Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Na trasie wieczorem, pusta droga praktycznie bez zatrzymywania, totalne PSJ - 4.7 litra
  2. Co za pieprzenie z tymi świecami, do -10 w miarę sprawny diesel powinien odpalić bez nich. Zweryfikuj układ paliwowy, wtryskiwacze, dawkę rozruchową, w jakim stanie jest pompa, czy nie ma gdzieś nieszczelności.
  3. Przecież Audi to nie Tarpan, co się ma niby stać ?? Zalej Liqui Moly Diesel Synthoil 5w40 to zobaczysz jak silnik potrafi pięknie pracować.
  4. Ładne B6 obok, ciekawe czy na sprzedaż A za to parkowanie to należy się mega c*paa roku
  5. Kamil i znowu wszystko się sprowadza do kwestii po co, na co, można taniej. Jak ktoś jeździł X lat wyżyłowanym Tarpanem to pewne nawyki zostają.
  6. Zawsze może się stać w zależności od temperamentu właściciela. A co do wyboru jednomas lub dwumas hmm mając 1Z ostro pierdziałem jak to dobrze że nie ma dwumasu...a po przesiadce na afn'a wszystko jest jasne
  7. Możesz spróbować wyczyścić czujnik położenia wału i sprawdzić wtryski. Miałem identyczny problem w 1Z, czyszczenie nastawnika nie pomogło. Problem tkwi w układzie przenoszenia napędu - albo sprzęgło, albo skrzynia albo wina tego że nie ma dwumasu...
  8. Ja po kupnie auta zrobiłem płukankę i zalałem 5W40 a niedawno przy kolejnej zmieniłem na 0W40. Na liczniku 270 tys.... Silnik się nie rozszczelnił albo tak szybko jeżdżę że wydmuc**je wszystkie wycieki
  9. A więc (tak wiem polonista wyrwałby sobie włosy): - producentem poduszki jest firma AVON nr seryjny 8D0 199 379 AQ tzw. łożysko hydrauliczne - 320 zł - dystans gumowy silnika nr 8D0 199 339 P na fakturze - odbojnik(który wygląda jak grzybek) - 26zł
  10. Ja już czekam na nieśmiertelny komunikat
  11. Zamówiłem dzisiaj ori poduszkę w ASO - 320zł z rabatem i wymieniam także ten cudowny grzybek z przodu.
  12. Rikardo a co sugerowałbyś, CORTECO czy kupić ori w ASO ??
  13. No dobra to już jest pewna jasność wyboru. A co w takim razie zaoferuje serwis ?? Poduszki sygnowane znaczkiem Audi na opakowaniu a póżniej okaże się że w środku siedzi Corteco ??
  14. Witam, mam takie pytanko w sprawie poduszek pod silnikiem. Muszę wymienić lewą i wybór padł na Lemfordera z Inter Carsu --> Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online symbol LMI17701 Jak zawsze musi być ale i przeglądając forum jest od groma opinii że Lemforder nie produkuje poduszek pod silnik. O co tutaj chodzi ?? Chcę mieć pewność że w pudełku Lemfordera nie przyjdzie jakieś gówno, zalane gumą zamiast hydropodstawy. Jest jeszcze awaryjne wyjście - wizyta w serwisie, której niestety mój portfel nie polubi. Jeżeli ktoś może poratować swoją sprawdzoną informacją to będę wdzięczny. Pozdrawiam
  15. Ciekawe rozwiązanie - tak też uczynię. Dzięki za poradę
  16. To i ja zawitam na spocik, przy okazji wyciągnę kolegę (kamilb5). Do zobaczenia
  17. Jest avanturnik - jest impreza, gratulacje Droga modzenia też słuszna za co wielki plus
  18. Co by nikt nie mówił "a gdzie ta wlepka klubowa", proszę bardzo. Aż mnie głowa rozbolała od jej umieszczania
  19. Pastaldo takie uwagi chyba nie są związane z tematem ?? Przeprowadziłeś jakieś daleko idące badania molekularne że sugerujesz lekcje fizyki jako ekwiwalent bycia mechanikiem i to dobrym (tak jak kamilb5) ?? Jak chcesz to mogę Ci podesłać zdjęcia panewek z silnika 2.5 tdi V6 który był autem firmowym w Niemczech i latał głównie po autostradach (na 90% przy trybie LL) - przeżyjesz gorzkie rozczarowanie. Wypowiadaj się merytorycznie a nie bawisz się we wróżbitę. Prędkość 180 km/h na dystansie powiedzmy 100 kilometrów, jest sprawdzianem dla całego silnika a głównie dla oleju... Zresztą ja bym się nigdy nie odważył rżnąć silnika, w takich właśnie warunkach po przebiegu oleju w granicach ~30 tys...
  20. Mam do was kilka pytań. Mój dziadek na codzień pomyka sobie w/w Mercedesem rocznik 94. Jechałem tym autkiem ostatnio i dwie rzeczy zwróciły moją uwagę. Auto ściąga w lewo, trzeba cały czas ruszać kierownicą, zresztą kierownica nie jest prosto w stosunku do jazdy. Pytanie czy w tym modelu reguluje się samą zbieżność czy także kąty pochylenia i temu podobne ?? Druga sprawa jakiś czas temu w aucie były konserwowane wszystkie zaciski, wymieniane gumki i co najważniejsze przez układ był przetoczony denaturat w celu wyczyszczenia. Od tamtej pory mam wrażenie że hamulce są lipne i trzeba naprawdę głęboko wcisnąć pedał żeby auto zaczęło hamować. Byłem u mechanika sprawdzić czy nie ma powietrza w układzie - nie pokazało się nigdzie. Czyżby poprzedni mechanik przetaczając płyn, doprowadził do jego całkowitego ubytku, przez co pompa ABS jest dalej zapowietrzona ??
  21. Przepływomierz wyzionął ducha ale niech jeszcze ktoś to potwierdzi... Na drugi raz rozgrzej porządnie auto przed butowaniem albo wymień termostat...
  22. Co by nie zagłębiać się dalej w murzyńskie dywagacje moja osobista propozycja na zimę to 16-tki z oponkami Kleber Krisalp HP2 w rozmiarze 205/55. Tym bardziej jak obecnie masz 17-tki, przesiadka na 15 może być niemiłym zaskoczeniem, głównie w kwestii prowadzenia. Jest przyzwoity sklep internetowy z oponami, jak tylko znajdę link to go zamieszczę - mają naprawdę dobre ceny, sam brałem komplecik wyżej wspomnianych oponek i nie mogę powiedzieć złego słowa.
  23. Raczej jak wielki murzyn z małym ch.... Zdecydowanie 16
  24. Wtf ?? Trudno żeby olej kapał do góry mając na uwadze siłę grawitacji... Może masz za dużo oleju w silniku (ulubiona bolączka mechaników), ponadto zawsze po wymianie jest wrażenie że silnik chodzi lepiej, ciszej, delikatniej... A po drugie czytałeś wątek olejowy w którym jest wyłożone jak na tacy że silniki turbodoładowane muszą pracować na oleju syntetycznym --> 10w40 Mobila to akurat nie jest syntetyk.
  25. vauxhall możesz rozwinąć tą kwestię ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.