed - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - Nie zastanawiać się, bo ceny są przyjemne
  24. Marcenao odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    I jakie masz odczucia po zaślepieniu EGR? Opłaca się to robić?
  25. ja u siebie otwierałem od spodu długim cienkim prętem. Przydadzą się dwie osoby, jedna świeci, a druga celuje w wypierdek:wink: Dla ułatwienia można ściągnąć sobie zderzak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.